Makabra w Kanadzie: Ponad 1100 ciał (dzieci) w nieoznakowanych grobach

W szkołach prowadzonych przez katolików do lat 1970’ odkryto w 4 miejscach nieznakowane groby. W jednym 215, w drugim 182, potem mamy już 751 a prasa pisze o nowym miejscu z 160 ofiarami. Zaczęło się w Kolumbii Brytyjskiej z 215 ofiarami, same dzieci…

Świadkowie opisywali nagłe “znikanie” dzieci, po to by już więcej ich nie widzieć oraz wykorzystywanie seksualne, krzyki dzieci w nocy, oraz sadyzm fizyczny, od zakonników.  


Razem daje nam to 1308 ofiar. Saskatchewan pobiło rekord 751.

Dzieci zostały przymusowo zabrane przez Rząd i wcielone do szkół prowadzonych przez katolickie zakony. Co obiecał rząd? Lepsze perspektywy, wychowanie, wykształcenie. Z grupy 150,000 dzieci które przewinęły się przez te szkoły, 6000 miało umrzeć. Teraz ponad tysiąc znajdują w nieoznakowanych grobach.


Co to jest? Z czym mamy tu do czynienia? Czystki? Ludobójstwo indian? Dzieci do molestowanie a potem łopata w łeb i do zbiorowego dołu? Indianie są zszokowani. Teraz czeka katolików dochodzenie z rządu oraz konsekwencje.

 
Co kryje mroczna instytucja katolicyzmu?

Polska przeżywa nowe fale molestowania przez księży. Co tam jeszcze skrywają? Ekumenizm zasze milczy i tuszuje te rzeczy.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s