Masowa Islamizacja Europy oraz jej przygotowanie na destabilizacje. Państwo Islamu w Europie.

Masowa Islamizacja Europy oraz jej przygotowanie na destabilizacje. Państwo Islamu w Europie.

Masowa Islamizacja Europy oraz jej przygotowanie na destabilizacje. Państwo Islamu w Europie.

(Pobierz pdf!)

Unia Europejska opracowała właśnie plan warty 1 mld Euro aby rozlokować imigrantów po krajach należących do niej. Kraje, które wezmą imigrantów maja dostać 6,000 € na głowę za jednego.

Jak się okazuje, do Europy przyjechało aż (wg UNHCR) 381,412 imigrantów. 84% pochodzi z czołowych krajów ‚produkujących imigracje’. 72% to mężczyźni, 15% stanowią dzieci, 13% to kobiety.

Do Włoch miało przyjechać 121,000 a do Grecji aż 258,365.

Oto jeden z planów globalistów! Ma to wymieszać populacje Europy, sprowadzić więcej wyznawców Islamu oraz umożliwić wtargniecie ‚cichcem’ bojowników z Państwa Islamu. Teraz podnoszą się glosy liderów Unii Europejskiej…bo wzięli kapustę…teraz trzeba ‚oddać’ w realizacji planów.

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/tusk-przestrzega-przed-podzialem-wschod-zachod-ue-w-sprawie-migracji/sqrzl7

Polska miałaby przyjąć między 10,000 a 11,500 uchodźców. Na Węgrzech imigranci skandują: „F**k You” oraz skandują dla swojego bożka:

https://www.youtube.com/watch?v=7OHX8SZ7awg

https://www.youtube.com/watch?v=7OHX8SZ7awg

Angela Merkel przyznaje: „Napływ imigrantów zmieni Niemcy”. Hollande, Cameron śpiewają te sama pieśń Unijna! Papież Franciszek nawołuje aby realizować plany Unii w katolickich parafiach dookoła Europy! Religia ścisłe współpracuje z finansjera i polityka globalizmu.

Jezuicki papież realizuje swoja działkę w kierunku Nowego Porządku Świata. Jako przykład dany katolikom ma wziąć 2 rodziny Muzułmańskie.

Niech każda parafia, każda wspólnota religijna, każdy klasztor, każda świątynia w Europie przyjmie rodzinę, poczynając od mojej diecezji w Rzymie” Papież Franciszek

Czwarte wydanie propagandy kryminalistów z Państwa Islamskiego przedstawia flagę IS powiewającą na placu na szczycie obelisku.

Zdjęcie- Wikipedia. Obecnie na egipskim obelisku znajduje się krzyż a pod nim dwie przełożone przez siebie ośmioramienne gwiazdy.

Globaliści chcą zakłócić spokój Europy. Nie tylko ciągną do wojny z Rosja i podburzają do niej Polskę, teraz chcą wprowadzić kolejnego ‚gracza’, którym jest IS.

Watykan podaje, ze schowany w nim za zbrodnie seksualne przeciwko dzieciom i ich globalne tuszowanie,Benedykt XVI odprawia za imigrantów katolickie zabobony. 1 Franciszek natomiast modlił się za…zmarłych…2 Po śmierci modlitwa nikomu nie pomoże, ale jest to częścią katolickiej religii, która przejęli od pogan.

Wg NPR3, imigranci zbudowali katolicyzm w USA stad papież polega na nich aby to kontynuowali. Więcej niż 25% katolików było urodzonych poza USA a pozostałe 15% to dzieci imigrantów.

Michèle Coninsx, Prezydent Eurojust, 4ostrzega, iż pośród imigrantów są ‚bojownicy islamscy’ gotowi do przeprowadzenia ataków w Europie. 5

Gdy prasa szaleje, głowy państw nawołują do ‚opanowania kryzysu’ czytelnicy AntyEkumenii rozumieją, ze tak miało właśnie być. Każde postanowienie Unii Europejskiej zostanie wcielone do każdego jej państwa, prędzej czy później. Masowa imigracja, aborcja, pedzie, Islamizacja oraz multikulturowosc były w jej dokumentach…od lat. Kto jednak czytał?

Czy pastorzy kościołów Zielonoświątkowych i Charyzmatycznych w Polsce staną za Unia i jej obrzydliwościami czy tez przeciwko? Niedawno aresztowano urzędnika w Ameryce, który nie chciał wydać aktu małżeństwa…pedziom. Pastor z Belfastu, James McConnell powiedział, ze nie ugnie się ani na krok i będzie bronił tego co głosił, gotowy nawet iść do wiezienia…za nazwanie Islamu w Protestanckiej Anglii- szatańskim!Globaliści wytoczyli mu sprawę sadowa. 6

Co zrobisz TY? Jeśli nie przyjąłeś jeszcze Jezusa Biblijnego jako Pana i Zbawiciela, zawołaj teraz do niego. Pochyl głowę i wyznaj Mu grzechy. Zaproś Go do serca. Modl się o chrzest w Duchu Swietym, obietnicy danej KAZDEMU PROTESTANTOWI (Dz.Ap 2 oraz 19)

Amen! Hallelu Jah!


Odnośniki:

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s