Wojna Kulturowa i Rasy 2020: Amerykanie i Europejczycy walczą o historyczne pomniki

fire

Socjalistyczne poczynania w celu zniszczenia kapitalizmu i obecnego porządku świata nie zważają na nic. Obecna sytuacja nie jest dla nich nie tylko przeszkodą, ale i okazją aby wymuszać postrzegane przez nich zmiany na otoczeniu.

 

W Ameryce, Wielkiej Brytanii, Australii (centra Zachodu) opracowali sobie listę historycznych pomników aby je znieść. Rozwścieczone bojówki BLM popaprały niektóre z nich sprayem, a są przypadki, gdzie pomnik “rasisty” został zerwany z posad, pomalowany sprayem i wrzucony z impetem do rzeki.

 

Te ekscesy “wywołały wilka z lasu” i mieszkańcy przygotowali kontr-protesty. Niektórzy wołają o usunięcie pomnika Nelsona Mandeli i innych. Jeden pomalował pomnik niewolnika. W Ameryce pojawiły się też wiszące z drzew pętle.

 

Media i firmy zachodu w owczym pędzie usuwali filmy związane z policją oraz filmy mające jakiekolwiek konotacje z murzynami, jak Przeminęło z Wiatrem.

 

Niektóre firmy jak Uncle Ben’s oraz Aunt Jemima, chcą przmianować marki. Jak ktoś lubi ryż tej firmy, to polecam zakupić ich pudełka. Banki usuwają potrety “rasistów” ze ścian i machają milionami $.

 

Zła wiadomość dla Skautów i Harcerzy– pomnik i osoba Baden-Powella jest też ich celem- nie pasuje do retoryki lewicy.

 

Gdzie to jeszcze zabrnie- zobaczymy. Chodzą słuchy, że biali, potomkowie “posiadaczy niewolników” muszą przygotować “reparacje” dla migrantów i uchodźców z kiesy podatnika. 

W końcu zbyt długo korzystaliśmy z tzw “białego przywileju“.

Dodatkowo, protesty BLM mogą wywołać albo przyczynić się do ”drugiej fali“ wirusa.

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s