Antychryst w Kościele Zielonoświątkowym: konserwatywny, radykalny i namaszczony biskup…

ANTYCHRYST

Z tego co widać, obecny biskup może zostać na kilka następnych kadencji. Powinno być prawo, które wymaga ograniczenia, tak jak przy wyborze Prezydenta danego kraju. 


Z tego co widać również, co sprawi by Kościół Zielonoświątkowy powrócił do glori i chwały, złotego wieku? Potrzeba kogoś kto nie pójdzie na kompromis. To nie oznacza bynajmniej mistrza rozumu, ale namaszczonego, radykalnego dla Jezusa i pełnego Ducha i darów człowieka. To samo z jego ekipą.


Czy jednak obecny KZ gotowy jest na takiego kogoś? Czy ów biskup istnieje? Jak zareagują pastorzy i wierzący od lat przyzwyczajeni do rozwodnionego, płytkiego i wieczenie ewoluującego KZ? 


Ów biskup zniesie gromy wykreowanej kontrowersji wokół jego osoby. I przeciwnicy Biblii(prorocy ekumenizmu i redefinicji kościoła jak znaliśmy go do dzisiaj) i przeciwnicy duchowego życia jak dary, uzdrawianie i uwalnianie od demonów zaatakują jak sfora, podobnie jak Faryzeusze pana Jezusa za Jego dni na ziemi. 


Gdy KZ ruszy na wyznaczony mu Boży plan i trajektorię, przeciwnicy pojawią się natychmiast by “gromić” , “oskarżać” i narzekać iż cały ten 30 letni rozkład KZ na czynniki pierwsze spalił na panewce jednego dnia. Tyle knucia z księżmi, chodzenia na ich msze a tu nagle wszystko się urywa.


Wierzcie jak chcecie i mówcie co chcecie, ale oto pojawi się “Biblijny Antychstyst”, zesłany od “Belzebuba” by “wrócić zbory do epoki kamienia łupanego” jak Reformacja czy Przebudzenia w Topeka i Azusa Street…O zgrozo, do jakich czasów my dożyliśmy. Dobro jest złem, a zło dobrem. Dobzi ludzie są prześladowani, a niegodziwi są promowani do najwyższych pozycji by…kontynuować rozkład i redefinicję która wielu wierzących przyjęło jako porządek dnia.


Ów biskup, “antychryst” będzie miał bunt zewsząt, najbardziej znani i lubiani pastorzy będą psioczyć na niego gdziekolwiek się da. Oj, ciężka jest cena przebudzenia a budowla na Bożych fundamentach w wierze, Piśmie i namaszczeniu wymaga tak wiele…i gruboskuroności…


Wielu będzie krzyczeć: oto Biblijny antychryst z księgi Daniela i Apokalipsy i będzie sypać wersetami wziętymi z kontekstu by człowieka “udupić” i obsmarować złośliwymi jęzorami. O byki Baszanu parskają i pocierają kopyta na samą myśl.


My wołamy:Panie daj nam Bożych ludzi, ale czy wielu z nas nie będzie pierwszymi by potępiać ową radykalność dla Pana. Zaprogramowali nas od lat, a program nie puszcza tak łatwo. Wielu chce to co mamy dzisiaj, bo nie potrzeba wysiłku. Czy my gotowi jesteśmy by stanąć za konserwatywny, namaszczonym i radykalnym biskupem czy raczej dla świętego spokoju staniemy za tymi, którzy dzisiaj redefiniują nasz KZ?

Inne:

Biskup KZ Marek Kamiński ordynuje pierwszą kobietę pastora

Dowód:Pionierzy Zielonoswiatkowców nie wierzyli w rozwody ani rozwodów nie praktykowali

Pytanie: Czy jeśli mój Pastor angażuje się w ekumenizm to czy jest to tylko zwiedzenie czy działanie demoniczne?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s