Beyonce na Super Bowl 50: Black Power, Czarne Pantery i Malcolm X

Beyonce na Super Bowl 50: Black Power, Czarne Pantery i Malcolm X

Historia dowodzi, że biały człowiek jest diabłem.Malcolm X

Ameryka musi zrozumieć islam, ponieważ jest to jedna religia, która usuwa ze swojego społeczeństwa Problem rasy.Malcolm X

Jestem za przemocą, gdy niestosowanie przemocy oznacza kontynuacje odkładania rozwiązania problemu amerykańskiego czarnego człowieka tak, aby tylko uniknąć przemocy.Malcolm X

Nienawidzę cholernego białego mężczyzny, kobiety i dziecka, babcie, ciotki, wujka, dziadzia Billy Boba i kogokolwiek innego…Powinieneś być wdzięczny, że nie biegamy tu dookoła i nie wieszamy białych krakersów* na pętle i tego tam – jeszcze, jeszcze, jeszcze nie…Uwielbiam przestępczość białego na białym, to jest najlepszy jego typKing Samir Shabazz, Nowa Partia Czarnych Panter

Co roku podczas ‚największego show na ziemi’ czyli finałów futbolu amerykańskiego zwanego Super Bowl, odbywają się występy gwiazd podczas tzw half-time. Beyonce wystąpiła obok grupy Coldplay oraz Bruno Marsa. Niektóre piosenki to:

 • Yellow

 • Viva la Vida

 • Paradise

 • Adventure of Lifetime

 • Uptown Funk

 • Fix You

 • Up and Up

 • Believe in Love

 • Formation (, który wywołał skandal!)

W poprzednich latach niektóre występy były naładowane symbolika okultyzmu. Tym razem chodzi o rasizm, przestępczość policji względem czarnych w Ameryce, oraz…promocje grup i ludzi, którzy kierowali się i kierują przemocą aby ‚wprowadzić reformy’.

Zobacz cały występ tutaj.

Teledysk Beyonce pt: Formation

Beyonce siedzi na policyjnym samochodzie zanurzonym w wodzie. Beyonce śpiewa i tańczy w wyuzdany sposób. Mały czarny chłopak tańczy przed kordonem rzędu oddziałów prewencji.

Na występie podczas Super Bowl, Beyonce zaczyna ok 7 minuty. Jej tancerki ubrane w berety czarnych panter. W pewnym momencie formują znak X, jako pokłon w stronę Malcolma X. Czy rzeczywiście jest to rozwiązanie w ‚kwestii czarnych’ w Ameryce? Po występie, jej czarne tancerki są fotografowane z ręką wzniesiona w stylu black power. Inne zdjęcie pokazuje również kartkę papieru z napisem: sprawiedliwość dla Mario Woodsa. Inna organizacja powiązana z tym nazywa się Black Lives Matter (BLM).

Czarne Pantery

Ojcowie w naszym kraju nigdy o mnie nie dbali
Trzymali moją odpowiedź przykuta w niewolnictwie
A wuj Sam nigdy nic nie zrobił dla mnie
Poza kłamstwem na temat faktów w mojej historii
Więc teraz siedzę wściekły, bo jestem bezrobotny
Ale rząd się cieszy bo są zadowoleni
Kiedy moi ludzie są na dnie, aby mogli nas wyrolować
Czas na to aby zmienić rząd,teraz moc
Panter”2 Pac, Panther Power

Black Power

Czyli supremacja czarnych, powiązana z Malcolmem X, Narodem Islamu, Partia Czarnych Panter(dzisiaj Nowa Partia Czarnych Panter), BLM (Życie czarnych ma wartość) itd.

King Samir Shabazz:”Zabijcie białe dzieci.”

King Samir Shabazz:”Chcesz wolności, będziesz musiał zabić jakiś krakersów”

Hashim Nzinga:”Wymordujcie białych ludzi”

Naród Islamu

 • Naucza, ze czarni to pierwsi ludzie na świecie

 • biali to diabły

 • czarna rasa jest wyższa od białej

 • upadek białej rasy jest nieunikniony

Louis Farrakhan, lider Narodu, nawoływał do zbrojnego powstania i zemsty.

Black Lives Matter (BLM)

Ruch powiązany z poprzednimi, która protestuje brutalność policji, profilowanie czarnych czy nierówność ras. Maz Beyonce, Jay Z przekazał miliony na ten ruch. Zorganizowali ‚leżące protesty znane jako ‚die- ins‚. ‚ Ich slogany to:

 • Ręce są w gorze, więc nie strzelaj!

 • Nie mogę oddychać!

 • Życie czarnych ma znaczenie

 • Nie ma sprawiedliwości, nie ma pokoju

 • Zmowa milczenia białych to przemoc

 • Czy mój syn jest następny?

Malcolm X

Urodzony jako Malcolm Little, ale kiedy został zradykalizowany przez Islam, Naród Islamu, postanowił zastąpić Little iksem. Dla kontrastu Martin Luther King oponował przemocy. Naród Islamu stal za jego zabójstwem.

Symbol ‚black powerpojawił się na Olimpiadzie w roku 1968. Jak widać Beyonce wykorzystuje destrukcyjne filozofie aby promować je światu. Podczas half-time pojawia się ukradziona przez pedziów tęcza. Super Bowl miało oglądać ponad 114 milionów widzów. Dla fanów tej artystki, czy jej męża, obydwoje są za ‚związkami biedroniów‚.

Oto jak chory świat oni chcą stworzyć. Zatracają ludzkość, by promować jej anihilacje…Jay Z rapuje szatańskie kłamstwa:

„I Jezus ‚nie może cie zbawić’, życie zaczyna się, gdzie kościół się kończy”Jay Z, Empire State of Mind.

Beyonce, dorastała śpiewając w St. John’s United Methodist Church. Potem pojawił się żul Jay Z i ‚umarła Beyonce a narodziła się…Sasha Fierce‚. Ludzie potrzebują Jezusa. Whitney Houston, Elvis Presley, Little Richard, Katy Perry i inni zaczynali w Protestanckim kościele. Potem stoczyli się na dno (narkotyki, okultyzm, promocja biedroniów ). Niektórzy odeszli…

Czas pojednać się z Bogiem! Jezus może wybaczyć ci twoje grzechy i dać pokój duszy! Przyjmij Go jako Pana i Zbawiciela! Wyznaj Mu grzechy! Modl się o chrzest w Duchu Swietym(Dzieje Apostolskie 2 oraz 19).

Amen!

*tzw ang.white cracker (wulgarne określenie na białego, dosłownie- biały krakers)

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s