Pastorzy Zielonoświątkowi na mszach katolickich podczas “Tygodnia Modlitw o Jedność ’Chrześcijan’”.

Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan 2020

W wielu miejscach w Polsce, między 18 a 25 Stycznia 2020 roku odbywały się spotkania oscylujące wokół katolickich mszy oraz ekumenicznych eucharystii.

 

Pastorzy Zielonoświątkowi zarówo przemawiali u ekumenizmu, jak i otwierali własne zbory na ekumeniczną inicjatywę papieską o nazwie:“Tydzień Modlitw O Jedność Chrześcijan”. Rzesze niezbawionych ludzi zanosiło modły aby “Bóg” otworzył oczy tym, którzy owe “dobra” ekumeniczne ignorują albo odrzucili. Polecam każdemu antyekumenicznemu wierzącemu, aby zgromił te modlitwy z siebie, rodzin oraz swoich Zielonoświątkowych lub Charyzmatycznych zborów oraz wierzących.

 

 • Na Jasnej Górze odczyniali “mszę o jedność polskich chrzescijan”. 
 • Zielonoświątkowy prezbiter Wojciech Gajewski z Fromborka, przmawiał w katolickim Wyższym Seminarium Duchowym (szkoła dla przyszłych księży):
 • http://wsdelblag.pl/?page_id=4422
 • Pastor kościoła Zielonoświątkowego w Lublinie, czyli Marek Wółkiewicz otworzył zbór na “nabożeństwo ekumeniczne”.
 • https://ekumenia.pl/content/uploads/2020/01/TMoJCh-2020-Lublin.pdf
 • Podobnie zrobili Adwentyści Dnia Siódmego w Lublinie
 • Ekumenizm celebrował także “ekumeniczny chrzest” podczas Tygodnia.
 • W tym roku Zielonoświątkowy pastora Piotr Wisełka, przemawiał do ekumenistów i katolików u Baptystów w Poznaniu
 • W Opolu natomiast, przy katolickim ołtarzu stał dyrektor Misji Krajowej Kościoła Zielonoświątkowego w Polsce, Mariusz Muszczyński:

https://nto.pl/tydzien-modlitw-o-jednosc-chrzescijan-2020-rozpoczety/ar/c1-14723768

https://nto.pl/tydzien-modlitw-o-jednosc-chrzescijan-2020-rozpoczety/ga/c1-14723768/zd/41405492

https://nto.pl/tydzien-modlitw-o-jednosc-chrzescijan-2020-rozpoczety/ga/c1-14723768/zd/41405502

I to jest tylko niewielki zarys. Na pewno czytelnicy wypatrzą więcej idących w zwiedzenie i kompromis, pastorów- dziadów ekumenicznych.

Obok tego wszystkiego Luteranie, Metodyści, Baptyści oraz Reformowani spotykali się na ekumenii z Prawosławiem oraz katolicyzmem w różnych miejscach w Polsce.Brali udział w katolickich mszach. 

Oto na skalę ogólnopolską największa herezja naszych czasów!

Katolicy celebrowali też “Dzień Judaizmu w Kościele katolickim“ i …”Dzień Islamu w Kościele katolickim“! Proces przejmowania religii trwa co roku. Cel:każda wiara/religia zgromadzona dookoła mszy uznająca Jednego Ekumenicznego i Uniwersalnego Pana całej Polski.

4 thoughts on “Pastorzy Zielonoświątkowi na mszach katolickich podczas “Tygodnia Modlitw o Jedność ’Chrześcijan’”.

 1. ,cieszyłem się jak dziecko kiedy się nawróciłem pośród ludzi z kz.
  potem zaczałem ich poznawać blizej…mówienie na pastora be,mówienie na katolików be….wstań siąd,x zaśpiewaj zostaw kase i wróc za tydzień najlepiej bo wtedy liczymy statystyki i pieniądze.jak mawiał ubek wałęsa nie będziemy polować na /katoilckie/ czarownice / w kosciele zielonoswiątkowym/
  Czy ci ludzie na wierchowce kz zdają sobie sprawe ze przed tronem Najwyższego stoi morze ludzi zamordowanych za wiarę i chyba większosc z nich przez kościół katolicki.i wołaja o pomste ich niewinnej krwi.
  czy te dziwne indywidua myślą że z krokodylem da się poigrać?
  najwyraźniej tak.
  mogę rozmawiać z katolikiem,mogę go lubić ale nie mogę go wspierać w kłamstwach które ludzi przyprawiają o życie.
  HAŃBA WSZYSTKIM JURGIELNIKOM KOSCIOŁA KATOLICKIEGO.
  Czy Jezus wchodził w układy z sanhedrynem?

 2. Bracie Darek. Jedna z przyczyn powstania tej strony sa lata ogladania jawnego szarpania/kalania/deptania bozymi swietosciami. Po latach ogladania tego co sie dzieje w niektorych miejscach— mozna wyciagac wiele wnioskow. Wiem co czujesz, ja widze to samo plus duzo duzo wiecej. Niech to jawne zlo nie odciagnie cie od chodzenia z Jezusem i darow Ducha. Czasem gniew bierze gora, czasem lzy cisna sie do oczu na to co oni zrobili przez lata. Masy slepych owiec „kryja” slepych pasterzy. Mamy tez sytuacje, prawdziwych wierzacych posrod plewow. Niech to ciebie i innych wzmocni abysmy byli tymi wierzacymi, ktorych chce Bog. Model zachodu wchodzi do zborow. Model ekumeniczny i „progresywny” uderza dzien za dniem i pokiereszowane jest wiele owiec. Niektorzy odeszli od Pana…inni zyja na oplotkach…inni zyja w codziennym praniu mozgu, inni siedza cicho widzac co sie dzieje. Dalej- wciaz sa ludzie ktorzy wiedza o co chodzi. Znam mocnych wierzacych obok tych innych. Niech Bog trzyma cie kazdego dnia. Pamietaj, to MY jestesmy na wygranej stronie. Niech Bog przyniesie przebudzenie — darow Ducha, uwolnienia od demonow, uleczenia najbardziej dotkliwych przypadkow oraz…zniszczenia tej kontroli umyslow z mozgow wielu! Ten chlam musi sie skonczyc, Prawda przewazy!


 3. Zwiastowanie całej woli Bożej? Analiza kursu Alfa – Chris Hand
  i wszedzie ekumeniczne kursy alfa,jak to znajoma powiedziała,czułam sie jak na szkoleniu amwaya.
  katolicy dokładaja jeszcze do tego Maryjke i git.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s