Kim są tajemniczy “Bogowie⛪️ mieszanych sztuk walki”🥊?

Jeśli przyjrzymy się krajobrazowi zawodników MMA to zobaczymy tam różne religie, szeroko pojęte Chrześcijaństwo, muzułmanizm itd. Niektórzy jednak fighterzy, czy to z pełnym przekonaniem czy też z przymrużeniem oka mówią o “bogach MMA”. Nie jestem pewien czy znają ich z imienia oraz czy modlą się do nich ale osoby jak Eddie Alvarez jak i wiele innych mówią o owych kapryśnych “bogach. 


Ten koncept może niektórym się ”zgadzać“ ponieważ ’każda’ walka mma to trochę rzut monetą. Jest wiele niewiadomych. Jest wiele opcji by wygrać lub przegrać. 


W poszukiwaniu owych ”bogów“ mogą pomóc nam 2 rzeczy. Pierwsza: mma to karate, boks, kickboxing, muai-tai, jiu-jitsu oraz inne. Może tam znajdziemy nazwy niektórych z nich. Druga to służba uwolnienia. Zapraszamy zawodników MMA na ”egzorcyzm“. Zapytamy siły w nich mieszkające- kim naprawdę są w świetle Jezusa Chrystusa, co może wywołać wielkie zaskoczenie a może panikę? Do odważnych świat należy. Jest świat duchowy, który istnieje dookoła nas. To jeden ze sposobów aby poznać Prawdę. Jedno mówią media, psycholodzy, trenerzy i organizacje, co innego skonfrontowana w nas ciemność!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s