Darmowe kazania

Antyekumenia- Ekumenia w kościele w Polsce

Kazanie

Tematyka: Baptyści, Światowa Rada Kościoła, Podziały w Protestantyzmie,uwolnienie od demonów, czy chrześcijanin może mieć demony, Prawdziwy chrzest w Duchu Świętym z mówieniem na językach, pastorzy powinni być uwolnieni od demonów, poznacie prawdę a prawda was wyzwoli, osobista relacja z Bogiem ponad innymi relacjami, teleewangelsci, ekumeniczna jedność, Wielki Nakaz Misyjny, Prawda dzieli, Krajowa Rada Ekumeniczna, Bert Clendennen, Norman Parish,kościoły niedominacyjne, kompromis w kościele, początki Ruchu Zielonoświątkowego,języki dowodem na otrzymanie Chrztu w Duchu Świętym, Dzieje Apostolskie 19,służba otwierania drzwi, właściwe priorytety, potrzeba Nowej Reformacji, wola Boga,źródła problemów, Ezechiel 8, Wierzący milczą, rok 966, warownia katolicka,prawda o katolicyzmie, ofiary katolicyzmu wyjdźcie z ukrycia, dobra nowinadla ofiar, cuda i znaki, twoje osobiste świadectwo, Twoja wola nie człowieka niech się stanie.

Antyekumenia- Módlcie się o zbawienie zakonnic i zakonników

Kazanie

Tematy: Kto jest antychrystem, księgarnie Chrześcijańskie, szpiegowanie w katolicyzmie, sierocińce, ekscesy, klasztory zamknięte, świadectwa byłych zakonnic, Alberto Rivera, byli Jezuici, Watykan II, co dzieje się za murami klasztorów, czarny welon, inicjacja w trumnie, Pismo i moc Boga, Jack Chick, straszne odkrycie Marii Monk,byli księża, dobra nowina dla ofiar katolicyzmu, psychologia i psychiatria nie pomogą, katolicyzm to nie Chrześcijaństwo, każdy Protestant potrzebuje uwolnienia od demona, choroby związane z udziałem w katolicyzmie, muzycy Protestanccy, nikt mi nie zamknie ust,ile demonów wyrzuciłeś, Laodycea nie moja droga, każdy ma demony, modlitwa,kontrolujące modlitwy, ataki okultyzmu, cielesne porady małżeńskie, bieganie po słowo.

Kazania mogą być przekonwertowane na mp3 przy użyciu poniższego linku [nie używać do piratów!]

Antyekumenia- Modlitwa o Polske

Modlitwa o prawdziwe przebudzenie w Polsce, Europie i Ameryce. Modlitwa o niezbawione rodziny,znajomych i upadla ludzkosc!

Antyekumenia-Małżeństwo w oczach Boga

Jak patrzy Jezus na dzisiejsze wybryki Chrześcijan? Ile można mieć zon? Czy cudzołożnik to tylko ten który chodzi za plecami małżonki do wyra obcej kobiety? Co mówił Jan Chrzciciel i Jezus Chrystus na temat małżeństwa i jak to się zmieniło w ostatnich dekadach? Świat w kościele i manipulacja Słowem Bożym. Ruch feministyczny, muzyka rockowa i świat żyje sobie dobrze w kościele!Duchowe przyczyny rozwodów, kłótni oraz problemów w związku!

Antyekumenia-Lustracja w kościele

Czy pośród nas są infiltratorzy? Kim oni są? Jaka jest reakcja kościoła na ten temat?

Antyekumenia-Wyjeżdżajcie na misje!

Apel do wierzących. Wola Boza, powołanie, nasze miejsce od Boga. Dlaczego wielu nie jedzie i czemu wielu szybko wraca? Przeszkody na misji, terytorialne demony, walka duchowa. Boza szkoła walki potrzebna przed wyjazdem!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s