Papież Franciszek w Ameryce, 22-27 Września 2015 r.

Papież Franciszek w Ameryce, 22-27 Września 2015 r.

Papież Franciszek w Ameryce, 22-27 Września 2015 r.

(Pobierz pdf!)

Jeśli popatrzysz na religijny horyzont, to nie trzeba długo główkować, iż papież katolicki jest osoba, która skupia wokół siebie przedstawicieli rożnych religii, jak i głowy państw. Pokazane zdjęcia, są tylko fragmentem tego co można zobaczyć dziś dzięki internetowi!

Papieski katolicyzm narodził się w trzecim wieku począwszy od Marcelina I. Głowa katolicyzmu została zraniona w 18 wieku, kiedy Napoleon aresztował ówczesnego papieża, który obalił tzw temporal power (rządzenie polityczne i świeckie) oraz Państwo Kościelne.

„Państwo Kościelne, państwo ze stolicą w Rzymie, istniejące w latach 756-1870 w centralnej części Półwyspu Apenińskiego. Powstało po upadku cesarstwa zachodniorzymskiego (Rzym starożytny) i opanowaniu większości Półwyspu przez barbarzyńców. Faktycznymi władcami Rzymu i środkowej Italii stali się papieże, skupiający w swym ręku władzę kościelną i świecką.”Onet.pl

Jeśli zastanawiałeś się dlaczego Rzym zmienił taktykę- oto jest jej przyczyna. Zmiana taktyki została formalnie ustalona podczas Soboru Watykańskiego II. Głowa zraniona zaczęła odrastać powoli od tzw traktatów Laterańskich.

Sobór Watykański II ma na celu odzyskanie na nowo przez Papieża jego wpływów. Obecnie postulaty soboru są pieczołowicie realizowane w ONZ, między rożnymi religiami oraz pośród Protestantyzmu (Światowa Rada Kościoła). Biblia mówi o bestii, za która idzie cały świat. Nie ma innego lidera na ziemi, który by pasował pod opis ks Objawienie. Papieża ‚kochają’ nawet ateiści.

Setki lat Inkwizycji, grabieży majątku, mordów jest dziś umiejętnie chowane pod dywanik przez papieska public relations. Dziś na języku polskim piszą o ‚zaletach’ Średniowiecza, próbując zmienić historie oraz świadomość ludzi. Dzięki pracy ekumenistow papieskich, tematy jak Reformacja, Inkwizycja, bałwochwalstwo powoli znika z pulpitów i książek Protestanckich. Popularni pastorzy nie tylko zabraniają głosić przeciwko katolicyzmowi, aby obudzić ich z religijnego snu, ale i składają wizyty w Watykanie.

Umiejętnie uśpili kongregacje naukami- nie osadzaj, nie krytykuj, grzech niezależności, zbiorowe chrześcijaństwo, skupmy się na czymś innym, ‚katolicyzm się zmienił’ itd. Dziś wrogowie są pośród nas, siedząc komfortowo zarówno w siedzeniach zborowych jak i promując ekumenie z Protestanckich pulpitów.

W Ameryce było niewielu katolików. Z czasem jednak, gdy wierzący usnęli, pojawiła się masowa konspiracja aby mieszać przy Konstytucji. Obecnie zajmują się pieczołowitym zwodzeniem Amerykańskich Protestantów do ich postulatów ogłoszonych na II Soborze Watykańskim. Teraz przyjeżdża kolejny papież, aby promować anty-Amerykanskie i anty- Protestanckie wartości.

I wiecie co? Cale systemy religii nie mogą się doczekać! Ma odwiedzić 1Washington D.C, Nowy Jork oraz Filadelfię. W jego programie wizyty można zobaczyć takie aspekty jak:

 • przyjazd do bazy wojskowej Joint Base Andrews
 • spotkanie z B. Obama
 • kanonizowanie Junipero Serra2 w uroczystej mszy. Został on beatyfikowany przez JP II w 1988 r. Na protestanckiej ziemi, papież doda kolejnego nieszczęśnika, do którego będą się modlić miliony! Jest to nekromancja. Osoba, która umierając nie przyszła do zbawienia tylko w Jezusie Biblijnym, nie może być świętą. Msza ma być w języku hiszpańskim.3 Franciszek ostatnio czcił krzyż należący do tego zmarłego, niezbawionego człowieka (który wiernie szerzył niebiblijne i na próżno- nauki katolicyzmu)4
 • będzie przemawiał do Senatu i Izby Reprezentantów. Przyjeżdża z planami ONZ. Przyjeżdża by głosić pojednanie każdej religii oraz religie marki ziemi.
 • będzie modlił się w Jezuickiej, Katedrze św. Patryka w NJ.
 • będzie uczestniczył w zgromadzeniu ONZ. (Agenda 20305– zniesienie biedy, głodu, kontrola środowiskowa każdego państwa, niszczenie tego co dzieli, by wprowadzić sztuczny pokój- na ich warunkach, eliminacja ‚ekstremistów’ czyli wrogów globalizmu,promowanie demonów homo z ruchu LGBT, papieskiej ekumenii, itd.)
 • nabożeństwo wielu wiar w World Trade Center
 • spotkanie Papieskiej Rady ds. Rodziny. Światowe Spotkanie Rodzin. 6140 mówców z całego świata ma nawijać o rodzinie. Podają, ze będą tam ludzie z rożnych denominacji i wiar. Czyli programowanie katolików na nauki Rzymu oraz ekumenizm.

37 liderów rożnych wiar, wysłało Franciszkowi oficjalny list. Każdy z nich zwraca się do niego ‚Wasza Świętobliwość’. Ekumenia czeka ze zniecierpliwieniem aż bałwan przeprowadzi msze na spotkaniu wielu wiar. Co ciekawe pod listem podpisali się następujący przedstawiciele (obok katolickich organizacji jak Pax Christi):

 • Alians Baptystów
 • Prawosławny Kościół Armeński
 • Światowa Usługa Amerykańskich Żydów
 • Uczniowie Chrystusa (Disciples of Christ)
 • Chrześcijański Reformowany Kościół USA
 • Kościół Ewangelicko- Luterański w Ameryce
 • Islamskie Stowarzyszenie Ameryki Północnej
 • Narodowa Rada Kościołów w USA(ekumenizm)
 • Kościół Prezbiterian w USA
 • Przedstawiciele Unitariańskiego uniwersalizmu
 • Zjednoczony Kościół Metodystów
 • Narodowa Baza Armii Zbawienia

Papież Franciszek zamierza zmienić nawet katolickie odstępstwo by dopasować ich wartości do ONZ. Stad słyszysz o rozluźnieniu prawa odnośnie rozwodów, aborcji. Franciszek nie potępił tzw Referedow ds małżeństwa w Irlandii czy USA. Franciszek zajmuje się obecnie tuszowaniem skandalów pedofilskich, których nie potrafili skutecznie wytuszowac jego poprzednicy. Józef Wesołowski, najwyższy ranga urzędnik Watykanu nagle ‚ginie’, gdy ma stanąć do procesu o homo- pedofilie. Oto wyciszyli świadka tych zdrożności. Może sypnął by innych?7

Franciszek wprowadził nowy typ grzechu- brudzenie matki ziemi. Jego encyklika Laudato Si jest propaganda globalizmu. 8

Teraz mafia środowiskowa będzie potępiać cie za śmiecenie ale nic nie powie na bałwochwalstwo czy ekumenizm (który jest oficjalna religia globalizmu).

Na ta wizytę w Stanach, katolicy przygotowali mu specjalny tron przez imigrantów Ma on symbolizować dwie rzeczy- jedność oraz ‚autorytet nauczania’. 9 Masowa imigracja i spowodowanie ‚sztucznego wymieszania kultur’ jest celem globalistów. Zobacz co dzieje się w Europie. Napływ imigrantów z szczególnie krajów Islamu ma na celu złamać budżet, rozbić pokój wewnętrzny państw oraz umożliwić atak Państwa Islamskiego, który zdestabilizuje cala Europe. Podobnie jak w przypadku katolicyzmu, dziś podbój Europy dla Islamu, nie ma miejsca przemocą. Islam najeżdżał kraje Europy jak Hiszpania, Francja, itd. Dzisiaj robią to po cichu. Muzułmanie nie tylko maja darmowy dostęp do świadczeń czy nauki, ale ich religia staje się chroniona. Celem jest rozbicie Judeo- chrześcijańskich wartości, a zastąpienie jej religiami mniejszości.

Przyjazd papieża to również wielki biznes dla miast. Od sprzedaży bibelotów i bałwanów na szyje, do nawet produkcji specjalnego…piwska. Browary produkują specjalne piwa:10

 • YOPO (You only pope once)

 • Holy Wooder

 • Papal Pleasure

 • Jesus Wept

Przynajmniej jeden z tych browarów ma być ‚błogosławiony przez księdza’.

Ta wybuchowa mieszanka ma utwierdzić ludzi w zwiedzeniu. Księga Objawienia pokazuje cechy charakterystyczne Bestii(Theriona). Siedzi na wielu wodach (jest w masie krajów), władcy krajów uprawiają z nią wszeteczeństwo duchowe i spili się jej winem (nauka, praktyki duchowe). Purpura, szkarłat, symbol kobiety (Maryja i Matka- Kościół), zloty puchar. Matka Nierządnic i Obrzydliwości Ziemi (duchowa matka odstępstwa od Biblii). Jest tajemnica (podobnie jak okultyzm), zajmuje się czarami (ceremonialna czarna magia, której centrum jest Msza- składanie na ofiarę człowieka, innego Jezusa, tysiące razy dziennie! ). Stawia się za reprezentanta Chrystusa, jednak jej nauka i praktyki są zaprzeczeniem Słowa Bożego. Świat podażą za jej naukami i głową- papieżem. Jest kontynuatorem linii Antychrysta- Babilon- Media i Persja- Grecja- Rzym- katolicyzm. Nie tylko przejęła tajemnice pogan ale i ubrała je w szatki ‚Chrześcijańskie’. Zwodzi mieszkańców ziemi, oprawiając nierząd z Islamem, Buddyzmem, Hinduizmem. Ma kielich obrzydliwości- niepojęte seksualne wykroczenia przeciwko naturze i dzieciom. Zabrania jej ‚kapłanom’ aby mieli zony i dzieci. Prowadzi masy do ‚zbawienia wg jej widzimisię’, przeciwko Chrystusowi! Zwodzi za nos wielu Protestantów, pomimo, ze jest pijana krwią ludzi jak Indianie, Protestanci itd. Po uderzeniu w jej władzę, próbuje odbudowywać image, poprzez zakrywanie przeszłości. Jest to dokonywane odnośnie wszelkiej jej zbrodni. Przyłapana na nierządzie prostytutka, płacze i obiecuje zmianę. Jest to tylko by jej uwierzyli i aby kontynuowała jej działalność, zapisana w Piśmie.

Na 600 rocznice ‚śmierci’ Jana Husa z rak papieża, Franciszek mianuje specjalnego wysłannika i spotyka się ekumenicznie z reprezentantami z Czechosłowackiego Kościoła Husytów11 oraz Ewangelickiego Kościoła Czeskobraterskiego.12 Celem spotkania była ekumenia oraz ‚dalsze studia nad Janem Husem’. 13

Dziś papiestwo studiuje jakby tu zrobić z Lutra, Husa i innych- katolików. Franciszek uderza tez w ekumeniczne podchody do Waldensów. 1415 Papież dążył do masowej eksterminacji tej Protestanckiej grupy(patrz masakra w Merindolu z1545 r. oraz w 1655 – tzw. Piedmont Easter).

W 1215 roku Sobór laterański IV uznał naukę waldensów za heretycką. Valdès musiał uciekać z Francji do Wschodniej Europy. Zmarł około 1217 roku podczas podróży do Czech nie doprowadziwszy do zjednoczenia podzielonej doktrynalnie grup waldensów.Ubodzy z Lyonu po jego śmierci w większości pogodzili się ze Stolicą Apostolską i wrócili do Kościoła katolickiego. Powstały na początku XIII wieku ruch Ubogich z Lombardii stał się natomiast fundamentem dalszego istnienia waldyzmu. Pomimo prześladowań i ekskomuniki nurt ten przetrwał do czasów Reformacji wśród górali w odizolowanych od reszty świata dolinach alpejskich. W 1532 roku przyjął za sprawą misjonarzy protestanckich ze Szwajcarii doktrynę kalwińską i w XIX wieku stał się zalążkiem istniejącego obecnie Kościoła Ewangelickiego Waldensów.”Wikipedia

W masakrze z 1655 roku katolicy kazali Waldensom uczestniczyć we mszy. Odmówili i w efekcie zginęło ich 1700. Zabijali, masakrując starych, kobiety i dzieci. Zdzierali z nich skore, obrywali kończyny, gotowali i nawet zjadali. Protestanccy władcy zaoferowali im schronienie. Oliwer Cromwell wstawiał się za nimi grożąc militarna inwazja. W Merindol zginęło tysiące, do 28 wiosek zostało spacyfikowanych, a przywódca masakry został obdarzony honorami przez samego papieża. John Milton napisał sonet pt: „On the Late Massacre in Piedmont”:

Pomścij o Panie, zarzniętych świętych…zabitych przez krwawych mieszkańców Piedmontu, którzy toczyli matki z dziećmi w dol skal. ”

Dziś wiele osób zapomniało ostrzeżenia z historii jak i Pisma! Dziś Reformacja staje się powoli brudnym i przeszkadzającym Słowem. W następnym roku papież będzie w Polsce. Bacznie obserwujcie kto pójdzie. Amerykańcy Charyzmatycy i Zielonoświątkowcy zdają się iść zahipnotyzowani bestia. Słowo wypełnia się na naszych oczach! Ci, którzy odrzucają miłość Prawdy ‚na korzyść’ posłuchu świata, liczb oraz ciała idą w odstępstwo.

Stan dziś w Słowie, odziany w zbroje Boza, pełen Ducha Świętego i Jego darów. Mocny w Jezusie, przeciwstaw się trendom, które sieja zwiedzenie i zniszczenie. Potrzeba jest prawdziwa walka duchowa, która zwiąże i zniszczy plany wroga! Jeśli nie przyjąłeś jeszcze Jezusa, to dzisiejszy dzień, jest…twoim dniem! Uwierz, ze umarł za ciebie tam na Golgocie. Uwierz, ze krew przelana 2000 lat temu jest mocna, by wybaczyć ci wszystkie grzechy! Zaproś Jezusa do serca i życia. Módl się o chrzest w Duchu (Dz.Ap 2 oraz 19) i zacznij czytać Słowo Boże!

Amen!


8w2.vatican.va/…/francesco/…/encyclicals/…/papa-francesco_20150524_e…

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s