Zielonoświątkowcy spotykają się z katolicyzmem na spotkaniu Taize

Miedzy 28 Grudnia 2016 a 1 Stycznia 2017 miało miejsce kolejne ekumeniczne i papieskie Europejskie Spotkanie Młodych zorganizowane przez grupę Taize. Tego typu imprezy są jednym z trybików ekumenicznej fali wypuszczonej od czasu Soboru Watykańskiego II. Cel? Odbudować na nowo utracona pozycje zajmowana przez papiestwo…

Te spotkanie organizowane są od wielu lat. Biorą w nich udział również Zielonoświątkowcy(jak ci z Poznania), którzy jak widać zapomnieli z jakiego dołu wyleźli i najwidoczniej nie chcą aby ludzie szli do nieba, tylko chcą przyłączać się do propagandy Rzymu.

Ileż to Zielonoświątkowców będzie kiwać głowa, na co ci, którzy przestali nimi być w sercu będą wołać niczym uchodźca Islamski: nie osadzaj…Jakże to nasze czasy oglądają odstępstwo, które dzieje się jawnie, ponieważ nie ma NIKOGO kto by oponował…(a liderzy KZ najwidoczniej na to chętnie pozwalają…aby zachować pozory dla świata).

Jak pisze Niedziela, w tym roku byli tez i niektórzy Zielonoświątkowcy. Sa to ludzie żyjący w wielkich sprzecznościach i buncie. W końcu, „niedawno” wyszli z religii, która trzymała ich w pozorach, by do niej powrócić…co wypełnia Pismo. Pies wraca do wymiocin (bo szkoda żeby się zmarnowały?), świnia natomiast biegnie wystrojona w garnitur wprost do błota, z którego ja Jezus wyciągnął i wypłukał ze szlaufa…

Ale…dalej ciągnie…Nie zmieniona jest w środku…To Izraelici, którzy za rogiem maja ulać złotego cielca (oczywiście na część i chwale „Boga”). To Izraelici, którzy zapytani przez Eliasza: kto jest Bogiem, milczą…

Nie maja opinii…Nie chcą się wypowiadać przeciwko bracia, wyznawca Baala…Dziś pojawia się tylko „wyrozumiały” uśmieszek…Tak, tak, wiemy…my tez „kiedyś tacy byliśmy”…Pachnie tu zdrada i śmierdzi zwiedzeniem…

Taize to jeden z 1000 odnóg ekumenizmu papieskiego. Jej założyciel, katolik zwany Roger, który brał udział w Soborze Watykańskim II. Spotkania Młodych zaczęły się w roku 1978 i są organizowane w rożnych krajach europejskich, po to aby zapuścić tam ekumeniczne zwiedzenie. W Polsce miały miejsce 4 razy.

W tym roku, 2017 odstępcy od Kościoła Zielonoświątkowego pojada pod koniec roku do Szwajcarii, by zdradzać Protestantyzm i przywieść ze sobą liczne, ekumeniczne demony.

Ekumenizm to religijne ramie globalizmu. Jest to jedyna religia tolerowana przez Unie Europejska. Tegoroczne Spotkanie Młodych było promowane przez Watykan(papiestwo), Światową Rade Kościołów(Olav Fykse-Tveit) oraz globalistyczna ONZ(Ban Ki-Moon) (artykuł w Radio Vaticana).

Niedługo odbędzie się papieski Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan 2017 na którym pojawia się tez niektórzy Zielonoświątkowcy(czy to jawnie jak robią to ci z KZ w Poznaniu, w Lublinie , czy pójdą tam nic nie mówiąc nikomu).

Ekumenizm operuje dziś w zaprzeczaniu. „Nie, nie ma żadnego zwiedzenia…To tylko takie spotkania…”. Dzięki Bogu, wielu dziś wierzących otwarło oczy i ekumenii jest coraz trudniej zaprzeczyć jej prawdziwej misji.

Inne:

http://koszalin.gosc.pl/doc/2937710.Jestescie-sola-jestescie-swiatlem

Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan 2017 a Święto Reformacji

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s