Najbardziej znienawidzony kościół na świecie!

Najbardziej znienawidzony kościół na świecie!

W Ameryce istnieje kościół, o którym mówi prasa, wyświetlają o nim klipy TV. Nazywa się Kościół Baptystów w Westboro. Wiemy, ze baptyści nie głoszą prawdziwej Ewangelii. Co ciekawe, jak popatrzymy po świecie, to dziś wielu Chrześcijan nie zgadza się z tym co świat dziś próbuje wcisnąć na ludzi.

Widzimy jednak, ze wielu nie ucieka się do głoszenia Ewangelii, uwalniania od demonów i walki duchowej! Zamiast tego uciekają się do ludzkiego sposobu na rozwiązywanie spraw! Przykładem może być podkładanie bomb w Irlandii Północnej.

W Izraelu za czasów Jezusa, były grupy, które nie zgadzały się na okupacje Rzymian. Stad czytamy o krwawym tłumieniu zamieszek. Barabasz był jednym z tych co mordował, czy to w ‚osobistych’ kwestiach czy motywowany religijnie bądź nacjonalistycznie. Nie widzimy jednak by Jezus uciekał się do takich metod. On wskazywał na prawdziwe zniewolenie człowieka- grzech, oddzielenie od Boga, brak znajomości Prawdy, i … demony i ich działanie!

Z drugiej strony jednak Jezus głosił ostra Ewangelie, bezkompromisowa i nazywał grzech- grzechem. Z tego powodu religijni liderzy przyzwyczajeni do poklepywania pleców, łapówek, miłych i pozytywnych slow, zasłaniania ich grzechów,  noszenia powłóczystych szat i miejsc w centrum polityki i śmietanki towarzyskiej ówczesnego społeczeństwa.

Jezus nazywał zboczenie seksualne- zboczeniem, hipokryzje- hipokryzja, chudząc wśród znaków i cudów jak- leczenie chorych, wskrzeszanie z martwych i uwalnianie od demonów, połączone z walka duchowa o naród Izraelski. Jezus wojował w modlitwie w nocy by z rana ludzie mogli przyjść do poznania Mesjasza i powrotu do Ojca i prawdziwej religii!

Dzisiaj ludzie z powodu ekscesów niektórych nie chcą powiedzieć prawdy! Gdy religia jest zanurzona w brudzie perwersji, molestowania dzieci, oraz innych, wielu pastorów nie tylko milczy i nie mówi o tym, ale i zabrania ludziom pytać i mówić Prawdę, taka jaka jest! Wielu Zielonoświątkowców, kiedy głosi się Prawdę ostro, mówi ze to nowa ‚Inkwizycja’! Tak im diabeł namieszał! Inkwizycja? Kto wymyślił Inkwizycje? Kto torturował niewinnych ludzi bo wierzyli w Słowo Boże? Dzisiaj wielu jest w zwiedzeniu, często zaślepionych na otaczające ich zło. Żyją w strachu, ze jak coś powiedzą, to zaraz coś się stanie! Brak odwagi głoszenia, brak śmiałego mówienia o tym jak Bóg patrzy na pewne rzeczy prowadzi do tego, ze ludzie widząc ich letniość, strach, zaślepienie w gniewie idą i robią rzeczy nie w sposób Bozy! Inni odchodzą od zboru, zdegustowani ciągłym brakiem głoszenia Biblii, staniem za tym co Słowo mówi, ciągłym ‚ucinaniem’ wszelkich prób głoszenia wg Ducha Swietego!

Z pulpitów zniknęło WSZELKIE głoszenie przeciwko katolicyzmowi! Wręcz widać gniew i probe robienia min, obracania w żart gdy ten temat wychodzi! To o czymś świadczy! To powinno dać czerwone światło!

Na świecie grasują np dwa demony, które próbują wciskać się do prawa i na sile na społeczeństwo. Nie oszukujcie się bracia i siostry, diabeł jest bezczelny i jeśli wy nie stoicie przeciwko temu co Bóg nienawidzi, to diabeł przyjdzie i na sile będzie wciskał te rzeczy!

1] demon aborcji

2] demon zboczenia

Te demony każą ludziom myśleć, mówić, czuć wbrew stworzeniu Bożemu. Co za matka, której Bóg dal naturalny instynkt by chciała mieć dziecko i je chronić, wychodzi, domagając się ‚praw’ do jego zabicia? Znieczulica pochodzi od demona aborcji. Skandowanie haseł, pochodzi od demona aborcji, który domaga się ofiary. Dopóki ludzie nie obudza się do zrozumienia ze jest rzeczywistość duchowa, która WPŁYWA na KAŻDEGO człowieka na tej ziemi, czy o tym wie, czy nie, czy sie zgadza,czy nie czy jest tego świadomy, czy jest zaślepiony!

Demon zaprzecza stworzenie, fałszem, odczuciami, swoimi diabelskimi grupami, które głoszą jego postulaty! Demon perwersji ma ludzi, których zwiódł, którzy zaangażowani w czary wysalając zło, by ludzi zwieść do tego obrzydlistwa!Jesteśmy w walce duchowej!

Widząc co dzieje się z  tymi bezbronnymi, nienarodzonymi dziećmi, niektórzy wzięli pistolet i postanowili tak to rozwiązać! Westboro, widząc ze prawie ŻADEN kościół w Ameryce nie chce poruszyć tych spraw, zaczął głosić ze nie ma nadziei! Czy nie maja racji nazywając zboczeńców- pedałami?

Widząc co się dzieje wkoło, zaczął głosić ze TYLKO oni są prawdziwym kościołem i nie ma zbawienia poza należeniem do ich budynku! Większość kościołów albo machnęło ręka na nich, albo zaczęło wrzeszczeć a my musimy zadać sobie pytanie- jakie wnioski można wyciągnąć?

Dlaczego koscioly nie chca glosic przeciwko temu co sie dzieje w katolicyzmie, dlaczego nie powiedza ze Bog nie zaakceptuje nigdy zboczenia, ze to godzi w ludzkosc?

ZBOCZENIE SEKSUALNE to zbrodnia przeciwko ludzkości! ABORCJA to zbrodnia przeciwko ludzkości!

Nie mów mi ze dzieci cierpią głód w Afryce! Miliony nienarodzonych dzieci giną, a dookoła świata diabeł chodzi i zwodzi rządy, przekonuje polityków by wprowadziły haniebne i tchórzliwe dzieciobójstwo!

Złagodzenie nazwy nie zmienia grzechu! Boga nie przekonasz gdy nazwiesz to aborcja i ze to BYŁO GDZIEŚ ZGODNE Z PRAWEM W JAKIMŚ PAŃSTWIE! Tylko tchórz niszczy życie niewinnych dzieci! Tylko ślepiec nie widzi, ze zboczeńcy to wypaczenie, kłamstwo, ohydztwo, zło, zbrodnia przeciwko ludzkości, zaprzeczenie godności i rol, płci jakie Bóg dal, to godzi w samego Stwórcę! To jak policzek dla Boga! Zboczenie i jego promocja to ZBRODNIA, która powinna być karana wiezieniem! Zboczeńcy żyją w chorym świecie, który zafundował im ich demon, ich grzech przeciwko stwórcy otwiera ich na zwiedzenie i życie w obrzydliwym ich świecie!

Gdzie głos kościoła w Polsce? Gdzie nowo narodzeni wierzący stojący w odwadze na ulicach ich miast, głoszący PEŁNĄ EWANGELIE, nie papkę!

Milosc bez Prawdy jest zwiedzeniem, zamydleniem i prowadzi do destrukcji!

Głoszenie ekumenii, to JAWNY bunt przeciwko jasnym naukom Pisma Swietego. Ekumenicy to buntownicy, Ahabowie, którzy sprowadzają gniew Bozy na Polskę! To praca PRZECIWKO Duchowi Świętemu i Ewangelii!

Westboro ‚skanduje’:

  • Bóg nienawidzi Ameryki
  • Chwała Bogu za 9/11 [atak terrorystyczny na World Trade Center w 2001 r.]
  • Bóg nienawidzi Żydów

itd.

Kiedy Antychryst papa przyjechał do Nowego Jorku, oczywiście nikt z Protestantów nic nie powiedział, ale Westboro było tam i pikietowało. Ekumenicy byli tam gratulować i łasić się do zwodziciela, stad brak ich sprzeciwu.

Pastor Westboro, ze sloganem: Gdy umiera pedał, Bóg się śmieje!

Zboczeniec umiera, Bog sie smieje

Zboczeniec umiera, Bóg się śmieje

FRED PHELPS

FRED PHELPS

Klip wideo Westboro: Papież w piekle.

http://archive.org/download/WestboroBaptistChurchPopeinHell_0/pih.wmv

Głowna strona kościoła Westboro nazywa się: Bóg nienawidzi pedałów .com

Wnioski wyciągnijcie sami. Bóg nienawidzi grzechu, a jeśli ludzie nie przestana go czynić, to przyjdzie sad.Bóg WCIĄŻ wzywa do pokuty. Wciąż splugawiony grzesznik MOŻE wołać o wybaczenie. Dzisiaj jest dzień zbawienia! Jutro może być za późno! Kościół musi wstać z otępienia i nie osadzania, i stanąć za Bożymi rzeczami, uzbrojony w moc Ducha Swietego!

Dziewczyny porzućcie fałszywe filozofie feminizmu, wolność która wam zaoferowali prowadzi d zniszczenia. Dzis zwolennicy aborcji mogą zgiąć kolano i oddać chwale Bogu, odwracając się od życia bez Jezusa i z życia godzącego w Jego stworzenie do życia na Jego chwale!

Wolaj do Jezusa dzis!

Wołaj do Jezusa dziś!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s