5 kolumna w Protestantyźmie-seria

5 kolumna w Protestantyźmie: Cz.1: Katolickie grzechy pokoleniowe

Jest pewien wzorzec postępowania demonów systemu religijnego aby spróbować zatrzymać wierzącego, który się nawrócił. Ukryte grzechy pokoleniowe oraz własne prowadzą do otwarcia drzwi demonom systemu religijnego. Nawet jeśli osoba nie uczestniczyła w systemie katolickim przez kilka pokoleń, nie zapominajmy że na ziemiach polskich katolicyzm obecny jest od 966 roku. Więc ile to pokoleń? To 1054 lata, i jeśli za 1 pokolenie przyjmiemy 30 lat, to mamy 35 pokoleń, a jeśli 40 to 26 pokoleń! Więc te demony tam są pomimo, że niektórzy Protestanci mają np 3 pokolenie wierzących! Jest to tajemnica tych demonów. 

Demony katolickie nie wyszły z wierzącego podczas zbawienia, należy więc wyrzec się systemu, nauk oraz poszczególnych praktyk katolicyzmu, a potem złamać przekleństwa związane z udziałem w niebiblijnym systemi i zakasując rękawy zająć się wyganianiem demonów połączonych z rozeznaniem duchów. 

I pamiętajmy, nie mamy do czynienia nigdy z 1-2 demonami, ale SYSTEMEM. To drugi ich sekret.

Niektórzy wierzący zaczynają silnie i są Biblijni, poruszają się w Duchu. “Uśpione/przyczajone” demony jednak po czasie się budzą. Stąd zjawisko “mięknięcia” pozycji niektórych Protestantów odnośnie religii katolickiej oraz ekumenizm. Nie wywalone demony próbują kontynuować ich misję: nie udało im się zatrzymać człowieka w systemie religii, ale teraz próbują przeszkadzać wierzących w różny sposób, w tym racjonalizując ich “współczesne podejście do katolicyzmu”.

Służba uwolnienia (dopiero) ujawnia demony o nazwach praktyk religii katolicyzmu oraz np demony w kształcie “zakonnic” czy “księży”.

5 kolumna w Protestantyźmie: Cz.2: Więzi duszy

Druga część piątej kolumny to więzi duszy z osobami, które naładowane są demonami katolicyzmu. To trzecia tajemnica. Więzi duszy to niewidzialne emocjonalno-duchowe więzi, które łączą osoby albo grupy. Owe więzi służą niczym pomost dla demonów. Więc osoba, która nie uczestniczy w systemie katolickim, nagle odczuwa wpływ tego systemu i może nastąpić transfer tych demonów poprzez drogę tych więzi! Gdyby każdy z KZ i ruchu Charyzmatycznego zaangażował się w tą niesamowicie biblijną i konieczną służbą czasów ostatecznych, te informacje były by potwierdzone za każdym razem. 

Cierpisz więc ataki tego typu, złam niezdrowe więzi duszy z osobami, które wiesz są w tym systemie, szczególnie “fanatyków” religii w rodzinie lub pośród znajomych.

Potem nakaż aby każdy demon, który wszedł tą niewidzialną drogą aby się wynosił! Spędź czas aby Pan pokazał ci imiona tych demonów!

5 kolumna w Protestantyźmie: Cz.3: Katolickie czarownice

Ostatnia z tajemnic to “katolickie” czarownice. Nie łudźmy się, najlepszą zasłoną od wieków dla czarownic było chronienie się na łonie religii. Druga sprawa, wiele księży jest po dziurki w nosie zaangażowana w praktyki od new age po satanizm i czary. Ci bardziej zaawansowani w magii, mogą spróbować rzucać czary na Protestantów lub projektować się astralnie, albo nawet zrobić rytuał aby wysłać demony “na misję” inflitracji duchowej Protestantów. 

Rzesze ciągnące do ekumenizmu i ich tępota świadczy o trzech działaniach tych rzeczy: grzechy pokoleniowe, więzi duszy oraz czarownice katolickie z ich rytuałami, czarami i innymi praktykami magicznymi! 

Zwiąż wszelkiego demona w sobie, który został wysłany przez czarownice, złam klątwy i rytuały z siebie. Nakaż tym demonom wychodzić w imieniu Jezusa! 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s