TYLKO U NAS: Politycy i możni spotykają się znowu w Bohemian Grove w 2021

Bohemian Grove, należące do organizacji Bohemian Club restartuje spotkanie elit w tym roku. 2020 był cichy ale ich strona rekrutacyjna pokazuje, że startują ze swoim Encampment niedługo w Lipcu, aż do Sierpnia. 
Bohemian Grove to miejsce, gdzie kobieta nie ma wstępu, co jest podejrzane.

Uczestnicy? Wg Wikipedii: “artyści i muzycy, a także wielu wybitnych liderów biznesu, urzędnicy państwowi, byli prezydenci USA, wyżsi dyrektorzy mediów i ludzie władzy”.

 
Ich stona podaje liczbę 2,600 uczestników w tym roku. I informajce na ich temat są skrzętnie strzeżone tak jak o tajnych stowarzyszeniach. 


Rekrutują na sezonowe prace: barman, kucharz, bagażowy, kierowca, recepcjonista, informatyk, dział kadr, osoba parkująca, grupa teatralna itd. Na dzień dzisiejszy jest 24 ogłoszeń (25 Czerwiec). 


W tym roku jedna tylko data się przejawia: 6 lipca – 1 sierpnia 2021. 


Co będą omawiać? Zapewne przyszłość po pandemii. Tyle trzeba nadrobić…Socjalizm, Biden, reparacje dla murzynów, rozbijania rodziny ciąg dalszy, 


Z oficjalnego opisu BG:


“Bohemian Club, założony w 1872 roku, to prywatny klub towarzyski z tradycją. Celem Klubu jest cieszenie się wspólnotą członków zaangażowanych w tworzenie i czerpanie radości z czterech wielkich sztuk: Literatury, Sztuki, Muzyki i Dramatu. 2600 członków wywodzi się z różnych zainteresowań, karier, talentów, dochodów i lokalizacji. Nie ma ograniczeń co do rasy, religii, pochodzenia narodowego, orientacji seksualnej lub niepełnosprawności fizycznej. Klub zawsze stara się być prawdziwym domem dla artystycznego uczestnictwa i uznania połączonego z dobrą społecznością i hojnym duchem. Klub posiada dwa obiekty, City Clubhouse i siedzibę administracyjną w centrum San Francisco w pobliżu Union Square oraz Bohemian Grove. City Clubhouse to sześciopiętrowy budynek z kilkoma jadalniami, salami konferencyjnymi, barem, biblioteką, galerią sztuki, teatrem i pokojami noclegowymi.


Latem Klub organizuje dwie ważne imprezy w Bohemian Grove, Spring Jinks (4 dni) i Letni Obóz (17 dni). Z 2700 akrów strzelistego lasu sekwoi, położonego w dolinie rosyjskiej  rzeki w hrabstwie Sonoma, Gaj jest wyjątkowym środowiskiem pracy. Od ponad 100 lat członkowie Klubu i ich goście zapuszczają się do Bohemian Grove, aby cieszyć się i uczestniczyć w przedstawieniach, koncertach, wykładach, spacerach na łonie natury i wyśmienitej kuchni“


I pamiętajmy, oni zawsze ukrywają się w rozrywce i używają jej by dotrzeć do niczego nie spodziewających się mas. Już Adam Weishaupt to robił. A to wszystko jest zasłoną dla prawdziwej agendy Elit.


Inny opis:


Gaj(Grove) to miejsce jak żadne inne. Z 2700 akrów strzelistego lasu sekwoi położonego w regionie winiarskim Russian River w hrabstwie Sonoma, jest to niesamowite środowisko pracy. Od ponad 100 lat każdego lata około 3000 naszych członków i ich gości wybiera się do Grove na dwie imprezy; Jinks i Encampment, aby cieszyć się i uczestniczyć w przedstawieniach, koncertach, wykładach, spacerach na łonie natury i wyśmienitej kuchni“


”Uwaga specjalna: Wprowadzono szczegółowe procedury i protokoły w celu rozwiązania problemu pandemii COVID-19 i zapewnienia przestrzegania środków bezpieczeństwa zgodnie z wytycznymi miasta San Francisco. Personel recepcji jest przeszkolony i oczekuje się od niego przestrzegania protokołów“

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s