Śmierć Ateizmu? Senat Amerykański gotowy by pokazać prawdę o UFO

Od dekad media i politycy ośmieszać próbowali koncept tego, że poza nami jest coś więcej, jak Bóg, diabeł, demony a nawet UFO. Każdy kto wierzył po dziś dzien jest ośmieszany w prasie. Co jednak zrobią teraz gdy Senat USA ma deklasyfikować tajne dane na temat UFO. Zbyt dużo ateistów i nie ateistów w armii, flocie wojennej i innych widziało je na własne oczy. Teraz ci co uwierzyli Hegelowi czy Nietzsche mają spory dylemat, cały ich koncept sypie się jak domek z kart…


Opętany Nietzsche pisał:


“Bóg nie żyje. Bóg pozostaje martwy. I zabiliśmy go. Jak mamy się pocieszać, mordercy wszystkich morderców? Co było najświętsze i najpotężniejsze ze wszystkiego, co do tej pory posiadał świat, wykrwawiło się na śmierć pod naszymi nożami: kto otrze z nas tę krew? Jaka woda jest dla nas do oczyszczenia? Jakie święta pokuty, jakie święte gry musimy wymyślić? Czy wielkość tego czynu nie jest dla nas zbyt wielka? Czy my sami nie powinniśmy stać się bogami tylko po to, by wydawać się tego godnymi?”


Zabić Boga? Sam diabeł próbował! W niebie i gdy Chrystus przyszedł na świat. Na daremo. To w ich umysłach, zaślepionych na wszelką prawdę i fakt! Nietsche stworzył sobie “wiritualną rzeczywistość” w swojej głowie. Teraz UFO przelatuje mu nad głową i co on na to? Politycy, media i nawet religia patrzy z rozdziawionymi ustami i kiwa głową, szepcząc nerwowo: co do cholery?


Natura, wszechświat i niezliczeni ludzie, którzy doświadczyli mocy Jezusa, cudów jest świadectwem. Teraz UFO burzy filozofie wiszące od zawsze w powietrzu. Całe wysiłki na nic. Ateizm nie żyje. 2021.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s