Ewangelista Mel Novak walczył z Bruce Lee w filmie “Game of Death”

Ewangelista Mel Novak

Mel Novak to aktor amerykański, który się nawrócił i od tamtej pory zanosi Ewangelie na ulicę, pośród misji oraz w więzieniach. Według jego oficjalnej biografii:

“Mel Novak, oddany żołnież dla Chrystusa, jest wyświęconym usługującym powołanym przez Boga do dzielenia się Dobrą Nowiną o Jezusie Chrystusie i zbawieniu bezdomnym w slamsach iw więzieniach. (Mat. 25:34-40, Izajasz 58:6,7,10,11).

Przez ostatnie 38 lat Mel wiernie służył na ulicach Los Angeles oraz w nabożeństwach w kaplicach w Union Rescue Mission, Fred Jordan Mission, LA Mission i Long Beach Rescue Mission. Mel służył również w więzieniach przez 37 lat, w zakładach karnych od San Quentin i Pelican Bay w Kalifornii, po New Jersey, Nowy Jork, Pensylwania, Floryda, Alabama, Teksas, Nowy Meksyk, Arizonę, Nevadę, Waszyngton i Oregon.

Wykonałem ponad 10 000 usług i ponad 750 000 dusz przyjęło cenny Boży dar zbawienia poprzez Łaskę, przyjmując Jezusa Chrystusa jako ich Pana i Zbawiciela lub ponownie poświęcając swoje życie (1 Jana 1:9). Jezus uwalnia jeńców (Izajasz 61:1-3) i Jego ranami są uzdrowieni (Izajasz 53:5) duchowo, umysłowo, emocjonalnie i fizycznie.“

Biography

Grał w wielu filmach (https://en.wikipedia.org/wiki/Mel_Novak) ale jedna z ról to przeciwnik Bruce Lee w ”Grze Śmierci/ Game of Death“. Można obejrzeć fragment pod linkiem:

https://www.imdb.com/video/vi3214128153

Linki:

https://www.imdb.com/name/nm0636893/?ref_=nm_mv_close

https://en.wikipedia.org/wiki/Mel_Novak

Biography

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s