Grzech ekumenizmu sprowadził obecną sytuację na świecie?

Screenshot_3

<<Ta droga to jawna i bezczelna herezja i grzech!!!>>

 

Bóg nie jest zadowolony z poczynań globalizacji w tym jej dziecka ekumenizmu. Ile to wierzących Biblijnie Protestantów poszło najpierw w letność by wylądować na szerokich drogach ekumenicznych z Rzymem? Ilu upadło przez ostatnie dziesięciolecia? Ilu wierzących stało z łzami w oczach bo ten i owy pastor/brat/siostra nagle stracili namaszczenie i nie robią nic innego jak tylko planują kolejny pretekst w przybliżać KZ i Charyzmatyczny do Rzymu?

 

Ile grzechów zostało unormowanych przez owy ekumenizm? Herezje teraz są “normalnym porządkiem rzeczy”, hermeneutyka papieska- głoszona niczym objawienie z pulpitów niektórych pastorów KZ. Jak czytam ich wpisy, to czytam homilie papieskie…

 

Granica grzechu i herezji jest przesuwana co roku od dziesięcioleci. Zielonoświątkowcy długo wołają: Gdzie podział się KZ, ten gdy się nawracałem? Gdzie podziali się pastorzy z dawnych lat, którzy mieli i Pismo i Namaszczenie Ducha? Gdy widzisz ich na regularnych audiencjach w Rzymie oraz okolicznych parafiach – sąd puka do drzwi, oto jest blisko…

 

Ekumenizm to jeden tylko z trybików tzw globalizacji. Multikulturalizm, anarchia, zniesienie rodziny, granic, rządów,podziału między religiami, zniesienie norm i wartości to śpiewka dziesięcioleci. Bóg ma dość i chce obrócić w perzynę zmierzanie do Nowego Porządku Świata, w tym nowego religijnego porządku- ekumenii! 

 

Oto czas na zbadanie starych, dobrych dróg Pisma i doktryn. Oto czas na prawdziwe refleksje i powiedzenie sobie prawdy. Nadmiar grzechu i przeolbrzymia redefinicja Protestantyzmu, KZ oraz Ruchu Charyzmatycznego została zauważona przez niebo. 

 

Oto znak, ale kto usłyszy jak Bóg bije na alarm. Sytuacja mówi: STOP ekumenizmowi, czy tego chce czy nie. STOP redefinicji MOJEGO KOŚCIOŁA przez agentów z Rzymu i naiwnych religijnych służków! 

 

Bóg widział wasze prześmiewanie wszystkiego co JEGO. Przeinaczania historii, prowadzenia MOJEGO KOŚCIOŁA na manowce. 

Waszych grzechów odstępstwa od Wiary!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s