Czas zakładać własny biznes: Powszechna robotyzacja!

Technologia idzie w złą stronę, ponieważ stoją za nią globaliści. Kolejnym krokiem w historii człowieka zdaje się być zastąpienie wielu miejsc pracy, robotami…

Jak donosi Daily Mail, aż 38% prac w USA może ulec robotyzacji. 1 osoba na 4 zostanie wylana z pracy. PricewaterhouseCoopers twierdzi, ze 61 % prac związanych z usługami finansowymi może zostać zastąpionych robotami.

Jakie są korzyści zastąpienia człowieka robotem? Robot nie narzeka, może pracować dłużej niż człowiek, nie płacą za niego(póki robot zostaje maszyna, nie organizmem) składek i pracodawcy wybiorą drogę jednorazowego zakupu blachy, co ma im się opłacić i szybko zwrócić. Robot tez nie musi jeździć na wakacje, ani nie zajdzie w ciążę. Roboty nie będą strajkować, więc firmy produkujące roboty maja potężna kampanie marketingowa w gotowości…

Jak się okazuje, do wylania nie szykują się tylko pracownicy, którzy zajmują się najniższym typem pracy. Wiele z prac tzw „white collar” tez jest do zastąpienia.

Co to oznacza? Jeśli zamiast pracownikiem, założysz własny biznes- to nikt cie nie wywali, chyba ze ty sam! Po drugie, szykuje się wielkie, może niespotykane na skale wielu-setek lat- bezrobocie.

Szykują się masowe strajki w wielu krajach jednocześnie!

Teraz, gdy wypełniać będziesz pozycje o prace, obok stoją i „uśmiechają się”maszyny…Recode.net pisze, ze biznes sprzedaży robotów jest bardzo intratny i za 9 lat przewidują, ze skoczy o 300%.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s