Obalić prawa szatana w narodzie 2022

“Będziecie przestrzegać wszystkich moich ustaw i wszystkich moich praw i będziecie je wypełniać, aby nie wyrzuciła was ziemia, do której Ja was prowadzę, abyście w niej mieszkali. A nie postępujcie według ustaw ludu, który Ja wypędzam przed wami, gdyż to wszystko czynili i obrzydziłem ich sobie” Kapłańska 20

O oto mamy wielkie zwycięstwo w Ameryce, gdzie aborcja nie jest więcej ani chroniona prawnie ani narzucana na społeczeństwo. I jak pisałem jest to cud- nic innego.

Powyższy werset pokazuje, aby nie praktykować tego co niewierzący robią bo ma to duchowe konsekwencje nie tylko na jednostkach ale całych narodach.

Zwycięstwo tego typu jest wielkie, ale to nie koniec. Inne rażące czyny wciąż są propagowane przez szatana w USA.

Jeśli byś zapytał co Ameryka musiałaby obalić by Bóg rzeczywiście wylał na ten naród błogosławieństwo to wymieniłbym kilka podstawowych rzeczy

1) Zakazać praktyki czarów i obcych religii. 

Oto poważny punkt. W historii narody powoływały ustawy do życia aby zakazać kontaktów z demonami.

“W Anglii, Szkocji, Walii i Irlandii historycznie istniała seria ustaw o czarach regulujących czary i przewidujących kary za jego praktykowanie lub – w późniejszych latach – raczej za udawanie, że je praktykuje.

Napięcia religijne w Anglii w XVI i XVII wieku spowodowały wprowadzenie poważnych kar za czary. Akt Henryka VIII z 1542 r. ( 33 Hen. VIII c. 8) jako pierwszy zdefiniował czary jako przestępstwo

Na początku panowania Elżbiety I uchwalono ustawę przeciwko zaklęciom, zaklęciom i czarom

Zgodnie ze szkocką ustawą o czarownictwie z 1563 r. zarówno uprawianie czarów, jak i konsultowanie się z czarownicami były przestępstwami pieniężnymi.

Ustawa o czarach z 1735 r. ( 9 Geo. 2 c. 5) oznaczała całkowitą zmianę postaw. Kary za praktykowanie czarów jako tradycyjnie ustanowione, które do tego czasu było uważane przez wiele wpływowych osobistości za przestępstwo niemożliwe, zostały zastąpione karami za udawanie czarów. Osoba, która twierdziła, że ​​ma moc przyzywania duchów, przepowiadania przyszłości, rzucania zaklęć lub odkrywania miejsca pobytu skradzionych dóbr, miała zostać ukarana jako włóczęga i oszust , grzywnami i więzieniem. Ustawa miała zastosowanie do całej Wielkiej Brytanii, uchylając zarówno ustawę szkocką z 1563 r., jak i ustawę angielską z 1604 r. 

Ustawa o czarach z 1735 r. obowiązywała w Wielkiej Brytanii jeszcze długo w XX wieku, aż do jej ostatecznego uchylenia wraz z uchwaleniem w 1951 r. ustawy Fraudulent Media Act .

Ustawa o oszustwach z 1951 r. została uchylona w dniu 26 maja 2008 r.  przez nowe przepisy dotyczące ochrony konsumentów w następstwie dyrektywy UE dotyczącej nieuczciwych praktyk sprzedaży i marketingu“

https://en.wikipedia.org/wiki/Witchcraft_Acts

Czary to nie tylko satanizm, new age, Wicca ale i spirytyzm i wróżbiarstwo tak zagnieżdżone w narodzie. Potem fałszywe religie i kulty. Wreszcie papieski ekumenizm rozmył dziś różnicę między Biblijnym Chrześcijaństwem w Duchu a herezjami ludzkimi.

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_new_religious_movements

2) Znieść aborcję (co dokonało się właśnie w USA). Teraz kolej na inne kraje.

3) Uświęcić instytucje rodziny, małżeństwa i chronić młodych od zgubnych wpływów machinacji lewicy. Zakaz pornografii.

Kult hipisowski rozpoczął całe pasmo rozkładu rodziny. Życie w komunie, ”wolny seks“ i bunt przeciwko rodzicom przyjął katastrofalne wymiary dekady później. Ruchy feministyczne mają swój udział w rozpadzie małżeństw. Rozwody ze świata przetoczyły się lawiną po kościołach i wielu dało się zmieść.

Zrównywanie danych przez Boga relacji damsko-męskich z perwersją promowaną przez demony zakłóciło całą Amerykę. Należy odwołać każdą z tych ustaw. Dzieci w USA są prane na mózgu w szkołach, prasie i wszędzie indziej. Czas zakazać tych praktyk i przywrócić normalność w narodzie. 

Wyobraźcie sobie jakie duchowe skutki wywołuje praktykowanie tych rzeczy? Oto cel, niech Bóg działa w Jego mocy!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s