Czarne Święta Bożego Narodzenia część 2

Czarne Święta Bożego Narodzenia część 2

Aby nie być gołosłownym- Świątynia Szatana, jeden z neo-satanistycznych i ateistycznych kościołów ma cały zestaw szatańskich kolend- próbujących ośmieszać.

Chciałbym dodać do tego co napisałem w części 1. Obok “zwykłego” celebrowania “Świąt” dosłownie cały świat okultyzmu celebruje przesilenie zimowe. Od new age, szamanów po czarownice różnej maści a także satanizm i lucyferianie. 

Zatem wiele dzieje się w czasie między 17 Grudnia a 1 Stycznia. Jest to czas w którym Zielonoświątkowcy i Charyzmatycy powinni modlić się o ochronę jak i zbawienie ludzi.

Już w czasach 16 wieku satanizm pokazał swoje oblicze. Przykładem jest były katolicki ksiądz, Étienne Guibourg, który przeprowadzał czarne msze podczas których wzywał Asztarot i Asmodeusza. Niektórzy katoliccy księża i zakonnice są w to dzisiaj uwikłani. Jak pisałem może to jeszcze być związane z okultyzmem III Rzeszy/ Nazizmem.

https://www.npr.org/2018/12/04/673422143/satanic-sculpture-installed-at-illinois-statehouse-just-in-time-for-the-holidays

https://www.foxnews.com/us/satanic-temple-installs-holiday-display-illinois-capitol-nativity-scene-menorah

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s