Protestanckie księgarnie, które sprzedają katolickie rzeczy

Niestety, świadoma lub nieświadoma działalność ekumeniczną prowadza tez księgarnie Chrześcijańskie. Na polkach ich można znaleźć literaturę katolicka, bądź ekumeniczna, oraz świadectwa osób, które ‚nawróciły’ się ze świata do… katolicyzmu!

Przyklady:

SŁOWNIK SEKT, NOWYCH RUCHÓW RELIGIJNYCH I OKULTYZMUINWAZJA NEOPOGAŃSTWASATANIZM. HISTORIA. KONTROWERSJE. PYTANIA

Tu się nasuwa pytanie: Czemu by sprzedawać rzeczy napisane przez herezje? Czemu nikt nie bierze w takim razie książek od Świadków, czy Mormonów? Przecież tez może coś zauważą i ‚można by to użyć!’. Inne pytanie się nasuwa: Czemu w Protestantyzmie tak mało osób, pastorów naucza o zagrożeniach sekt, najbardziej katolicyzmu? Czemu nikt nie naucza o zagrożeniach taplania się w czarach i satanizmie? Tu nie wystarczy powiedzieć w 2 słowach: to złe. Tu potrzeba książek, które ugyza sedno sprawy!

Co to za autorzy?

O. Aleksander Posacki SJ – polski kapłan katolicki, jezuita, teolog katolicki

Oficyna wydawnicza Vocatio to katolicka firma!

Mariusz Gajewski, jezuita, ”

Czemu wiec Marcin Luter nie brał nic od Jezuitów? Jezuici, to główna siła która występowała i występuje przeciwko Protestantyzmowi,i jej celem jest jego zaglada!

OCALONA Z PIEKŁA. WYZNANIA BYŁEJ MODELKI

Pani Ania ‚nawróciła’ się ze światka modelek…do światka… bałwochwalstwa!

Osiem lat temu objawił się jej św. Ojciec Pio i kazał zejść z tej drogi. Długo ze sobą walczyła. Przełom nastąpił, gdy postanowiła opisać swoje życie w książce. Wydawca postawił warunek, że wyda książkę, jeśli Ania pojedzie do Medjugorje.  Wtedy po raz pierwszy usłyszała tę nazwę.  Pojechała do tego miasta w Bośni i Hecegowinie. Dowiedziała się, że od 30 lat objawia się tam Matka Boska i przekazuje światu wiadomości od Pana Boga. Stała z innymi pielgrzymami wiele godzin, czekając na objawienie.

http://superlomza.pl/Community/Blog.aspx?BlogEntryId=83512

WNIEBOWIANKI (CD)

Deus Meus- katolicki zespół!

Walczysz również o jedność w Kościele.

Leży mi to na sercu. Bardzo! Myślę, że naprawdę już minął czas, kiedy chrześcijaństwo skupiało się na podziałach. Cały świat jest przeciwko Bogu, Biblii, w tym jak postępuje, jak żyje, w co wierzy, w kulcie energii i użycia, prawda? Jest neopogaństwo, jest politeizm, jest magia, jest egotyzm. Człowiek nie chce się już niczego bać, no i się nie boi. W tej sytuacji nie ma się o co kłócić. Jaki w tym sens, że prawosławni będą mówili o katolikach, że się odłączyli i są protestantami, a katolicy będą mówili o protestantach, że się odłączyli i są protestantami?! A Żydzi będą mówili, że całe chrześcijaństwo to są protestanci, bo się odłączyli! (śmiech) Co to ma być?”Mietek Szczesniak[Nieszczęśnik i ślepiec]

http://www.mietekszczesniak.pl/wywiady-i-prasa/miecza-zwykly-cud,1,1,20

 

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s