Zamieszki czarnych w Ameryce: Dywersja od pandemii?

Screenshot_4

HASŁO:<<DYWERSJA>>

Globalizacja pracuje w pocie czoła aby pogrążyć świat. Pandemia zamknęła ekonomie świata, teraz wydaje się, że trzeba jeszcze temu dołożyć. 

Pomimo, że brutalność amerykańskiej policji powinna wywołać protesty, popatrzmy co jednak się dzieje. Mamy dwie grupy: czarni ludzie rzeczywiście zainteresowani tą sytuacją i wołający pokojowo ale stanowczo o zmianę i sprawiedliwość.

 

Jednak druga grupa zasiewa anarchię w całej Ameryce, psując ideę tych protestów. Rodzina ofiary jest zszokowana. Koktajle mołotowa, rabowanie całych centrów i markowych sklepów, palenie ich na popiół, bijatyki z policją. Rabowanie w biały dzień ludzi i rzeczy zupełnie nie zwiazanych z zaistniałą sytuacją. Ktoś zza parawanu dał sygnał. Anarchizm i planowane przez długi czas zniszczenie obecnego porządku zdaje się przewodniczyć tym ludziom.

 

Gdy dookoła czai się pandemia i kraje przygotowywały się aby przyjżeć się bliżej “tajemnicą labolatorium z Wuhan” znanego inaczej jako biologiczna bomba atomowa…Nagle bezmyślny haos nastaje. Okazja dla niektórych jest zawsze dobra.

 

Oto dywersja. Nie chcą by ekonomia się podniosła. Zamnięte biznesy Ameryki są rabowane przez zorganizowane bandy anarchistów, “anty-faszystów” i nawer “Czarne Pantery” maszerują. Kto jeszcze pcha Amerykę w ten haos?

 

Prezydent Chin siedzi wygodnie przy biurku…tego było nam trzeba. Dzięki wielkie.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s