Charyzmatycy w watykańskim transie

W 21 wieku obserwujemy liderów poszczególnych ruchów i typów Charyzmatyków jak zahipnotyzowani ciągną masami do Watykanu i drżą z podziwu dla papiestwa.

Po Copelandzie, Osteenie i innych (w 2015 roku do Watykanu na osobiste spotkanie z papiestwem pojechało 100 pastorów kościoła Zielonoświątkowego) w tym roku dołączają do nich inni!

W papieskie progi właśnie bili tacy liderzy jak Mike Bickle (IHOP), Che Ahn, Kris Valotton, Stacey Campbel właśnie wrócili z osobistego, za zamkniętymi drzwiami spotkania z Franciszkiem.

Mike Bickle przyznał w wywiadzie dla Charisma Magazine, ze spotkanie „trwało kilka godzin…w atmosferze ciepła…było bardzo osobiste”.

Kris Valotton to pastor w kościele Bethel w Redding, Kaliforni obok Billa Johnsona. Na swojej stronie umieścił artykuł ze zdjęciem Franciszka i jego fascynacji tym człowiekiem.

Valotton określił go jako „bardzo duchowego”.Naiwny Mike Bickle zapytał się papieża, czy wierzy w „Jezusa”. O tak, Franciszek i jego poprzednicy wierzą w „innego Jezusa”- krucyfiks, „Jezus umierający na ołtarzu eucharystycznym każdego dnia”. No co, nie wierzą? Ale nie w Biblijnego, Protestanckiego Jezusa.

Potem, zapewnieni, ze ”papiestwo wierzy w jakiegoś Jezusa” i otoczeni „wspaniałym duchem pojednania” wzięli się za raczki. Modlili się jeden o drugiego. Papiestwo modliło się o nich.

Święty Ojciec nawet nie mrugnął okiem” Kris Valotton, 13 Czerwca 2016

Valotton śmieje się z tych Chrześcijan, którzy mówią, ze Franciszek to „fałszywy prorok”,”Antychryst” i „lider nowego porządku świata”(pisze Valotton na stronie). Przyznaje, ze gdy się nawrócił jego liderzy uczyli go, ze katolicyzm to „Matka Nierządu”. Zagniewany potem pisze, ze „dziś trudno w takie „śmieci” wierzyć” choć niektórzy „wciąż tak wierzą”. Śmieje się i drwi z liderów w Protestantyzmie (w tym tych co głosili mu zbawienie!). Przecież, jak pisze Valotton „katolicy otrzymali Ducha jak i Protestanci” (myśląc o Jezuickiej „Odnowie w Duchu”, która dalej czci Maryję, herezje Eucharystii, ikony itd. Ich „chrzest” czyni ich lepszymi katolikami, więcej kochają Maryję, papieża…). Problem w tym, ze Duch Święty to Duch Prawdy. Co ma on wspólnego z herezja, bałwochwalstwem i czczeniem bogini Maryi? Odnowa ma fałszywego ducha! Współcześni liderzy są naiwnie ślepi i nic nie wiedza, charakteryzując się zerowym rozpoznaniem zarówno tam jak i między swoja klika.

Swoja nienawiść do Reformacji kontynuuje dalej. Z niezwykłym jadem i zaciekłością zwiedzeńca pisze: „500 lat nienawiści i prześladowania” się skończyło. Zarzuca, ze ci co dążą do „Reformacji= rozłamu” „zapraszają Antychrysta na ziemie”. Przecież bez-biblijna „miłość” i „naiwność” to cechy dzisiejszego „Charyzmatycznego” kretyna- lidera. Zadaje pytania, niczym Jezuita: „500 lat Reformacji – kiedy znowu dwóch staje się jednym”? Infiltracja Jezuitów w Protestantyzmie sięga dziś zenitu i przechodzi ostatnie fazy. Duch ekumenizmu nienawidzi, kiedy ludzie mówią „katolicyzm nie ma zbawienia ani go nigdzie nie przynosi”. Sa to najbardziej pełni nienawiści ludzie dzisiaj. Miłość pozbawiona Prawdy/ Biblii jest złudzeniem, utopia, emocjonalnym szantażem i manipulacja!

Każdy z tych liderów dobrze zna nauki Pisma jak i co naucza katolicyzm. Zostali jednak oni zwiedzeni na naszych oczach i więcej nie można nazwać ich liderami, poza liderami zwiedzenia!

Od dawna Jezuici pośród Charyzmatyków śpiewają: „zerwij mury”. Teraz wiesz o czym oni śpiewają: zakończyć Reformacje, wracać do Watykanu.

Bethel Redding znane jest z niebiblijnych manifestacji demonicznych jak piorą lecące z sufitu, złoty pył, ludzie padają bezmyślnie na podłogę i słychać nieludzki rechot. Demony, które to czynią przemyciły się już w Polsce do Kościoła Wieczernik.

Poczytaj koniecznie: Gorączka złota w Wieczerniku – antyekumenia

Joel Osteen powiedział, ze „Papież chce powiększyć kościół i uczynić go bardziej inkluzywnym i to rezonuje z moimi przekonaniami” i ze podobała mu się „atmosfera Watykanu”.

Jesse Duplantis, teleewangelista z USA, w prawie każdym swoim kazaniu zachwyca się katolicyzmem i nawołuje do ekumenizmu i porzucenia doktryn.

John Arnott jest zachwycony papiestwem, w nagraniu wideo mowi:

Meeting with Pope Francis – YouTube

Kenneth Copeland pisał w magazynie „Believer Voice of Victory/ Głos Zwycięstwa Wierzącego”,ze „każda jedność jest od Boga a podział od diabła”. Jaka Biblie on czyta? Gdy spotkał się z Franciszkiem „czul silna obecność Ducha”. Jakiego?

Bob Larson, Charyzmatyk Protestancki, który jest znanym „egzorcysta” w Stanach udał się do „szefa katolickich egzorcystów” Gabriela Amortha aby ten go „pobłogosławił”. Zadziwiające.

James Robinson nawołuje do jedności z Rzymem. Twierdzi, ze Chrześcijanie(Protestanci) są niewolnikami „podziałów” i stoi za tym „szatan, Lucyfer, Belzebub”(pisze na blogu). Spotkanie w Watykanie z papiestwem było „ponad naturalne” i Bóg nie każe mu głosić Ewangelii ale „sprowadzić rodzinę do jedności”(zbawienie i Prawda nie potrzebna- zróbmy ich „wierzącymi”?)

Jay Bartlett, Charyzmatyczny, Protestancki „egzorcysta” wygania katolickie demony, jednak jak pan Hilary, jest zaślepiony przez szczególnie „Charyzmatycznych katolików”. Na jego oczach Bóg wyganiał demony Maryi, starożytnego bałwochwalstwa i nawet demony Inkwizycji. Jednak na Twitterze zamieścił cytat Franciszka.

Lou Engle prowadzi rzekome rocznice Azusa. W Kwietniu 2016 roku podczas spotkania „Azusa Now” Lou Engle padł do stop księdza katolickiego Matteo Calisiego i pocałował jego buta.

(zdjęcia)

16 Lipca 2016 Lou Engle będzie jednym obok wielu tysięcy Protestantów, którzy będą słuchać przesłania Franciszka podczas „Together 2016”! Towarzyszyć mu będą Hillsong United, Kirk Franklin, Casting Crowns, Jeremy Camp,

Chcą „ZRESETOWAC PROTESTANTYZM” i wrócić wierzących do mroków katolicyzmu!

reset2016.com.

Randy Clark, RH Browne, Blaine Cook to znane postacie pośród Kościoła Bożego w Chrystusie. Niedawno była konferencja z dwoma z nich w Kaliszu. To co dzieje się tam, można posłuchać w kazaniu z Kościoła Górna Izba pt: „Andżelika, Asia, Sylwia, Łukasz Relacja z podróży do Brazylii z Randym Clarkiem”.

Świadectwa tych młodych ludzi pokazują pustkę duchowa oraz totalny brak rozeznania. W poszukiwaniu doznań z Bogiem postanowili otworzyć się „na wszystko co jest”. Opisują, jak ogarniał ich trans, nie mogli się kontrolować. Kiedy „duch” zstępował padali na podłogę w restauracji i ogarniał ich histeryczny, dudniący śmiech…

Duch prorocki poddany prorokom” pisze Biblia.

Słychać emocjonalny stres, te doświadczenia ich przerażały…Nikt tam nie rozsadza, bo „po co”. Nie ma jak- brak znajomości Pisma i zakaz.

1 Jana 4: „Nie wierzcie każdemu duchowi ale badajcie duchy, czy są od Boga…”

Słyszałem, ze pastor z Charisma Krotoszyn tez wybierał się na Randy Clarka- ciekawe co powie? Na razie cisza…

Współczesne Chrześcijaństwo Protestanckie chce ‚doświadczeń’ ale nie pokrywają się one z Biblia. Gdzie jest wyganianie demonów, leczenie chorych, znajomość Biblii i doktryn? Jest tylko zabawa, szukanie doznań i ich nie badanie.

Wielu z tych liderów nie tylko dopuszcza aby demony przejmowały ich kongregacje, ale pozwalają aby wiodły ich do upadku katolickiego.

Młodzi ludzie- nie dajcie się nabrać! To nie jest Biblijne Chrześcijaństwo, to NIE jest Biblijne Przebudzenie! Słyszycie na spotkaniach i pielgrzymkach do Watykanu- „reprezentowaliśmy tam tylu i tylu Protestantów”. Brednia! Nie w moje imię! Reprezentowałeś siebie i swoje zwiedzenie, kretynie! Nie w moje imię, nie w imię Jezusa, odwodziciele! Wy heretycy, którzy śmiejecie się z Biblii zakrywając wasza głęboko ukryta nienawiść do Niej! Wy dziecinni idioci, którzy siedzicie w czterech murach i przerechotujecie, ślizgając się po podłodze, wijąc się jak węże, pozwalając aby demony wchodziły w was i tarmosiły! O opici winem Babilonu, zbudźcie się ze snu! Gromiąc każda Prawdę, ukrywacie wasz bunt wobec Boga, Jego Pisma, niechęć i nienawiść, szydercze prześmiewanie się z Biblijnego i pełnego Ducha Protestantyzmu, które ma „jaja” by stanąć przeciwko wiatrom świata!

Wasza pokora, to puste słowa. Wasza „miłość” i „nie osadzanie” to zasłona dymna dla ignorancji i buntu wobec Boga, o odstępcy i wariaci- kiedy pozwolicie aby Jezus spenetrował wasze serca i niebiblijne od lat życie? O bohaterzy w czterech ścianach, o kontrolerzy i zamykacze ust! Czy nie widzicie, ze to co robicie coraz bardziej odkrywa wasza herezje, zwiedzenie, totalne błędy, do których nie chcecie się przyznać? Od rechotania do rechotania, od trzęsawki do trzęsawki, od ‚pasji’ do ‚głodu’ doznań- ale won z rozeznaniem! RH Browne modlił się: choćby to i diabeł miał się manifestować, to woli to niż nic! I diabeł cie wysłuchał! Masz co chciałeś!

Wolę być w kościele, gdzie diabeł i ciało objawiają się niż w kościele, gdzie nic się nie dzieje, bo ludzie boja się aby cokolwiek się manifestowało … a jeśli przejawia się diabeł, nie martw się o to, Raduj się, bo przynajmniej coś się dzieje.”Rodney Howard Browne

Ale Prawdy i Ducha Bożego nie chcą! Pokutujcie i wierzcie Ewangelii! Wychodźcie ze zwiedzenia! Budujcie na Biblii, nie na ludziach, którzy odrzucili rozeznanie. Oni czekają abyś się wywalił, gdy cie dotykają, nie są jednak zainteresowani abyś był uwolniony od demonów, manifestował dary Ducha i doświadczał Biblijnego przebudzenia!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s