Smog opresyjnych modłów nad głowami świata: Papież zarządza ekumeniczne modły w Maju by zakończyć pandemię.

Zbliża się miesiąc Maj i czas na opresyjne modlitwy nad Polskimi rodzinami od strony katolików.

Zamiast pogańskiej bogini ”Królowej Maja“ tytuł ten odziedziczyła ”Maryja“ . Paweł VI  w encyklice z 1965 roku Mense Maio ogłosił ten miesiąc jako czas na Maryjne dewocje. Pius XII z kolei mówił o Maryji jako ”królowej Maja“ jak i ”królowej aniołów“. 


1 Maja to okultystyczne święto zwane Beltane. Tam ”Królowa Maja“ i ”Król Maja“ (pochodzi to od Sumeru) mają celebrować ”małżeństwo“. Mowa oczywiście o pogańskiej ”bogini“ jak Innana(”Królowa Nieba“ patrz Biblia) oraz Tammuz(mowa o nim w Biblii).

„I rzekł do mnie: Wejdź i zobacz te straszne obrzydliwości, które oni tutaj popełniają!A gdy wszedłem i przyjrzałem się, oto tam na ścianie były wszędzie wokoło wyrysowane obrazy wszelkich płazów i bydła, ohydy i wszystkie bałwany domu izraelskiego…I zaprowadził mnie do wejścia północnej bramy świątyni Pana; a oto siedziały tam kobiety, które opłakiwały Tammuza„Księga Ezechiela 8

„A jeżeli spalamy kadzidło królowej niebios i wylewamy dla niej ofiary z płynów, to czy czynimy to bez zgody naszych mężów, że wypiekamy dla niej ciasta, z kształtu do niej podobne, i wylewamy dla niej ofiary z płynów?”Księga Jeremiasza 44

Zwiedzeni w Izraelu wylewali pokarmy dla niej oraz opłakiwali Tammuza (polecam lekture Słowa). Poganie ubrali te postacie w ”historię“ miłosną, celebrowaną przez pogan dookoła świata i tradycji.


Więc ów Maj każdego roku jest czasem opresji nad rodzinami Polskimi. 30 świątyń ”Maryjnych“ jest do tego celu wyznaczona przez papieża. Mówi on o ”różańcowej bombie“ w Maju. Na pewno ekumenicy się do tego przyłączą.
Inny rodzaj opresji, który jest obecny to promocja perwesji w następnym miesiącu. Wielu zboczeńców jest zaangażowana w czary więc opresja tego typu unosi się w powietrzu nad miastami.
Czas na walkę duchową.

https://www.dailymail.co.uk/news/article-9500115/Pope-announces-marathon-month-prayer-end-Covid-19-pandemic.html

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s