Oto Mesjasz jest tutaj! Szczepionka gotowa…

Tak!

Świat przygotowuje się do masowych szczepień. Pfitzer, Moderna, Oxford czy rosyjski Sputnik-V gotowe są aby wejść do ogranizmu milardów. Apokaliptyczna wizja narodów stojących w kolejce po zbawczego odkupiciela- Szczepionkę.

Długie kolejki, przepychanki w tłumie, zniecieprliwienie- kto dostanie pierwszy zbawcze ukłucie strzykawki…Nikt nie pyta, nikt nie bada, nikt nie kwestionuje. 

Nebuchadonozor nakazał na odgłos instrumentów aby tylko paść twarzą i uczcić go. Prościzna. Tylko pokłonisz kolana na 1 minutę i…zostawią cię w spokoju. Wszyscy jak jedni, w globalistycznej jedności na sygnał dygnęli…oprócz garści łebków, którzy ku ździwieniu innych stali prosto…Podążaj za tłumem. Inni wiedzą co dla ciebie dobre.

Jak proste będzie wzięcie “znamienia” w Apokalipsie. Tłumy się ustawią, przymróżą oczy by znak stał się ich częścią- oto zbawca…Teraz pasują na modłę owego świata. Mogą dalej żyć, mają dowód – paszport że wzięli znamię i przy oklaskach rządów świata stali się obywatelami antychrysta i jego świata…Rzesze idą, jednostki myślą.

O bracie, ale to nie tak łatwo ludzie wezmą…Doprawdy? Zbawienne znamię, które zapewni dach nad głową, pracę, możliwość zrobienia biznesu i wyżywienie dzieci i rodziny. Lepiej pomyśl dwa razy…

Oto Mesjasz – o narody. Hurra! Dawajcie tu! My pierwsi. O Mesjaszu, wejdź do mego ciała, przyjmuję ciebia jako Pana i Zbawcę mojej osoby i rodziny od wirusa…Małe ukłucie i po krzyku! Banalne! O tłumy – biegnijmy – bo kto pierwszy ten lepszy? Pastorze, bracie, siostro- błogosławiony zdrowy rozsądek, wiecie ufajmy Panu ALE JAKBY nie zadziałał, to pomódlmy się aby Pan Jezus pobłogosławił lekarza jak zaaplikuje nam Mesjasza!

P.S Per biskupa- jak nie wezmą- wywalimy pastora na łeb…

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s