Czarne Święta Bożego Narodzenia

Czarne Święta Bożego Narodzenia

Oto jak Rzymianie celebrowali Grudzien!

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się milowymi krokami. Ludziska przygotowują się do rodzinnych zjazdów pośród wielu tradycji towarzyszącym tym świętom. 

Większość polaków nie zna historii tego świętowania. Gdy i jeśli zdołamy przebić się przez otoczkę, zgiełk i religijny jak i komercjalny aspekt, możemy dokopać się do mrocznych zakamarków…Tam niewielu ma odwagę zerknąć.

To co dzisiaj postrzega się jako Boże Narodzenie i jego teraźniejsza forma narodziła się jako amalgamat tradycji pogańskich, które jak historia pokazuje miały bardzo mroczny wydźwięk. Różne tradycje pogańskie jak Saturnalia, Jul oraz przesilenia zimowiego to nie najwcześniejsze z nich. Ja pokazuje historia pierwsze religie były przesiąknięte rytuałami ofiar z ludzi…a potem te późniejsze pozamieniały te krwawe rytuały na substytuty…

Gdy zastanawiamy się na tym dzisiaj, zobaczmy jak to właśnie stało się z owymi Świętami Bożego Narodzenia. Dawanie darów jak się okazuje oraz ścinanie pnia drzewa na Jul, zastąpiło barbarzyńskie ofiary dla Saturna i jego odpowiedników. 

W naszych czasach po tysiącach lat, obserwujemy inne wariacje tych rytuałów. Czarne Święta Bożego Narodzenia to nie mit ani domniemanie, ale fakt. Wiele grup okultystycznych miesza wiele tradycji. Jest wiele odmian satanizmu, w tym te które łączą praktyki Nazizmu, Saturnaliów czy słowiaństwa do swoich praktyk. W niektórych wydaniach to nie tylko odwracanie  Świąt Bożego Narodzenia (czarna choinka, parodia, diabelskie kolendy itd) ale nawet większy mrok…stąd potrzeba było rozdmuchanie “szatańskiej paniki” by ukoić społeczeństwo w tym Chrześcijan do snu i psychologicznie wmawiać im, że tego typu rzeczy są ich bujną wyobraźnią…Ten mrok jednak to “odrodzone królestwo diabła”, które lubi pozostać w ukryciu by w cieniu nocy dokonywać zła…

Czas więc modlić się!

Inne:

Święty Mikołaj

Prawda na temat Świąt Bożego Narodzenia

Frank Hammond na temat fałszywych tradycji świąt

Twitter Files czyli jak globaliści decydują kto osiągnie sukces…

Noc Lussi: 13 Grudnia 2022

Wigilia Krampusa- 5 Grudnia 2022

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s