Atak terrorystów Muzułmańskich w Paryżu- 13 Listopad 2015 r.

Atak terrorystów Muzułmańskich w Paryżu- 13 Listopad 2015 r.

Nie dawajcie diabłu przystępu ”Efezjan 4

Pdf:

Atak terrorystów Muzułmańskich w Paryżu- 13 Listopad 2015 r.

(4 strony)

Po raz kolejny Islam wdał się we znaki…zwykłym obywatelom. Terroryści wyszli na ulice strzelając do ludzi. Wg obecnych danych1, 129 osób zginęło, 352 rannych, a 99 znajduje się w natychmiastowej potrzebie modlitwy i Bożej interwencji.

(Nie tak) ukryta polityka Unii Europejskiej i globalizmu.

Jeśli otworzysz okno na noc, dlaczego potem dziwisz się, ze w pokoju fruwają jakieś ćmy, muchy i jeden Bóg wie co jeszcze. Jeśli zatrudniasz pracownika, o którym wiesz, ze jest nie tylko nierzetelny ale i kradł wcześniej, czemu dziwisz się, ze kasa znika ci z biznesu?

W poszukiwaniu winnych daliśmy się nabrać skomplikowanym retorykom polityków, Unii Europejskiej, analityków, ekonomistów i wszelkiej maści ‚znawców’ a poczucie głupawej naiwności wtłacza się nam przez(niektórych!) (o zgrozo!) ludzi stojących za pulpitami w Kościołach Zielonoświątkowych/ Charyzmatycznych oraz przez demagoga z Watykanu i jego tworu, Polskiej Rady Ekumenicznej.

Odpowiedz jest bardzo prosta.

  1. Od wielu lat planem Unii Europejskiej było przemycenie tak dużej ilości imigrantów jak się da, szczególnie z krajów Islamu. Nie dajcie się nabrać na wielkie gadające głowy, ich plany odnośnie ‚migrantów’ i żalące się glosy…Konflikt wojenny tylko sprzyja realizacji ich planów…
  2. Imigranci maja zdestabilizować (wg speców od sztucznego kreowania społeczeństw) Europe (ponieważ ich filozofia jest niezgodna nie tylko z tym jak żyją Europejczycy, ale i powoduje wzajemne waśnie).
  3. Osoba, która wola: ćma przyleciała i wlazła mi do kanapki, tak naprawdę odciąga uwagę od otwartego okna. Czemu otworzyłeś okno? A tam, to nie przez to… Osoba, której pieniądze giną z sejfu, może obarczać wina ochronę, aż uszy im zwiędną, ale dopóki problem jest wewnątrz, sytuacja nigdy się nie zmieni, ale spotęguje…
  4. Obecność milionów Muzułmanów w Europie ma trzy cele:
  • Napływ niekontrolowanej ilości migrantów umożliwia założenie siatki terrorystycznej w każdym państwie Europy. ‚Uśpieni’ Dżihadyści będą czekać na idealny moment, czas i miejsce.
  • Muzułmanie przebywający na terenie Europy czy USA będą indoktrynować nie tylko tych co chodzą do meczetu, ale i Europejczyków. Liczne przypadki pochodzą z Europy jak i USA.
  • Muzułmanie praktykują poligamie, stad rozmnażają się w zastraszającym tempie. Muzułmanie kupują zamknięte kościoły kościoła Anglii. W Wielkiej Brytanii zamknięto 2 między 2008-2013

324 budynki kościoła Anglii, 76 budynków baptystów, 813 budynków metodystów, 183 Prezbiterian, natomiast Zielonoświątkowcy otwarli aż 640 nowych zborów. Kościół Anglii ma tak małe uczęszczanie, ze rozważają otwieranie niektórych budynków tylko podczas tzw Bożego Narodzenia!3 Czyż nie są to Biblijne skutki apostazji i ekumenizmu z papiestwem?

Zauważmy, ze część Islamistów, którzy zaatakowali paryżan, było z Europy, przynajmniej jeden przyjechał jako migrant do Grecji!

Problemem jest fakt, iż Unia Europejska umożliwia operowanie tym terrorystom i dopóki Islam nie zostanie zniesiony z krajów Europy, dopóty terroryzm będzie miał miejsce i sytuacja, która wydarzyła się po raz kolejny we Francji, będzie miała miejsce również w innych państwach Europy!

Jeśli więc usłyszysz o biegającym, może uśmiechniętym terroryście, który nagle strzela do przechodniów, wołającym coś po arabsku, to wiedz gdzie leży problem! Wyobraź sobie jaki zamęt wywoła sytuacja, gdy setki terrorystów otwierają ogień na przechodniów pewnego zwykłego dnia…w 20 krajach Europy!

Masowa trauma, mająca wywołać PTSD(Zespół stresu pourazowego) i większa podatność pod nieracjonalne działanie Unii Europejskiej?

Co zrobią głowy państw i politycy? To, ze ktoś się zaprzedał ideologii globalistycznej można poznać gdy przemowę po ataku zaczyna od: To nie jest Islam. Ogłupianie społeczeństw Europy kiedyś się skończy… Jeśli wydarzy się to w Polsce, to nie wdawaj się w rzewne wyjaśnienia z pulpitu…Swój palec skieruj do Aliansu Ewangelicznego…Zielonoświątkowcy, piszcie do biskupa KZ, Marka Kamińskiego a Kościół Boży w Chrystusie, do pana Nedzusiaka….

Widzicie demagoga z Watykanu, jak jest osowiały i pochmurny, oglądasz patriotyczne przyrzeczenia: to jest akt wojny! Obama kieruje wyrazy współczucia ofiarom…Wstań i zapytaj: A co z Islamem? Kiedy weźmiecie się za KORZEN tych krwiożerczych ataków! Jak zmieni się psychika ludzi z Europy, gdy będą oglądać rzez na ich znajomych, bliskich i sąsiadach…na ulicy?

Efekt pana Hilarego…Sypianie z wrogiem…

Jeśli chodzisz dookoła chwasta, jeśli budujesz mu altankę, jeśli słodko mówisz- tylko nie zasłaniaj mi roślinek na działce, dobrze(?) to oszukujesz samego siebie i szukasz urojonych przyczyn naokoło. Ubolewające rodziny we Francji muszą zobaczyć źródło chwastu, i go wyplenić.

Nie da się zmienić natury chwasta. Nie można oddzielić Islamu od Koranu. Oni tak myślą, oni tak są wychowywani, oni tak patrzą na ciebie.

Islam był obecny w Europie już wcześniej. Poczytaj o Hiszpanii(Rekonkwista) oraz o Włoszech(Saraceni, Emirat Sycylii itd). Dziś Illuminacka Unia Europejska chce ich przemycić by wywołać kolejna wojnę.

Unia Europejska zapowiada kolejne 3 mln uchodźców. 4

Więcej niż oko kościelne może zobaczyć rozumem…

Dodatkowo Armia Amerykańska szkoli Islamistów w Syrii. Nie zapominajmy, ze obok tzw wyścigu zbrojnego, istnieje tez wyścig technologiczny. Projekt MK Ultra został potajemnie wprowadzony w latach 50′ w Ameryce. Zmieniał nazwy (Artichoke- MK Ultra- Bluebird etc.)a dziś z pewnością ma inny kryptonim. Patrz także- MKDELTA/MKNAOMI.

Istnienie podobnego projektu potwierdziła Rosja56 (były generał KGB, Boris Ratnikov ).Inne kraje z pewnością podążają za ta demoniczna technologia. Zaprogramowani strzelce mogą być postrzegani przez agentów zmian jako bardzo korzystni.

Obejrzyj filmy jak:

The Men Who Stare at Goats (2009)

The Manchurian Candidate (2004, 1959)

The Bourne Identity(2002, 1988)

Podsumowanie

Politycy, głowy państw, wielkie organizacje, gazety wołają o pomoc w rzeczywistości dla ich własnych planów. Niektórzy robią to z naiwności, inni celowo, jeszcze inni ślepo idą za ich postulatami. Biskup Kościoła Zielonoświątkowego oraz Andrzej Nędzusiak z Kościoła Bożego w Chrystusie nie ma nic przeciwko, aby ich zbory stały się wypełnieniem diabelskiej polityki Unii Europejskiej. Nie maja nic przeciwko, jeśli straty ponieśliby wierzący należący do tych kościołów. Czemu by nie spróbować?

Jeśli Muzułmanie obetną głowę mężowi, zgwałcą żonę i córki, to wówczas proszę kierować uwagę w ich stronę. Do jakiej bezmyślności dożyliśmy w naszych czasach? Dziwnie brzmi tu pewien werset. Chora ambicja aby być bezmyślnym prowadzi tych ludzi w ramiona głupoty:

Najemnik, który nie jest pasterzem, do którego owce nie należą, widząc wilka nadchodzącego, porzuca owce i ucieka, a wilk porywa je i rozprasza, (13) ponieważ jest najemnikiem i nie zależy mu na owcach. ”Ew. Jana 10

Demagog z Watykanu wydaje się robić to samo.

Tak rzekł Pan do mnie: Paś owce przeznaczone na rzeź! (5) Ich kupcy zarzynają je bezkarnie, a sprzedający je mówią: Błogosławiony Pan, gdyż wzbogaciłem się! Ich pasterze nie oszczędzają ich! (6) Dlatego też nie będę oszczędzał mieszkańców kraju – mówi Pan – i oto wydam każdego człowieka w ręce jego bliźniego i w ręce jego króla, a oni zrujnują kraj, i nikogo nie wyrwę z ich ręki. (7) Pasłem więc owce przeznaczone na rzeź dla handlarzy owiec. ”Ks. Zachariasza 11

Eksperyment społeczny Unii Europejskiej i Watykanu dociera tez do zborów…

Czas więc najwyższy aby ocknąć się do realiów w jakich idzie nam żyć. Potrzeba modlić się o zmiany na świecie jak i w zborach. Jeśli nie znasz jeszcze Pana Jezusa, zaproś Go do życia i serca. Wyznaj Mu swoje grzechy. Poproś aby naprawił twoje życie i aby napełnił cie Duchem Świętym (Dz.Apostolskie 2 oraz 19).

Amen!

———————————————–

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s