Szczęśliwego Nowego Roku 2021

2021!

Chciałbym skorzystać z okazji i życzyć czytelnikom Antyekumenii z KZ, Ruchu Charyzmatycznego i ludzi poszukujących wszystkiego najlepszego w nadchodzącym roku 2021. Dzięki za odwiedzanie strony i czas spędzony na analizę oraz dzielenie się linkami. Strona powstała z inicjatywy Jezusa, aby pokazać realia i nauczać prawdziwej, pełnej Ewangelii wszem i wobec. 


Nowy Rok to nowy rok okazji ale i wyzwań. Chciałbym zachęcić czytelników do zgłaszania propozycji tematów artykułów, o których chielibyście się dowiedzieć i o których nie ma żadnych informacji. Może ktoś ma własny doskonały artykuł lecz nie ma okazji się nim podzielić? Może czas aby świat się dowiedział? Może ktoś ma świadectwo zarówno działania Pana ale i może ciemnych praktyk coponiektórych z kościoła? Może czas to ujawnić? Czemu? Może są inni w podobnej sytuacji, ale czekają aż ktoś inny będzie pierwszy?


Życzę mocy Bożej , prowadzenia Ducha Świętego, cudów i znaków oraz wypełnienia obietnic Bożych w tym 2021 roku. Obojętnie co dzieje się na świecie, wbrew okolicznością Jezus jest wciąż Bogiem rzeczy niemożliwych dla człowieka.


Niech chwała popłynie dziś tylko Jezusowi Chrystusowi,


Amen!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s