Unia Europejska nie chce ani normalności, ani demokracji

Obserwując co dzieje się w Europie odnośnie rujnowania danego od Boga, małżeństwa nie możesz dać się nabrać, iż ‚ludzie tego chcą’. Bynajmniej! Kto chce nienormalności i najbardziej hańbiącego zachowania? Jean Claude Junicker właśnie chce odrzucić demokratyczna inicjatywę społeczną, która sam ustanowił, gdy okazuje się ze podpisano petycje, która ma aż 1 milion podpisów by zabronić ‚związków’ pedziów i zakazać tego prawem Europejskim. Jak widać Europejska Inicjatywa Obywatelska działa, gdy ludzie wnoszą petycje zgodne z kierunkiem działania UE- czyli aborcji, pedziów czy Islamizacji. Obecnie Unia Europejska narzuciła zmianę i re-definicje 6000 letniej definicji małżeństwa. Właśnie jeden z senatorów we Włoszech, Maurizio Gaspari nakazał aby IKEA się wynosiła, ponieważ sponsoruje rozkład rodziny. Obywatelu Polski- to jawna manipulacja. Sa to pozory demokracji, w których masz myśleć jak Unia, i wówczas ‚dokonałeś wyboru’. Zobaczycie co będzie się działo, gdy pedalstwo zapuszcza do kościołów. Już w ST domy sodomitów stały tuz przy Świątyni Pana. Luteranie nie tylko pobiegli do Rzymu ale i coraz częściej wprowadzają to odrażające szkaradzieństwo pośród nich! Pokutujcie i wierzcie Ewangelii!

Nadszedł bowiem czas, aby się rozpoczął sąd od domu Bożego…

Ekumenizm, grzech zboczenia przynoszą katastrofalne w skutkach sady Boże. David Wilkerson prorokował nadejście „wielkiego kościoła światowego”:

Widzę, jak homoseksualiści i lesbijki są przyjęci do super unii kościelnej. Widzę jak ten wielki światowy kościół, w przebraniu zrozumienia, akceptuje homoseksualistów i lesbije w jego wspólnocie „. ‚Relacje’ homo i lesbijek zostanie potwierdzone przez liderstwo tej unii kościelnej. Homoseksualiści nie tylko będą przyjmowani , ale będą zachęcani do kontynuowania ich praktyk. Pastorzy homo i lesbijek nie tylko zostaną wyświęceni i zostanie im nadana władzą, ale będą zapowiadani jako nowa rasy ewangelicznych pionierów wprowadzających nowe pojęć miłości i ewangelizacji

Oto zdrożność, która podzieli wiele kościołów i wielu wierzących się w końcu obudzi do ostrzeżeń dawanych przez lata.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s