Nowy Rok 2016!

Nowy Rok 2016!

2016Pobierz pdf:

Nowy Rok 2016!(2)

Archiwa kazan:

Kazania mp3(1)

Kazania mp3(2)

Jesteśmy na progu roku 2016!To czas na podziękowania Jezusowi za to co zrobił dla każdego z nas w minionym roku. On jest na tronie!Jeśli czytasz to i nie znasz Jezusa, musisz uczynić Go Panem i Zbawicielem w tym roku! Po co i przede wszystkim- na co czekać? Zycie ucieka a najważniejszym celem człowieka na ziemi jest…znalezienie Prawdy! Nie czekaj, aż życie zwali ci się na głowę, ponieważ jest Wszechpotężny Chrystus, który ma moc nie tylko cie zbawić, ale i uzdrowić z każdej choroby, zmienić twoja sytuacje finansowa, pomoc rodzinie…najbliższym…uwolnić cie z nałogów i sil ciemności, które czyhają na twoja cenna dusze.

2015 był rokiem wyzwań, zmagań ale i zwycięstwa Zbawiciela. Jego moc, błogosławieństwo, obecność zmienia życie. Oglądanie żywego Jezusa, który daje zwycięstwo, który niszczy plany zła, który otwiera drogi, które nikt nie może zamknąć- to życie pełne przygód, oczekiwania i oglądania jeszcze … większej chwały! Jeśli, i tylko jeśli masz wiarę…następne lata, dni, miesiące, godziny będą lepsze, bo to co najlepszego- Bóg ma dopiero w przygotowaniu. Innymi słowy- najlepsze jest jeszcze przed nami!

Baranek żyje !!! On zwyciężył!!! Przyjdź dziś i każdego dnia przed Tron Jego chwały… z odwaga…oczekując…radując się radością, której nikt nie może ci wyrwać! Modle się i wierze, ze rok 2016 będzie:

  • rokiem, w którym zobaczymy jeszcze większą chwale! Ojcze podnieś nas z wiary do wiary, z mocy w moc, z chwały do chwały! Wynieś Twoja drogę w naszym życiu!

  • Rokiem, gdzie zobaczymy, iż Bóg jest wszechmocny w każdej dziedzinie naszego życia. Tu nie chodzi nawet o kwestie uzdrowienia, uwolnienia itd., tu chodzi o to, ze będziemy chodzić w kontynuacji zdrowia, a cuda i znaki, będą na porządku dziennym! Czymś oczywistym, jak wstajesz z rana i słonce świeci, jednak to wciąż będzie nas poruszać i nie będziemy się mogli nadziwić Jego ciągłym manifestacjom!

  • Rokiem, gdzie Bóg uczyni cuda, które objawia Jego nowy wymiar! Bóg jest Bogiem- już! Bóg to nie człowiek, i jeśli masz wiarę to tak będziesz chodził w tym roku! „I zanim zawołają, odpowiem im, i podczas gdy jeszcze będą mówić, Ja już ich wysłucham. ”Izajasza 65. Na przełom nie czekasz latami, ty żyjesz przełomami z dnia na dzień!

  • Bóg uczyni cuda, które zmienia wszystko. Bóg otworzy okna niebiańskie,tak iż przeobfity kielich, który jest naszym dziedzictwem będzie widoczny. Z pełni Jezusa wszyscy [Protestanci ] wzięli i to laska za laska. Bóg będzie objawiał Pismo, jeśli będziesz go szukał/a po odpowiedzi. On udzieli ze skarbów. Jego kufry nie maja limitu. Bóg obnaży się jako Wszechmocny a Jego drogi wręcz ‚powala’ z radości tych, którzy Mu służą. Przed Tronem Jezusa, jest miejsce gdzie Bóg czeka aby cie spotkać…gdziekolwiek jesteś…Stamtąd udziela On swoich dóbr,bogactwa chwały, mocy a także finansów. Bug szuka ludzi szalonych w wierze, twardogłowych, upartych dla Niego! Stój w wierze, oglądaj chwale Boga, bo wiara w Niego nigdy nikogo nie zawiodła.

  • To co zawarte w Piśmie, musi się wypełnić. Bóg szuka ludzi, którzy wezmą wyzwanie! „Czego od wieków nie słyszano, czego ucho nie słyszało i oko nie widziało oprócz ciebie, Boga działającego dla tego, który go oczekuje.”oraz”Czego oko nie widziało i ucho nie słyszało, i co do serca ludzkiego nie wstąpiło, to przygotował Bóg tym, którzy go miłują. Albowiem nam objawił to Bóg przez Ducha; gdyż Duch bada wszystko, nawet głębokości Boże.”(Izajasz 64/1 Koryntian 2).

  • Najlepsze rzeczy są przed nami: Bóg chce uczynić nas narodem najbardziej błogosławionym na ziemi, abyśmy byli pożyczkodawcami dla narodów (finansjerzy przebudzenia!), żaden wróg nie ostoi się przed nami i mało tego- Bóg ich wszystkich pobije, zastawiając nam stół wobec naszych przeciwników. Bóg wypełni obietnice:”Nie zawiodła żadna dobra obietnica, jaką uczynił Pan domowi izraelskiemu. Spełniły się wszystkie. ”(Jozue 21). To wszystko dostępne jest przez wiarę! Bóg uczyni zaprawdę niebo na ziemi(„ jak w niebie, tak i na ziemi”)! Będziemy przechadzać się wśród Jego obecności! Jego obecność i chwała zmiecie nas z nóg. To co wielu w kościele czyta zachwycając się z Biblii będzie realnością każdego dnia…Po której stronie wypełnienia staniesz? Niewiara to nazywanie Boga kłamcą, Jego Słowo, które cale się spełni- oszustwami i jest to bluźnierca Bogu. Wybierając niewiarę AUTOMATYCZNIE wybierasz bunt, zajmując stronę wroga twojej duszy.

  • Bóg złamie żelazne okowy i wyprowadzi jeńców na wolność- duchowych jeńców, jeńców związań szatańskich oraz przełamie finansowe okowy. „Ja pójdę przed tobą i wyrównam drogi, wysadzę spiżowe wrota i rozbiję żelazne zawory. I dam ci schowane w mroku skarby i ukryte kosztowności, abyś poznał, że Ja jestem Pan, który cię wołam po imieniu, Bóg Izraela,”oraz”Niechaj wysławiają Pana za łaskę jego I za cuda jego dla synów ludzkich! Ponieważ skruszył bramy spiżowe I połamał zasuwy żelazne.”(Iz 45/Ps 107)

  • Bóg osuszy drogi, które nie są od niego, ale Jego słudzy zawsze będą chodzić w obfitości.”Błogosławiony mąż, który polega na Panu, którego ufnością jest Pan! (8) Jest on jak drzewo zasadzone nad wodą, które nad potok zapuszcza swoje korzenie, nie boi się, gdy upał nadchodzi, lecz jego liść pozostaje zielony, i w roku posuchy się nie frasuje i nie przestaje wydawać owocu. ”(Jer 17). Nie ważna gospodarka, ekonomia, giełda a nawet stan kościoła. Bog działa tak czy inaczej. Bóg obnaży na świecie, to co jest ukryte, bo któż się ukryje sprzed Jego oczu? Bóg wysłucha modlitw sprawiedliwych. Bóg obnaży zło tajone i ukrywane. Bóg podniesie się przeciwko złym, uczyni różnice między tymi co Mu służą a tymi co nie. Bóg pomści się na tyranie. Zło katolicyzmu, UE, ISIS nie tylko wyjdzie, ale zostanie powstrzymane…Bog obroci terrorystów w perzynę. Zbrodnie katolicyzmu będą odkryte dla gołego oka…Nikt tego nie powstrzyma…Ekumenizm będzie ośmieszony…Walczący z Pismem i jego doktrynami…będą pośmiewiskiem…Ich drogi nie są od Pana!

  • Wszechmocny( «mający nieograniczoną, absolutną moc»), wszechpotężny(«odznaczający się nieograniczoną potęgą») i wszechwiedzący(«wiedzący wszystko»)1 to wciąż niezmienne atrybuty Boga! Co z tym zrobisz? Bóg nie działa jak człowiek! Myśl jak On, wierz jak On! Przyjdź do Niego po odpowiedzi!”Bo myśli moje, to nie myśli wasze, a drogi wasze, to nie drogi moje – mówi Pan, (9) lecz jak niebiosa są wyższe niż ziemia, tak moje drogi są wyższe niż drogi wasze i myśli moje niż myśli wasze. Gdyż jak deszcz i śnieg spada z nieba i już tam nie wraca, a raczej zrasza ziemię i czyni ją urodzajną, tak iż porasta roślinnością i daje siewcy ziarno, a jedzącym chleb, (11) tak jest z moim słowem, które wychodzi z moich ust: Nie wraca do mnie puste, lecz wykonuje moją wolę i spełnia pomyślnie to, z czym je wysłałem.”Iz 55.

  • Bóg zamanifestuje swoja chwale…w walce. Tylko w ferworze walki możesz zobaczyć straszna potęgę Boga! Dziedzictwo nie może być wzięte pasywnością, pacyfizmem, podążaniem za status-quo! Porzuć nadzieje pokładaną w ludziach! Wykopnij kule, obal nieboże podpory! Stan w mocy Ducha! Nie pozwól abyś zależał od nikogo prócz Pana! Jedno Słowo od Niego zmienia całkowicie życie człowieka, to co inni zabiegają przez cale życie, Bóg daje przez wiarę teraz! To jedyna i sprawdzona droga, tak niewielu nią podażą! Wiara otwiera Morze Czerwone, niewiara umiera na pustyni. Modlitwa wiary otwiera drogę, której ‚nie ma’. Ci, którzy szukają potem tej drogi bez wiary…nie znajdują!

Czy masz wiarę by wziąć w 2016 r. twoje dziedzictwo? Droga wiary to droga walki! Izrael zdobył Ziemie dzięki wierze, walce oraz pełnym posłuszeństwie! Inna droga bądź drogi są urojeniem.

Chciałbym życzyć czytelnikom AntyEkumenii obfitości i zaznania dobroci Boga. On się nie zmienia! Jego Słowo trwa na wieki! Twoje wybawienie jest za rogiem!Zmiana twojej sytuacji finansowej, duchowej czy jakiejkolwiek jest na progu…! Jeśli wierzysz, twoje życie nigdy nie będzie takie same…To co oglądałeś dotychczas to nic (choć chwalebne! ) w porównaniu do tego co nadchodzi dla tych, którzy w pełni podążają za Panem! Za Jezusem na 100% zawsze i wszędzie!

Hallelu Jah!

Służba AntyEkumenia

W służbie Prawdzie.

1Definicje wg słownika PWN.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s