Skutki zniesienia Roe vs Wade: protesty, strajk seksualny i …umiarkowanie

“W 2019 roku kobiety niezamężne stanowiły 86% wszystkich aborcji” (CDC)

“Jedna piąta wszystkich ciąż została przerwana w 2020 roku” Daily Mail

W roku 2022 w USA przeprowadzono 930,160 aborcji (Daily Mail)

Po 49 latach masowych aborcji w USA i ponad 50 milionach ofiar pośród nienarodzonych dzieci, w końcu Roe vs Wade padło i zniknęło  z prawa. I patrząc na statystyki, można stwierdzić jedno- ustanowienie Roe vs Wade popchnęło amerykanów do iście taśmociągowego podejścia do kwestii mordowania nienarodzonych. Po zniesieniu- nagle ludzie postanawiają pójść po rozum do głowy. 

I fama niesie, że zniesienie Roe vs Wade to tylko początek odwracania piekielnych dekretów w USA. Wielu amerykanów walczy o przywrócenie świętości małżeństwa i inne kwestie.

Pamiętacie sytuacje, gdy Paweł wywalił demona z kobiety- wróżbitki. Nagle nastąpiła silna reakcja otoczenia. Możemy być pewni, że gdy podejmowane są ważne aspekty jak ustanowienie prawa, wybory itd, całe hordy piekła napierają aby ich cele się ziściły! Jest to walka duchowa!

I teraz (biedni mężowie Demokratek…) Demokratki szykują nie tylko protest tej decyzji, ale i ostrzegły mężczyzn, że idą na seksualny strajk, aż na nowo sąd im da prawo do zarzynania nienarodzonych! Daily Mail zamieścił reakcje tych kobiet, które groziły zakazem seksu (w tym dla mężów)…Oczywiście protesty Demokratów kończą się zawsze wybijaniem szyb i próbą zniszczenia czegoś…pośród gróźb i nawoływań do zniesienia sądu itd…Istna komedia.

Teraz zacznie się ich ciche spiskowanie. Inny artykuł Daily Mail pokazuje jak zareagują. I oto 3 propozycje:

*selektywny wybór w jakim Stanie zamieszkają

*wpływ na użycie kondomów i środków antykoncepcyjnych

*wpływ na to z kim pójdą do łóżka oraz jak często będą uprawiać seks

A zatem powrót do …rozsądku. Gdy teraz aborcja jest karana wysoko, skończą się czasy bezmyślnego seksu. Teraz gdy kobieta zdecyduje się iść z kimś do łóżka będzie ostro wybierać! Guma na instrumencie- albo spadówka! ;D . Demony rozpusty w USA będą szaleć ze złości. I zobaczmy jedna mała zmiana w prawie, a zachowanie ludzkie tak się zmienia!

“Każdego roku na całym świecie ma miejsce około 73 miliony wywołanych aborcji. Sześć na 10 (61%) wszystkich niezamierzonych ciąż i 3 na 10 (29%) wszystkich ciąż kończy się wywołaną aborcją” Światowa Organizacja Zdrowia

I amerykańskie czarownice zwrócą swoje czary przeciwko Sądowi i osobą we władzy aby znowu próbować napełnić demonom krawą czarę krwią nienarodzonych.

Co myślicie?

Czytaj:

https://www.dailymail.co.uk/news/article-10954353/Women-threaten-SEX-STRIKE-protest-SCOTUS-overturning-Roe-v-Wade.html

https://www.dailymail.co.uk/news/article-11011161/Nearly-two-thirds-young-women-say-abortion-bans-affect-state-choose-live.html

https://www.dailymail.co.uk/news/article-10921451/One-FIVE-pregnancies-aborted-2020-930-160-fetuses-terminated-new-research-shows.html

Inne

Kongres USA zorganizował posiedzienie ds UFO (wideo)

Nowe nagrania: Adolf Eichmann: Celem było 10.3 miliona Żydów

Szatańska hierarchia

Współczesna historia Mefistofelesa

Książki – perły uwolnienia od demonów

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s