Wszystkie dzieci pastora Ricka Joinera potępiają postawy moralne ojca

“Wychowuj chłopca odpowiednio do drogi, którą ma iść, a nie zejdzie z niej nawet w starości” Przypowieści Salomona 22


Jak się okazuje Rick Joiner z Morningstar Ministries jest w silnej opozycji do Demokratów i lewicy. Zdaje się, że jest za Trumpem potępiając wybór “Marksisty” Bidena (patrz artykuł z Daily Mail poniżej). 


Pastor Rick ma mieć 5 dorosłych już dzieci, ale żadne z nich nie podąża drogami ojca. 


“Jednym z moich celów jako rodzica było wychowanie silnych, niezależnych dzieci, ale myślę, że się przeliczyłem ”


Co ciekawe jego dzieci mają być ”przerażone“ postawami ojca. To co liberlizm lewicy zrobił dla niektórych Amerykanów, to samo rząd komunistyczny Chin zrobił chińczykom. Jest niebezpieczne dzisiaj wychowywanie dzieci w Ameryce.
Rick najwidoczniej nie wpajał im zasad Biblii, dziś dzieci obróciły się przeciwko niemy krytykując jego poglądy. Dzieci zostały wyindoktrynowane przez lata do polityki lewicy- zmiana klimatu, niebezpieczna ”skrajna prawica“ i moralny rozkład społeczeństwa. W ich oczach ojciec jest ”niemoralny“.


Trudno jest dziś wychowywać dzieci w naszych czasach. Rodzice muszą jednak doglądać to co szkoła i media wpajają ich pociechom, albo któregoś dnia diabeł sprawi, że zasiany kąkol lewactwa, wyprodukuje czystych socjalistów, gotowych sprzedać swoich rodziców. To grozi naszemu pokoleniu.

https://www.dailymail.co.uk/news/article-9410093/Democrat-children-evangelical-preacher-Rev-Rick-Joyner-denounce-famous-father.html

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s