Biskup KZ Marek Kamiński ordynuje pierwszą kobietę pastora

CZAS ZMIAN. Jak przeszkadza nam rzeczywistość to ją re-definiujmy- okazuje się hasłami naszych czasów. Re-definiujmy Protestantów aby dopasować ich w teologię katolicką, głośmy kłamstwa na temat tego “ jak katolicyzm się zmienił” – co jest absolutnym kłamstwem po to aby uśpić cię, o wierzący! 

Jak definicja nam nie pasuje, to ją zmieńmy i oto- (oczywiście przekrzywmy wersety z Biblii), teraz już “można”…Jak się domyślacie wiele zmieni się w KZ w przyszłości bo tak zadecydowali/ zostali urobieni jego liderzy.

Biskup Marek Kamiński chciał kobiet pastorów od dawna. “Marzenia biskupa Marka Kamińskiego „Chrześcijanin” nr 01-06 2010“ pokazują jego stanowisko do tego faktu:

http://www.kz-luban.pl/2.html

Jego postawa ekumeniczna znana była od lat. Od bardzo dawna. ”M. Kamiński: Kościół Zielonoświątkowy w Polsce w latach 1988–2008: Studium historyczno-ustrojowe. Warszawa: Wydawnictwo Arka, 2012.“ pokazuje jego stanowisko do Polskiej Rady Ekumenicznej.

Oni zawsze to wszystko paplają tylko problem jest, że nikt tego poważnie nie bierze, albo nie ma czasu czytać o ich prawdziwych przekonaniach!

Jeszcze dobrze nie zdążyli ogłosić nowej rewelacji w 2020, a tu nagle pojawia się pierwsza kandydatka w Częstochowie. Na ich stronie jest też dokument ”KOBIETY W SŁUŻBIE PASTORSKIEJ“ pokazujący te planowane na wiele lat wcześniej zmiany!

Cóż, marzenia biskupa Marka Kamińskiego odnośnie kobiet pastorów (od przynajmniej 10 lat) w końcu mu się ziściły. Wciągniecie KZ do Polskiej Rady Ekumenicznej jeszcze nie. Ale…agenci zmian pracują w pocie czoła, nie w tym roku, to może w następnym się uda?

Szkoda mi wielu z KZ. Oni tak naiwnie do wszystkiego podchodzą. Ślepo wierzą w każde słowo niektórych z ich pastorów a ci ”mierzą temperaturę“ czy już wolno re-definiować czy nie? I SPRZECIW nigdy nie jest opcją. No bo przecież jak inaczej spowodować te zmiany.

Wiele innyc zmian jest na biurkach wielu. Ale to zajmuje czas. O jakże wielu będzie przerażonych co się zmieni, gdy kolejne marzenie Biskupa wejdzie w porządek dzienny. Kto ma uszy do słuchania niechaj słucha. Inni: bądzcie gotowi na szok.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s