Czarne Święta Bożego Narodzenia cz.3

Czarne Święta Bożego Narodzenia cz.3

Antychrześcijaństwo istniało od dawna na tej ziemi. Było one świadome lub nieświadome. Religia Rzymu była silnie antychrześcijańska. Potem gnostyckie sekty jak “Borboryci” rozpoczęli masowe herezje.

“Nauczali, że istnieje osiem niebios, z których każde podlega odrębnemu archontowi. W siódmym panował Sabaoth, twórca nieba i ziemi, Bóg Żydów, reprezentowany przez niektórych Borborytów pod postacią osła lub wieprza; stąd żydowski zakaz mięsa wieprzowego. W ósmym niebie królowała Barbelo, matka żyjących; Ojciec Wszystkich, najwyższy Bóg; i Jezusa Chrystusa. Zaprzeczali temu, że Chrystus narodził się z Marii lub miał prawdziwe ciało, broniąc zamiast tego doketyzmu; a także zaprzeczał zmartwychwstaniu ciała. Dusza ludzka po śmierci wędruje przez siedem niebios, aż dostąpi spoczynku z Barbelo. Człowiek posiada duszę wspólną z roślinami i zwierzętami.

Epifaniusz wskazuje również, że Fibionici uhonorowali 365 archontów, z których 8 wymienionych archontów było jedynie największymi z nich. Według niego mężczyzna uprawiałby seks za każdego z archontów jako ofiarę.“ Wikipedia

https://en.wikipedia.org/wiki/Borborites

Do tego cała masa pogańskich wierzeń nauczała kłamstw od wieków. Dzisiaj jest to samo. Dodatkowo neo- sataniści jak Świątynia Szatana naśmiewa się w kolędach. Parodie:

*Radość dla siebie

*Słuchajcie! Śpiewają upadłe anioły

*Błogosławieństwa wiedzy i owoców

*Arbitralna noc

Oni walczą dziś aby organizować aktywności w szkołach dla dzieci i z każdym Chrześcijańskim przesłaniem. Czas otworzyć oczy. 

Gdy wielu nieświadomych ludzi złączy się rodzinnie na wieczerzę wziętą z pogańskich tradycji, każda tradycja pogańska- Druidzi, Słowianie, czarownice, sataniści, wyznawcy lucyfera itd mają w tym czasie swoje celebracje oscylujące dookoła przesilenia zimowego. 

Świątynia Szatana pisze na ich stronie: “Satanistyczne święta są przesiąknięte długimi tradycjami poprzedzającymi TST: Lupercalia, Hexennacht, Unveiling Day, Halloween, Sol Invictus. Świętuj z nami!”

Daily Mail pisze, o zostawianiu martwych zwierząt w Grudniu przy kościele:

“Najpierw na początku grudnia na schodach kościoła znaleziono martwego lisa. Może nie ma w tym nic dziwnego. Lub, dla niektórych, niezbyt denerwujące – lisy są plagą rolników i każdego, kto ma zwierzęta gospodarskie.

Ale według Phila ten lis był „zaaranżowany” na śmierć.

„Został ułożony celowo, aby pokazać, w jaki sposób został zabity – starannie wystawiony z jakąś notatką pod spodem [której treść jest utrzymywana w tajemnicy] – w drzwiach kościoła. Było całkiem oczywiste, że miało to zdenerwować.

Co oczywiście się stało.

Potem, zaledwie tydzień później, 12 grudnia, doszło do kolejnego incydentu. Ciemniejszy i znacznie bardziej niepokojący — szczególnie dla grupy pań, które przybyły jasno i wcześnie o 7 rano ze swoimi mopami i ściereczkami, aby udekorować kościół na Boże Narodzenie.

Ponieważ na maszcie flagowym, przywiązany do liny, podniesiony i zwisający bezwładnie do połowy masztu, leżał zdechły kot.“

https://www.dailymail.co.uk/news/article-11570811/Locals-fear-sun-dappled-New-Forest-spot-targeted-three-years-horrific-attacks.html

Tego typu rzeczy się zdarzają. Na Halloween 2022: 

„Słowo Szatan z satanistyczną gwiazdą zostało namalowane sprayem na budynku kościoła” – powiedział King. „Było też coś namalowane sprayem, co nie było czytelne”

Telewizja również wypełniona jest nie tylko propagandą świąteczną ale filmami pogańskimi. Istnieje cała seria horrorów, które dzieją się w “Boże Narodzenie”. Od maniaków i psychopatów, po opętane drzewo wigilijne, bałwana, Mikołaja, elfy, pomocnicy mikołaja itd:

A to tylko wierzchołek góry lodowej, rzeczywistość o której wielu nie chce aby wiedzieć, że istnieje. Czas obudzić się ze snu!

Poprzednie części:

Czarne Święta Bożego Narodzenia

Czarne Święta Bożego Narodzenia część 2

Inne:

Wołodymyr Zełenski przemawia w Kongresie USA 2022- cała mowa

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s