Czasy Odbudowy, Ochłody,Odrestaurowania i Większych Cudów

„Gdyż tak mówi Pan Zastępów: Jeszcze raz – za małą chwilkę – poruszę niebiosa i ziemię, morze i ląd stały. (7) Poruszę wszystkie narody tak, że napłyną kosztowności wszystkich narodów i napełnię ten dom chwałą – mówi Pan Zastępów. (8) Moje jest srebro i moje jest złoto – mówi Pan Zastępów. (9) Przyszła chwała tego domu będzie większa niż dawna – mówi Pan Zastępów – i miejsce to obdarzę pokojem – mówi Pan Zastępów. „Aggeusza 2

„A wy, dzieci Syjonu, wykrzykujcie radośnie i weselcie się w Panu, swoim Bogu, gdyż da wam obfity deszcz jesienny i ześle wam, jak dawniej deszcz, deszcz jesienny i wiosenny. (24) I klepiska będą pełne zboża, a prasy opływać będą moszczem i oliwą. (25) I wynagrodzę wam szkody lat, których plony pożarła szarańcza, konik polny, larwa i gąsienica, moje wielkie wojsko, które na was wyprawiłem. (26) Wtedy będziecie jeść obficie i nasycicie się, i wysławiać będziecie imię Pana, swojego Boga, który dokonał u was cudów, i mój lud nigdy nie zazna wstydu. (27) I poznacie, że Ja jestem wśród Izraela i że Ja, Pan, jestem waszym Bogiem i nie ma innego; i lud mój nigdy nie zazna wstydu. „Joel 2

Dzieje Apostolskie 3:21

czasy odnowienia(Pozn)/naprawienia(Brz./Gd)/Ochłody(War.)/ Refreshing(Król Jakub)”

Czas nastał aby Kościół Protestancki obudził się do prawdziwego Przebudzenia! Czas post-ekumenicznej odbudowy fundamentów, czas odrestaurowania Biblijnego Protestantyzmu w Duchu!

Prawdziwe, Biblijne i oparte na Duchu(cudo-twórcza wiara, cuda, znaki, ponad-naturalne dary Ducha, walka duchowa ze zwierzchnościami oraz uwolnienie od demonów, błogosławieństwo Abrahama) Protestanckie Chrześcijaństwo było w Biblii…od początku.

Potrzeba tylko czynnika Ducha, aby on odkopał „oczywiste” wersety z Pisma, które zostały zasłonięte przez siły ciemności. Chrystus założył tylko jedno Chrześcijaństwo- te Biblijne i oparte na poruszaniu się w Duchu jak opisane jest w historycznej księdze Dziejów Apostolskich. Co odstaje od tego modelu- jest po prostu ludzkim wymysłem, podszeptywanym przez demony, by ludzi odciągnąć od tego jedynego kościoła.

Kościół zaczął się w Dziejach Apostolskich, potem po 100 latach przyszedł czynnik ludzki. Bóg rozpoczął odbudowę od czasów Reformacji by w naszych czasach mogła sięgnąć zenitu i abyśmy mogli oglądać poruszenie „ponad Dzieje Apostolskie”. Czy tylko jest w nas to pragnienie?

Ludzie wstający z wózków, uleczeni z każdej choroby, wyganianie demonów by odrestaurować ludzi do służby Bogu! Znaki, cuda, które przekraczają te z Dziejów Apostolskich. Czasy masowych nawróceń do Prawdy. Ci co maja wiarę wskrzeszać będą zmarłych. Odrastające organy, ponad-naturalne bogactwo finansowe, które pchnie kościół Protestancki na wyżyny Ewangelizacji przekraczające te z Dziejów Apostolskich!

Walka ze zwierzchnościami sięgnie pułapu, który wywoła masowe nawrócenia. Ludzie, którzy nigdy nie mogli poznać Jezusa, przybiegną gdy świeci zaangażują się w walkę z mocami ciemności. Konfrontacja mocy ściągnie ludziom łuski niewiary i humanizmu z ich oczu.

Bóg jeszcze raz wstrząśnie ziemia! Nastaną czasy post-ekumeniczne!Ludzie na nowo zapragną Pisma i prawdziwego Chrześcijaństwa!

To co było nie do pomyślenia, przejdzie do porządku dziennego. Ci co wierzą, wejdą w wymiar poruszania się i oglądania cudów, który jest czysto ponad-naturalny. Okna niebios stoją otworem.

Bóg przecedzi tych, którzy tylko mówią a nie wierzą od tych co poruszają się w Nim. Bóg pokarze tych co mu służą i tych co nie. Czas ludzkich metod się kończy, a tylko ci będą prosperować w duchu, duszy i finansowo, którzy poruszają się w wymiarze wielkiej wiary! Wzbogaci się wiedza w Niego.

Czy jesteś gotowy na deszcz wczesny i deszcz późny? To tylko dla odważnych! To tylko dla tych, którzy poznali Jezusa, Ducha i Pismo!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s