Kolejny pastor z Hillsonga rezygnuje z powodów niemoralnych

Tym razem pastor z New JerseyDarnell Barrett miał zamieścić seksualnie sugestywne zdjęcie swojej osoby na Instagramie, po czym ”podzielił“ się nim z wolentariuszką z kościoła.

To zrzuciło bombę. Pastor ma żonę i dwójkę nastoletnich dzieci. Pastor zdecydował się zrezygnować by uleczyć małżeństwo.


Oto kolejny cios dla Hillsonga. Co to pokazuje? Kilka rzeczy. Luźność w moralności. Nie pilnowanie się. Luz w kościele i doktrynach: jak się zdarzy to wybaczyć i do przodu. Brak modlitwy, walki duchowej i uwolnienia. Ile to razy ludzie padali z powodu seksu w Biblii? Czy dzisiaj są to ”opowieści z dawnych czasów“ i nagle kobiety przestały być atrakcyjne? 


Biblia pisze o przeciwstawieniu się pokusie. Józef biegł na golasa, bo seksowna mężatka uwiesiła się na nim w całej jej krasie…Ludzie dzisiaj rzucają klątwy ”miłosne“ a ”demony seksualne“ wciąż sieją zamieszanie w świecie ludzkim…
Kto mądry niechaj posłucha, inni niech czekają na ich kolej…


https://www.dailymail.co.uk/news/article-9517855/Married-pastor-Hillsong-Church-New-Jersey-resigns-sending-lewd-pictures-Instagram.html

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s