Tajemnica biskupa Tony’ego Palmera

Tony Palmer, rzekomy ‚Protestancki biskup’, przyczynił się do zwiedzenia Kennetha Copeland’a do papiestwa. Wielu Zielonoświątkowców i Charyzmatyków widziało przemówienie papieża Franciszka skierowane do Copeland’a podczas jednej z jego konferencji.

Anthony Joseph „Tony” Palmer podawał się za biskupa episkopalnego. Po jego śmierci, wierze, ze jako sadu Bożego nad tym bezbożnym człowiekiem, okazuje się, ze nawet katolicy zszokowali się tym co zaszło.

Świat Protestancki rozpisywał się na ten temat…pozostając w ciemności odnośnie jego osoby…

  1. Jeśli ktoś utożsamia się z kościołem episkopalnym – dlaczego został pochowany na katolickim cmentarzu?

Jak się okazuje, co jest ukrywane przez ekumenizm- został pochowany w katolickim kościele w Bath, zwanym St. John the Evangelist Roman Catholic Church.

stjohnsrcbath.org.uk/

  1. Dlaczego Palmer wziął sobie żonę, zadeklarowana katoliczkę i tak wychowywali dzieci (również katolicy!)?

  2. Jak to możliwe,ze ‚heretyk Protestant’ pochowany został z honorami biskupa katolickiego?

  3. Czemu za ‚Protestanta’ odprawiono msze typu requiem, zarezerwowana dla katolików?

  4. Czemu Protestanta złożono w ‚zaszczytniej’ katolickiej krypcie?

Dodatkowo Palmer angażował się w ekumeniczny ruch zwany convergence movement (ruch konwergencji), który polega na zmieszaniu uwielbienia charyzmatycznego z liturgia i rytuałami w celu zapobiegania ‚konwersji’ i głoszeniu Ewangelii ‚katolickim i Prawosławnym braciom’.

Na stronie katolickiego kościoła czytamy:

Nasze specjalne Nabożeństwa majowe rozpoczęły się w tym roku ze szczególnym maryjna pielgrzymka do cmentarza Perrymead aby przeprowadzić procesje ‚Najświętszego Sakramentu’ na tej ziemi. Zaczęliśmy zmawiać różaniec w naszej parafialnej kaplicy i okrążaliśmy grób z modlitwami i hymnami. Ukończyliśmy procesję w kaplicy Eyre, gdzie zmawialiśmy różaniec a następnie Błogosławieństwa.

Kaplica Eyre posiada specjalną Madonna podarowaną jako część wspólnej 150-tej jubileuszowej uroczystości rodzin Parish i Eyre. Po błogosławieństwie wznieśliśmy modły w krypcie, gdzie biskup Tony Palmer i Canon Tim Russ zostali niedawno pochowani.

To był naprawdę błogosławiony wieczór i nasze specjalne podziękowania ida do Matki Bożej w pomocy aby ustal wiatr i deszcz umożliwić słońcu świecenie!”

Jak bardzo zasłużył się ten człowiek, ze uczynili mu pochowek z arystokratycznymi katolickimi rodzinami?

Zadając te i inne pytania odpowiesz sobie na jedno pytanie: Dlaczego ekumenizm dociera do tak wielu kościołów Zielonoświątkowych i Charyzmatycznych? Ponieważ papiestwo od Soboru Watykańskiego II wysłało specjalnie przeszkolonych ‚pastorów’ i ‚wierzących’, którzy nauczyli się żargonu Charyzmatycznego aby nie tylko uciszy głoszenie przeciwko katolicyzmowi, ale i włączyć każda Protestancka denominacje do katolicyzmu.

Mówi o tym zakazana na świecie seria komiksów z udziałem byłego Jezuity, Alberto Rivera!

Na rok 2016, wielu Zielonoświątkowców i Charyzmatyków patrzących co dzieje się pośród nich i w jakie poczynania angażują się niektórzy pastorzy, bracia i siostry- zaczęli się zastanawiać. Dziś wychodzi na jaw co się dzieje!

Oficjalny serwis katolicki Watykanu news.va pokazuje prosty link do ‚biskupa Palmera’ w artykule pt: „Pope’s friendship with late Evangelical leader Tony Palmer”. Był to ‚bliski przyjaciel papieża Franciszka’…Kurt Koch docenia jego ‚wklad w przyspieszenie ekumenizmu’…Palmer nazywał Jorge Mario Bergoglio swoim ‚ojcem duchowym’. Czy rozumiesz te linki? Agenci papiescy udają nominalnych Protestantów, uczą się żargonu by głosić nauki papieskie w zborach!Miej dziś oczy i uszy otwarte, tu chodzi o twoja dusze!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s