Projekt Gwiezdne Wrota- Super-żołnierze

Projekt Gwiezdne Wrota- Super-żołnierze

Projekt_Gwiezdne_Wrota_superzolnierze

Poniższe fragmenty pochodzą z tłumaczenia artykułu.

 

„To co jest mniej znane to  to ze armia USA próbowała stworzyć tego typu super żołnierzy, oraz ze zabijanie kozłów silami parapsychologicznymi było tylko wierzchołkiem góry lodowej.

Doprawdy, owoce Projektu Jedi i kilku innych tajnych paranormalnych projektów były aktywnie uzyte w walce i jest prawie pewne, ze są użyte w walce z terroryzmem i w ‘łowach’ za Osama Bin Ladenem.[artykul z 2009 r.]

‘Musicie zrozumieć, ze te idee nie były postrzegane jako zwariowane’-mówi sierżant Glenn Wheaton, żołnierz sil specjalnych oddelegowany do Projektu Jedi.

‘Postrzegano je jako kolejna militarna granica. Potrzebowaliśmy się dowiedzieć czy było możliwe aby użyć sil paranormalnych dla celów militarnych. Potrzebowaliśmy również wiedzieć na temat jak się bronic, jeśli byłyby użyte przeciwko nam’.

Jednym z wielkich proponentow wojny parapsychologicznej był generał dywizji Albert Stubblebine III– i cofając się do 1983 r. Był on u szczytu władz.

Był on jednym z najbardziej dystyngowanych żołnierzy i szefem amerykańskiego wywiadu, mając 16 tys żołnierzy pod swoja władzą. Przyczynił się on w najeździe na Panamę i Grenadę.

W rzeczywistości , nie będzie przesada gdy powiemy ze A.S III był w centrum amerykańskiej militarnej maszyny.

A.S III był od dawna zafascynowany przez ‘siły umysłu’ wa w późnych latach 70 byl przekonany ze następna wojna ameryki będzie wałczona przy użyciu zarówno sil parapsychologicznych jak i bomb oraz kul.

Niewiele osób słyszało o Projekcie Gwiezdne Wrota, MK ULTRA, czy Projekcie Jedi. General Stubblebine śledził je bacznie i finansował niektóre z nich obficie.

Wojsko z początku skupiło się na ‘zdalnym postrzeganiu’, naukowym terminie na jasnowidzenie i postrzeganie pozazmysłowe [ESP]…

Kierownicy Projektu Gwiezdne Wrota[Star Gate] rozpoczęli przez finansowanie naukowców w Uniwersytecie Badawczym Stanford w Kalifornii, jednej z najbardziej prestiżowych  amerykańskich akademii nauki.

Wkrótce po tym, w Stanford zagościło więcej niż tuzin parapsychologicznych szpiegów, a ich ‘zdolności’ były nawet zademonstrowane w obecności prezydenta Jimiego Cartera

Szpiedzy parapsychologiczni , wprowadzili odmienne stany świadomości poprzez umieszczenie się w  dźwiękoszczelnych pokojach, na uszach mieli słuchawki z white noise.[szum biały] Ucięte w połowie piłeczki do ping-ponga umieszczano na ich oczach by utrudnić widzenie. Następnie puszczali do pokoju delikatne czerwone światło.

Następnie umieszczali współrzędne mapy bądź zdjęcie ‘celu’ w kopercie i przekazano to tym ‘postrzegaczom’. Wolno im było dotykać koperty, lecz nie mogli jej otwierać.

Stanie medytacyjnym, szpiedzy parapsychologiczni, następnie doświadczali ‘obrazów’, odczuć, bodźców odnośnie celu, który mógł być oddalony tysiące mil od ich miejsca…

Joe McMoneagle był weteranem Wietnamu i ‘zdalnym postrzegaczem’ nr.1. Jego rola było użycie zdalnego postrzegania aby szpiegować na bazach wojskowych Rosji i zbierać informacje.

Spędził 20 lat jako ‘zdalny postrzegacz’, pracując dla wywiadu amerykańskiego w Fort Meade, w Marylandzie.. Jego praca została nagrodzona Legia Zasług[Legion of Merit], najwyższym medalem w Ameryce[nie związanym z walka[non combat]]

krzyz USA

Wojsko nie było chętne by tylko utrzymać parapsychologie do celów zbierania informacji. Chcieli pójść dalej i użyć ich do celów ofensywy…kiedy Ameryka dowiedziała się o olbrzymim Rosyjskim programie, aby rozwinąć ich własne parapsychologiczne bronie.

Więcej niż 40 instytutów w Rosji brały w tym udział, a Amerykanie bali się ze sowieci użyją parapsychologów aby rozbroić ich nuklearne pociski.

Aby zniszczyć to zagrożenie, amerykańscy parapsychologowie dostali zadanie aby manipulować komputerami Rosji, i wykasować ich dyski twarde. Powierzono im również, aby wprowadzili interferencje z detonatorami broni nuklearnych i systemie naprowadzania pocisków. Tego typu rzeczy są wciąż w wysokim stopniu utajenia.

To wszystko po czasie obróciło się w bardziej złowieszcze rzeczy, bo wojsko zaczęło badać czy ludzka myśl mogłaby wywołać szkodę żywym stworzeniom. Jest to nazwane DMILS[bezpośrednia mentalna interakcja z żywymi systemami]

W późnych latach 60-tych, amerykańscy naukowcy odkryli ze kierowanie gorzkich, mściwych i negatywnych myśli na pleśń, spowodowało zahamowanie jej wzrostu…

Wojsko natychmiast zobaczyło implikacje w tej pracy. Jeśli DMILS mogły być zastosowane przez szpiegów parapsychologicznych, stali by się oni doskonałymi zabójcami…

Wojsko oczywiście nie porzuciło tego projektu…To przeszło w Projekt Jedi w Fort Bragg, centrum amerykańskich sil specjalnych.

Sierżant Glenn Wheaton, z Projektu Jedi powiedział mi niedawno o próbach zabicia zwierząt…

W końcu wybrali kozły, na podstawie takiego rozumowania, ze nikt nie będzie żałował skrzywdzenia tak brzydkiego stworzenia jak kozioł. Jeden żołnierz sil specjalnych, Michael Echanis mógł zatrzymać [prace] serca kozła poprzez [po]- myślenie o nim, powiedział sierżant Wheaton.

‘Krew zaczęła kapać z nosa. Następna piana się pojawiła i zaczęła bulgotać mu z ust. Stworzenie padło na bok, szarpnęło nim i umarło. Nie mogło to zabrać więcej niż 30 sekund. Był to mrożący krew w żyłach widok…’

Kadr z filmu:”Men who stare at goats”

Kadr z filmu:”Men who stare at goats”

W 1995, Pentagon w końcu przyznał się ze prowadził badania nad fenomenem parapsychologicznym w ‘interesie narodu’. Motywowali to tym ze  skoro Rosja używa parapsychologów, USA musi również zbadać ten fenomen.

W gazecie Guardian, z UK pojawił się również ciekawy artykuł i tam czytamy,ze:

Channon był świadkiem horroru wojny, jako młody oficer  w Wietnamie, i wierzył ze armia potrzebuje nowego podejścia do walki…Channon zaproponował ‘szyszkom’ militarnym koncepcje Pierwszego Batalionu Ziemi i ‘mnichów- wojowników’…Ich jedyna bronią będą ‘nieharmoniczne dźwięki’ i ‘psycho- elektryczne pistolety’, które będą kierować pozytywna energie na tlumy…

Mc Moneagle wprowadził się w stan głębokiej medytacji i…’otworzył swój umysł’. Stopniowo zaczęły pojawia c się obrazy, niski budynek bez okien. Komin fabryczny. Poczuł dziwny smród, połączenie siarki z naturalnym gazem. Była również aktywność ‘wytapiania i stapiania’. Po tym jak obraz przyszedł na myśl, naszkicował go mniej więcej na papierze…Opisywali Lop Nur, chiński kompleks nuklearny.

Ten element to tylko jeden z programu badawczego prowadzonego przez Agencje Obrony Wywiadu i CIA od 1972 aż do 1996 r. Projekt, znany pod rożnymi nazwami jak Grill Frame, Sun Streak i w końcu Star Gate, badał różnorodny fenomen parapsychologii, w szczególności znany jako ‘zdalne postrzeganie’, proces poprzez który ktoś wizualizuje biuro na Kremlu i opisuje to słowami i przy użyciu szkiców.

Zarys Gwiezdnych Wrót, były nakreślone wcześniej, ale nowe detale projektu wyszły na światło dzienne w 73 000 stronach”

Komentarz:

My wiemy,ze nie ma ‘sil umyslu’ rabiacych tego typu rzeczy. Upadly czlowiek, z dala od Boga otwiera sie na sily i ‘energie’, ktore nie przyznaly sie kim sa i z jaka misja przyszly! Kazda osoba otwierajaca sie na te sily, jest pod demonicznym wplywem duchowym! Potrzeba im Jezusa Chrystusa, uwolnienia od parapsychologicznych demonow i napelnienia sila i moca Ducha Swietego. Diabel przychodzi do rzadu, policji, sil specjalnych, wojska…Gdy ci nie wierza w jego istnienie, on podchodzi ich jak dzieci, oferuje cukierka, ktory okazuje sie stopniowo zabijajaca trucizna!

Hasła i tagi:

 • parapsychologiczny wyścig zbrojeń
 • służby specjalne
 • parapsychologiczny szpieg/ zabójca
 • super żołnierze
 • zdalne postrzeganie [RV]
 • Centralna Agencja Wywiadowcza
 • Projekt Gwiezdne Wrota
 • Tajne Projekty USA
 • wojna parapsychologiczna
 • zdalne ataki
 • zabijanie na odległość
 • Pierwszy Batalion Ziemi
 • Kontrola umysłu
 • zbrodnie przeciwko ludzkości
 • telekineza i telepatia
 • ‘siła myśli’
 • DMILS

Linki:

http://www.dailymail.co.uk/news/article-1222369/Can-kill-goat-staring-eyes-Thats-plot-Hollywood-film-U-S-army-experiment.html

http://www.telegraph.co.uk/culture/film/6412411/George-Clooneys-Men-Who-Stare-at-Goats-based-on-real-US-army-experiments.html

http://www.dailymail.co.uk/news/article-2127115/Pentagon-plans-telepathic-troops-read-minds–field-years.html

http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/reviews/article-1225614/The-Men-Who-Stare-At-Goats-review-Oh-stop-acting-giddy-goat.html

http://www.guardian.co.uk/film/2009/nov/02/men-who-stare-at-goats

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s