Wicca, neopoganie i czarownice w Polsce

http://books.google.ie/books?id=fF53S4AlYGcC&printsec=frontcover#v=onepage&q&f=false

Współczesne czarownice okłamały wiele osób odnośnie dwóch faktów:

  1. Ze za ich systemem nie stoi szatan ale ‚byty, bożki’
  2. Ze ich system jest ‚stary’, pomimo, ze to co oni praktykują są WSPÓŁCZESNĄ wersja rytuałów, wiele z nich napisanych w oparciu o prace np. satanisty Crowleya!

Moze to zszokować wielu, ale przyjrzyjmy się wpływów na ‚starożytną- czyli współczesną magie!’. Na czele tzw ruchów białej magii, stały osoby które miały kontakt, podziwiały, bądź brały udział w rytuałach czarnych czarownic!

Dla zmyłki, ludzie dzielą magie na czarna i białą. W rzeczywistości za obydwoma stoi szatan i jego upadłe anioły. Biala magia jest wstępem do czarnej magii. Nabyte demony podczas uprawiania tak ‚niewinnych’ rzeczy jak horoskopy, karty tarota, wróżby, zabobony, odczyniania, oduraczania itd szybko prowadzi praktykanta do kontaktu z wyższą hierarchia demonów. Zwiedziona biała wiedźma, szybko spostrzeże, ze aby zyskać więcej mocy i aby nastąpił progres musi zaczac parać sie czarna magia, prowadząca do większego zdemonizowania, brudu duchowego i pokalania ciała!

Oczywiście wbrew ‚marketingowym’ reklamowaniu neopoganizmu, Wicca, bądź innych tego typu rzeczy- praktykant często ucieka sie do rzucania klątw, a także do używania magii ku swoim celom- seksualnym, pieniędzy. W magii nie ma mowy o moralności Biblijne, bo to praktykant stawia siebie jako boga i on określa co jest dobre co nie. Nazwijmy to delikatnie etyka sytuacyjna.

Biała magia, to branie od szatana i łączenie się z jego demonami np za pomocą- szklanej kuli, kryształów, kart, technik ‚duchowych’, astrologii itd

Czarna magia– to używanie rzeczy typu kości ludzkie, czaszki, krew menstruacyjna, zboczony seks itd. Tzw kościół szatana to oczywiście nie ‚czysty ‚ satanizm. Nikt nie pozwoliłby na JAWNE istnienie organizacji, która zajmuje się porywaniem osób i czynieniem ofiar z ludzi! Telewizyjny satanizm, prowadzi jednak do podziemi.

Praktykanci posługują się tez terminologia: lewej i prawej ścieżki. Oczywiście mowa tu o dualizmie, i obydwie ścieżki prowadza drogami szatana wprost do piekła!

Przyjrzyjmy się po krotce demonicznym wpływom które przyniosły twórcy niektórych słynnych ruchów ‚religijnych’. Zaznaczam ze katolik, który modli się do demona maryjnego, ‚świętych’ otwiera się na klątwy generacyjne i porównywalne jest to do pójścia na seans spirytystyczny! To tzw biała magia, a msza katolicka to przykład magii rytualnej, która jest czarna magia, alchemia.

Wszystkie współczesne drogi czarownic, Wicca, neopogan prowadza do Crowleya?

Aleister Crowley, satanista, był inspiracja dla takich ludzi jak:

  • Gerald Gardner
  • Alex Sanders
  • Doreen Valiente, przyłączyła się do kowenu[grupy wiedzm] Gardnera i po lekturze jego Księgi Cieni, stwierdziła ze wiele z tego pochodzi od Crowleya. Następnie wzięła ona ta Księgę Cieni i przepisała wiele materiału od Gardnera.

Isaac Bonewits [Amerykański druid]był najpierw w kościele szatana.

Israel Regardie- reprezentujący Hermetyczny Zakon Złotego Brzasku był pod silnym wpływem ‚pism’ Crowleya

Inne ‚ciekawe ‚ koneksje:

Ron Hubbard, założyciel Scjentologii, był ‚kumplem’ Crowleya. Podobnie jak Jack Parsons, [reprezentujący demoniczna grupę Ordo Templi Orientis- Zakon Templariuszy Orientu?]

Charles Taze Russel, założyciel grupy zwanej Świadkowie Jehowy, miał silne naleciałości Masońskie.

Z powodu seriali Tv, ksiazek, wiele ludzi dalo sie w ciagnac w czary! Wspolczense tradycje to czesto przerobione mysli okultystow czarnej magii! Jezus Chrystus moze uwolnic od wszelkich demonicznych wplywow! Biblia zabrania praktykowania czarow, poniewaz lacza one osoby, swiadomie lub nie, z diablem!

Pokutuj juz DZIS!

2 thoughts on “Wicca, neopoganie i czarownice w Polsce

    • Tak samo jaki i kazdy inny…Nie da sie ‚odpokutowac’. Musisz przyjac Jezusa i poprosic Go aby wybaczyl ci grzechy. Wyznajesz Jemu, bo tylko On je odkupil 2000 lat temu na krzyzu. Grzech muzyki metalowej jest taki sam jak czczenia ikon, figur, papiezy, katolicyzmu, wiec polecam wlaczyc i te rzeczy.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s