Wielki upadek słynnej Charyzmatycznej piosenkarki Gospel z Brazylii

Flordelis w 2019

Flordelis dos Santos de Souza, lub po prostu Flordelis to jedna z gwiazd Gospel Brazylii. Jej życie jest jak z filmu. Dorastała w slumsach(favela), zaadoptowała dziesiątki dzieci. Potem podpisała kontrakt z wielką firmą muzyczną “MK Music”.

Teraz życie nabrało dla niej pędu. Założyła kilka kościołów pod marką “Ministerio Flordelis”. Potem jeszcze została zastępcą federalnym i uderzyła w politykę z wielkim poparciem głosów. Usługiwała wraz z Benny Hinnem.


W międzyczasie jednak diabeł pracował w jej życiu. Cokolwiek działo się jej w życiu doprowadziło do ukrartowanej śmierci jej męża, pastora Andersona do Carmo. Sprawa zszokowała cały Pentekostalny i Charyzmatyczny świat Brazylii. Pastor został postrzelony i udawała, że zginął w napaści. Nawet odegrała spłakaną wdowę i zrobiła scenę na oczach mediów i celebrytów.


Potem policja zaczęła węszyć i okazało się, że ona za tym stoi. Próbowała 6 razy zatruć go arszenikiem. W końcu posłużyła się synem i innymi członkami tej wielodzietniej i adoptowanej w dużej mierze rodziny. Syn miał strzelić dziesiątkami pocisków. 


W swojej karierze nagrała wiele płyt:


Multidão (1998)

Só o Amor (2002)

A Voz do Silêncio (2005)

Não se Entregue (2008)

Fogo e Unção (2010)

Questiona ou Adora (2012)

A Volta por Cima (2014)

Realize (2017)

O Sonho Não Morreu (2018)


Możesz zobaczyć ją podczas koncertu tutaj:


https://www.youtube.com/watch?v=B16Fc0wg5eQ


Co spowodowało ten spisek? Czy nie mogła po prostu się z nim rozwieść jeżeli jej nie pasował? Prasa w Brazylii pisze o jej rzekomych wizytach do klubów swing, wzmianka jest o jej interesach w okultyźmie. Niemniej jednak to demony zrobiły w jej życiu destrukcję. Ten spisek narodził się w ich myślach.

Musiała gdzieś dać im przystęp, albo ktoś rzucił na nią czary. 

Stąd ważne jest nie tylko aby wieść czyste życie ale również znać walkę duchową i uwolnienie od demonów. Flordelis potrzebuje uwolnienia.


Teraz przepadł jej immunitet, więc będzie sądząna tak samo jak i zwykły człowiek z ulicy. Jeśli dotyka cię ta historia, módl się o Bożą interwencję. 


Więcej:

https://www.theguardian.com/world/2020/aug/26/brazil-flordelis-dos-santos-de-souza-calls-congress-husband-murder-charges


https://pt.wikipedia.org/wiki/Flordelis


https://www.bbc.com/news/world-latin-america-53895457


https://pleno.news/brasil/eleicoes-2018/flordelis-e-a-quinta-deputada-federal-mais-votada-no-rio.html

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s