Strzelaniny w szkołach i Biblijna odpowiedź!

Świat dzisiaj zastanawia się co dzieje się z tymi ludźmi! Żyją jakiś czas, zwykle nie stwarzają problemu, a nagle, po latach im ‚odbija’ i biorą spluwę i grasują, wyniszczając niewinne życie ludzkie. Wiele osób dziś kreci głową, nie rozumiejąc ze oprócz świata widzialnego gołym okiem, są siły, które czają się na ludzi, chcąc ich posiąść i zniszczyć!

„I wybuchła walka w niebie: Michał i aniołowie jego stoczyli bój ze smokiem. I walczył smok i aniołowie jego, (8) lecz nie przemógł i nie było już dla nich miejsca w niebie. (9) I zrzucony został ogromny smok, wąż starodawny, zwany diabłem i szatanem, który zwodzi cały świat; zrzucony został na ziemię, zrzuceni też zostali z nim jego aniołowie. (10) I usłyszałem donośny głos w niebie, mówiący: Teraz nastało zbawienie i moc, i panowanie Boga naszego, i władztwo Pomazańca jego, gdyż zrzucony został oskarżyciel braci naszych, który dniem i nocą oskarżał ich przed naszym Bogiem. (11) A oni zwyciężyli go przez krew Baranka i przez słowo świadectwa swojego, i nie umiłowali życia swojego tak, by raczej je obrać niż śmierć. (12) Dlatego weselcie się, niebiosa, i wy, którzy w nich mieszkacie. Lecz biada ziemi i morzu, gdyż zstąpił do was diabeł pałający wielkim gniewem, bo wie, iż czasu ma niewiele.” Objawienie Jana 12.

Ostatnia strzelanina miała miejsce w Connecticut, i sprawca okazał się 20-latek, który był wzorowym uczniem, cichym, mającym wybuchy gniewu. Skąd jednak wiedział jak używać tych ‚gnatów’ ?

NY Daily News- ‚Gnaty uzyte w strzelaninie’

Ludzie nie zdają sobie sprawy,ze otwierane przez lata ‚drzwi’ do szatana i jego aniołów, któregoś dnia eksplodują pełnią siły! Biblia mówi następująco:

„nie dawajcie diabłu przystępu.”Ef 4:27

Cechami tego młodego człowieka, który dziś jest prawdopodobnie w piekle były następujące:

  1. Należał do subkultury gotów
  2. Był maniakiem komputerowym i grał w gry w sieci
  3. Matka uczyła go jak strzelać, była pasjonatka strzelb i strzelania
  4. Cierpiał na zaburzenia psychiczne

Czy możliwe jest to, ze była to ofiara  projektu MK Ultra?Czy ktoś używa tych, zaprogramowanych wcześniej ludzi, by potem utorować sobie drogę na reformy? Dziś wołają o kontrole broni.

Subkultura gotow:[uwaga nie dla dzieci!]

Chłopak chodził ubrany na czarno, z destrukcyjnym światopoglądem. Granie w gry komputerowe, może spowodować nie tylko demoniczne opętanie, ale i trudności w rozróżnieniu świata rzeczywistego od fikcji. Strzelanki na ekranie, życie w odizolowaniu i przede wszystkim brak Boga, Jezusa Chrystusa i jego ochrony, otwiera tych ludzi na straszna demoniczna inwazje!

Gra Mass Effect

Lanza grał w grę zatytuowana „Mass Effect„, typ shoot’ em up.

Dodatkowo, wg gazety Daily Mail, inna gra, ktora byl ‚zafascynowany’ byla to Call of Duty!

Celem gry jest ‚scinanie’ karabinem tego co sie rusza!

Biblia naucza nas,ze można otworzyć drogę dla diabla i poniżej podaje podstawowe ‚drogi dostępu’:

  1. Grzechy generacyjne, demony które są ‚dziedziczone’ z powodu udziału przodków w magii, seksie zakazanym przez Biblie, bałwochwalstwie, choroby umysłowe  itd
  2. Własne grzechy- seks przedmałżeński, zboczenie, morderstwo
  3. Generacyjny udział w czarach- czarna i ‚biała’ magia- Wika, satanizm, szamanizm, zabobony, wróżbiarstwo
  4. Gry komputerowe i muzyka typu rap, metal, rock otwiera ludzi na demony z powodu swojego przekazu- przemoc, nihilizm, magia, nawoływanie do zniszczenia itd.

Jedyna nadzieja dla ludzi, nie jest powstrzymanie posiadania broni w USA ale nawrócenie się do Jezusa Chrystusa!Tylko Jego krew jest w stanie oczyścić nas z grzechów, złamać klątwy generacyjne i pozwolić aby my, nasze rodziny i znajomi mogli zacząć funkcjonować normalnie, wg Bożego stworzenia i planu. Obietnice ‚odbudowy ‚ ludzkości z grzechu i ruiny demonicznej zawarte są w Iz 61:

(1) Duch Wszechmocnego, Pana nade mną, gdyż Pan namaścił mnie, abym zwiastował ubogim dobrą nowinę; posłał mnie, abym opatrzył tych, których serca są skruszone, abym ogłosił jeńcom wyzwolenie, a ślepym przejrzenie, (2) abym ogłosił rok łaski Pana i dzień pomsty naszego Boga, abym pocieszył wszystkich zasmuconych, (3) abym dał płaczącym nad Syjonem zawój zamiast popiołu, olejek radości zamiast szaty żałobnej, pieśń pochwalną zamiast ducha zwątpienia. I będą ich zwać dębami sprawiedliwości, szczepem Pana ku Jego wsławieniu. (4) I odbudują starodawne ruiny, podźwigną opustoszałe osiedla przodków, odnowią zburzone miasta, osiedla opustoszałe od wielu pokoleń.”Izajasz 61

Jezus, ktory zyje wola dzis do kazdego czlowieka:

POKUTUJCIE I WIERZCIE EWANGELII!

„Wtedy Piotr, pełen Ducha Świętego, rzekł do nich: Przełożeni ludu i starsi! (9) Jeżeli my dziś jesteśmy przesłuchiwani z powodu dobrodziejstwa wyświadczonego człowiekowi choremu, dzięki czemu został on uzdrowiony, (10) to niech wam wszystkim i całemu ludowi izraelskiemu wiadome będzie, że stało się to w imieniu Jezusa Chrystusa Nazareńskiego, którego wy ukrzyżowaliście, którego Bóg wzbudził z martwych; dzięki niemu ten oto stoi zdrów przed wami. (11) On to jest owym kamieniem odrzuconym przez was, budujących, On stał się kamieniem węgielnym. (12) I nie ma w nikim innym zbawienia; albowiem nie ma żadnego innego imienia pod niebem, danego ludziom, przez które moglibyśmy być zbawieni.” Dzieje Apostolskie 4

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s