50 Final ligi futbolu amerykańskiego, Super Bowl- 7 Lutego 2016

50 Final ligi futbolu amerykańskiego, Super Bowl- 7 Lutego 2016

W tym roku kolejne finały amerykańskiego futbolu i przeciwko siebie staną Pantery z Karoliny przeciwko Broncos z Denver. W tym roku na tzw half-time ma wystąpić Beyonce wraz z Coldplay oraz Bruno Mars. Jej niedawna piosenka ma ‚interesujący’ tekst:

Pij ze mnie, a potem polecimy w przestworza…Anioł wysłany z góry, wiesz jak zapalić mój świat… Połóż swoje skrzydła na mnie…Anioł zesłany z góry, czuje jak płynie w mojej krwi…”Hymn for the Weekend

W tym czasie, w mieście, gdzie odbywa się Super Bowl, wzrasta kryminalna aktywność, włączając w to handel ludzkim towarem. Na stronach jak Backpage alfonsi zamieszczają w tych okolicach ogłoszenia, czasem okazuje się, ze są to osoby nieletnie. Star Tribune pisze o mężczyźnie, który sprzedawał 15 i 16 latki na internecie i właśnie dostał 25 lat (przyłapano go z 17 latka. Policja znalazła książkę pt: “Pimpology: The 48 Laws of the Game.”(Alfonsologia: „48 praw gry”)).

Polecam więc modlić się aby Bóg pomógł władzom złapać alfonsów i uwolnić masy młodych dziewczyn, które są trzymane w tej niewoli. Super Bowl jest czasem tzw ewangelistyczny outreach i wielu pewne szykuje się aby pozyskać ludzi dla Jezusa. Podczas 46 Super Bowl w Indianapolis, 116 ewangelistów z SFOI(Sports Fan Outreach International) połączyło siły aby głosić Ewangelie tłumom. Inni organizują tzw Super Bowl party… w kościele.

Jak podaje prasa FBI ma swoja tajna strefę, oraz możesz być pewny, ze będą monitorować media socjalne, nie tylko w celu wychwycenia ewentualnego Islamskiego terrorysty. FBI ma zastosować także nowe metody zwalczania prostytucji w tym roku. Zanim FBI ma wkroczyć do akcji, chcą aby lokalne grupy non-profit nawiązały pierwszy kontakt z ofiarami. CBS podaje, ze w ubiegłym roku aresztowano 360 nabywców, 68 alfonsów oraz uratowano 30 nieletnich. W 2014 roku FBI złapała 45 alfonsów i uwolniła 16 dzieci między 13 a 17 rokiem życia.

http://www.sfbaysuperbowl.com/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s