Zaproszeni do Europy uchodźcy teraz roznoszą jej kulturę

Zaproszeni do Europy uchodźcy teraz roznoszą jej kulturę

anarchizm

„Uwolnimy nihilistów i ateistów i sprowokujemy potężny kataklizm społeczny, który w całej swej grozie pokaże narodom wyraźnie efekt absolutnego ateizmu, źródła dzikości i najbardziej krwawego zamieszania”ALBERT PIKE (1809-1891), wolnomularz i wyznawca Lucyfera 

 

 

Śmierć czarnego człowieka w Ameryce, Georga Floyda była dobrym pretekstem dla anarchistów by zorganizować grupki i pod tego pretekstem ruszyć w nieskrępowane rabowanie sklepów, ataków na policję i najnowsze: niszczenie historycznych pomników. Teraz powstał nowy ruch: “odebrania funduszy dla policji” czyli DEFUND POLICE.

 

Anarchiści chcą obalić nie tylko wszelkie granice ale i policję i wojsko. Globalizm pracuje nad obaleniem rodziny, państwa, porządku społecznego by wprowadzić totalny chaos. Totalna samowolka. 

 

Świat nie zdąrzył się dobrze podnieść z sytuacji a tu bandy anarchistów, wtórowane przez celebrytów, media lewicowe a nawet ich kler promują rozsypanie się obecnego porządku. Kapitalizm jest zagrożeniem, komunizm jest ich ideałem. Bandy anarchistów wynoszą dobra by dalej dobić ekonomię.

 

Szykują też sposobność na “drugą falę” zarazy. Oto “brązowe koszule” globalizmu i socjalizmu w akcji.

 

 

 

 

https://www.express.co.uk/news/uk/650822/Letter-WW3-200-year-old-islam-final-battle

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s