Gazety opisują „podróżników w czasie”

Gazety opisują „podróżników w czasie”

podróż_w_czasie_pic

 

Po fali masowych kontaktów z UFO w gazetach pojawia się następna kategoria ludzi: podróżnicy w czasie. Może niektórzy z nas pamiętają „Powrót do przyszłości” – komedię sci-fi gdzie specjalnie stworzona machina miała wysłać bohatera w czasie aby zmienić przyszłość…

Teraz pojawiają się osoby, które twierdzą że były w przyszłości, przechodzą testy na „wykrywaczu kłamstw”, pokazują fotografie z przyszłości, bądź dają „migawki” jak świat będzie wyglądać w przyszłości.

„Noah” twierdzi, że pochodzi z 2030 roku…(pisze Daily Mail). Twierdzi, że Trump zostanie wybrany na drugą kadencję oraz że Sztuczna Inteligencja przejmie świat. Ludzkość ma skolonizować Marsa a takie „podróże w czasie” mają spowszednieć.

Inny, miał urodzić się w 3300 roku…( artykuł z Express.co.uk) Przedstawia się jako urodzony w „Imperium Europejskim”. Ten z kolei mówi o apokaliptycznej wojnie między ludźmi a robotami.

Edward, wskazuje na bycie w „tajnym eksperymencie w Los Angeles”(artykuł z Daily Mail). Miał ze sobą aparat fotograficzny i twierdzi, że w roku 5000 Los Angeles będzie kompletnie pod wodą. Edward przypisuje to z kolei mitowi globalistycznemu o „ociepleniu środowiska”

Jeszcze inna osoba, Alexander Smith miał odwiedzić rok 2118 i pokazuje na dowód fotografię.(z Metro.co.uk) Ta osoba twierdzi, że „podróżował w czasie w ramach tajnej misji CIA”.

Co się dzieje? Zanim niektórzy wyśmieją ich jako wyrazy totalnie bujnej wyobraźni- przyjżyjmy się kilku faktom. Rząd USA w przeszłości zajmował się różnymi „dziwnymi” projektami. Projekt Stargate– studiował przydatność „zdalnego postrzegania”. Projekt MKUltra zajmował się stworzeniem zaprogramowanych „super-żołnierzy”. 

Projekt MKOFTEN– miał zaangażować adeptów czarnej magii…Czyżby jeden z projektów CIA, który pozostaje utajniony po dziś dzień miał do czynienia z „podróżami w czasie”?(patrz projekty : Eksperyment Filadelfia oraz Projekt Montauk)

Ciekawe, szczególnie w czasach gdzie media zdają się zaprzeczać istnienie sił ciemności. Inna kwestia- adepci okultyzmu mają pewną technologię ale czy są oni w stanie podróżować w przyszłość? Mitologie piszą o kilku przypadkach, jak historia Urashima Tarō oraz Kakudmi. Te historie jednak mówią o podróżach do „rejonów demonicznych” nie stricte „podróży w czasie”. Urashima miał odwiedzić „pałac demona wody” zwany Ryūgū-jō. Te historie raczej pokazują „urwany czas” (podobne: abdukcje przez kosmitów) niż podróż w czasie.

Co myślicie na ten temat? Czy ci ludzie szukają uwagi mediów udając i wymyślając te historie? Czy te osoby mają halucynacje albo problemy z głową? A może niektóre z nich brały faktycznie udział w tajnych projektach?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s