Grzech i zwiedzenie przychodzą stopniowo, by wybuchnąć kiedy ludzie najmniej się spodziewają

(Od 18 lat!)

Grzech i zwiedzenie przychodzą stopniowo, by wybuchnąć kiedy ludzie najmniej się spodziewają

Grzech i zwiedzenie przychodzą stopniowo, by wybuchnąć kiedy ludzie najmniej się spodziewają

(Pobierz pdf!)

Miley Cyrus 22 letnia gwiazda ekranu znana ze swej roli jako Hannah Montana (Disney Channel). Pojawiała się również w dzieciństwie w serialu Doc, oraz filmie Big Fish(Duża ryba), jako 8 letnia Ruthie.

Miley w 2007 roku (źródło- Wikipedia)

Jej matka chrzestna jest Dolly Parton. Podczas trzydziestej gali MTV Video Music Awards w 2013 roku można było zobaczyć, ze z Miley stało się coś niedobrego. Ubrana tylko w majki i stanik w kolorze skory zaczęła wykonywać sugestywne ruchy na scenie1, tańcząc wraz z żonatym Robinem Thicke, ubranym w biało, czarny garnitur. Zaczęła z nim tańczyć niczym striptizerka, wykonując twerking oraz dotykając go lubieżnie.

Miley Cyrus Twerk on MTV MVA 2013 – YouTube (tylko dla doroslych!)

W wideo Miley wylania się z gigantycznego miska w skąpym stroju. Na scenie znajdują się tańczące niedźwiedzie. Potem zaczyna sugestywny taniec. Thicke rozwiódł się ze swoja zona, Paula Patton.2 W następnym roku wyruszyła na swoje czwarte turnee, Bangerz Tour, promując album Bangerz.

Zmiana image tej dziewczyny jest olbrzymia. Jej wideo z turnee pokazuje ja w skąpych strojach, przybierająca wyuzdane pozycje, niczym na filmach obscenicznych, jeżdżąca na hot-dogu …

Miley Cyrus – Bangerz World Tour (Full Concert) – YouTube Tylko dla dorosłych!

Miley Cyrus: Live from Brazil 2014 (Bangerz Tour) | FULL …

W Brazylii podskakuje z kobieta olbrzymem i karłem. Pluje woda z ust na szalejący tłum. Doczepia sobie wielki, sztuczny tyłek, na wzór murzynek z nagrań hip- hopu. Od tego czasu zaczyna się fala skandalu- nagie zdjęcia czy lesbijskie afery.

Wyszedł właśnie jej piaty album Miley Cyrus and Her Dead Petz3 dostępny na jej stronie. Na jednym z wideo, Dooo It, Miley pokrywa twarz lepka substancja. Ten album został wgrany na jej stronę, tuz po najbardziej kontrowersyjnym jej występie na tegorocznym rozdaniu nagród MTV, 2015 MTV Video Music Awards. Tym razem nosiła prześwitujący strój, i jedynie małe guziki zasłaniały jej rożne części ciała. Nie tylko nosiła flagę pedałów ale i na zakończenie podczas jej występu, towarzyszy jej na scenie 30 ciotowych przebierańców! Na jej występie była obecna jej rodzina, oglądając co wyprawia i jeszcze dumni z niej! Miley na występie zaciągała się sztachem marihuany.

Miley zachowuje się jak młoda lafirynda i taki wzorzec prezentuje młodym dziewczyna, które ja słuchają. Miley nosi symbol tzw oka opatrzności oraz promuje nierząd seksualny, zachowując się również jak hermafrodyta. 4 Cala naga odziana w folie, nosząca okulary w stylu techno, dotykająca się w miejsce intymne. Na Instagramie zamieściła także siebie w stroju jak ja Pan Bóg stworzył. Ubrała różowa obcisła miniówkę a inny strój pokazał jej nagi tyłek.

Miley Cyrus posiada tez wiele tatuaży. 5Symbol Ohm czy Indiański łapacz snów. Na jej wytępię w MTV widać nowe tatuaże. W 2014 r. Miley Cyrus nagrała film,Tongue Tied i wysłała go na festiwal filmów obscenicznych.

Zachowanie tej dziewczyny pokazuje, ze coś się duchowego z nią stało. Z obfitości serca mówią tez usta. Jej zachowanie i styl biorą swój początek w filmach dla dorosłych, kulturze sadomasochizmu, ekshibicjonizmu (pamiętamy, ze demony w Biblii trzymały człowieka nago publicznie) oraz wpływów obrzydliwej kultury techno plus podobnie jak jej ‚poprzedniczki’- Lady Gaga, Madonna itd- promowanie pedalstwa i ciotek sukienkowych. Możliwe- promowanie, legalizacja pedofilii (która jest również promowana przez ‚nisze’ filmów dla dorosłych pokazujące sceny seksu dziewczyn od 18-20 kilku z gośćmi w średnim wieku. ).

Wiele młodych dziewczyn są fankami tej artystki. Miliony ludzi oglądali jej występ w TV. Oto sposób jak dzisiaj szatan zwodzi młode dziewczyny a potem używa ich dla promowania swoich wartości. Dragi, seks, zboczenie, niemoralność, nierząd, wolny seks, okultyzm to niektóre demony, które widzowie tego typu programów mogli załapać. W ten ‚niewinny’ i ‚rozrywkowy’ sposób, Elita sprzedaje swoje wartości.

Ludzie nie dochodzą do tego poziomu przez noc. Zawsze są drogi otwierane dla demonów, by te weszły do środka i przejęły kontrole. Ta dziewczyna nie nabierze szacunku przez taki image. Jak widać, odbija się to tez na jej życiu osobistym- liczne związki rozpadają się szybko (Liam Hemsworth , Patrick Schwarzenegger). Obecnie ma chodzić na randki z… dziewczyna, modelka Stella Maxwell.

Oto upadek społeczeństwa sztucznie wykreowany. Kultura Hollywood, Disneya programuje nasze pokolenie aby przyjęło wartości, które są sprzeczne z Biblia. W Ameryce głosi się ewangelie prosto z Hollywood- nie osadzaj, miłość wbrew Biblii itd. i to odbija się na jakości Chrześcijaństwa na całym świecie. Miley nie tylko siebie niszczy, ale i możliwie tysiące fanów na całym świecie. Demony, które dostały dostęp do jej życia, będą wykonywać prace destrukcji. Jej osobowość się zmieniła. Grzech jest bramka dla diabla, aby wszedł i zaczął sterować życiem.

Miley staje się rzeczniczka demonów, które mówią przez nią. Szatan walczy o rodziny w każdym pokoleniu. Nawet jeśli rodzina i znajomi przyjdą do Jezusa, należy trwać w modlitwie o pokolenia. Ojciec Miley, Billy Ray Cyrus, miał Protestancki wpływ na życie. Jego dziadek był Zielonoświątkowym kaznodzieja. Dorastał pośród wpływów muzyki bluegrass i Gospel! W książce pt: „Miley Cyrus: A Biography” pisze ze, „Billy Ray zaczął śpiewać w wieku czterech lat w kościele…śpiewał ”Zejdź niżej, słodki rydwanie”,”Stary, szorstki krzyż”czy” Odlecę (I will fly away!)””.BRC nawet nagrał dwa albumy Chrześcijańskie- Time Flies oraz The Other Side. 6

Dziś stojąc i oglądając co stało się z jej córka mówi:

Ona się buja i toczy, mając dobry czas. Świat potrzebuje miłości. Jest zbyt dużo nienawiści…Świat potrzebuje pozytywne wpływy…Nawet gdy była małą dziewczynka, mówiłem jej- hej dziecino, rób to co robisz i miej z tego radość. Rob to ponieważ to kochasz, nie dlatego ze musisz…Widząc ja szczęśliwa jest najważniejsza sprawa”7

Zawsze mieliśmy otwarty umysł. Posłuchaj, tu chodzi o miłość i światło. Zapomnij o negatywności i tych co nienawidzą”8

Miley Cyrus zaczęła od młodej dziewczyny, która była normalna, heteroseksualna. Potem pojawił się Disney i Hollywood. Kto wie co zaczęła wyprawiać? Sypiają z kim popadnie wylądowała z ulem demonów. Dziś jej osobowość przytłoczona przez demony mówi: “panseksualna”. To jest droga, która przyjmują praktykanci okultyzmu. By wyjść poza ‚normę’ i stać się ‚bogiem’. Pandeizm, Omniteizm(każda rzecz jest bogiem, każda religia wierzy w tego samego Boga),trans- poza. Oto stare kłamstwo Lucyfera.

Zdaje się, ze wiele osób w zborze ma podobna filozofie. Jak coś zakazane- to ‚nie miłość’. Jak napomnienie, to ‚nie od Boga’. Taka religie przywieźli z Ameryki. Taka religia zabija od wieków. Czy pozytywne jest jak ludzie ćpają? Czy pozytywne jest jak obserwujesz upadek dziewczyny? A jednak ludzie potrafią stać i patrzeć na to, mówiąc- to pozytywne? W Ameryce ludzie potrafią prostytuować żonę, gdy krucho z kasa. Jedna aktorka filmów dla dorosłych mówiła- jej mąż namówił ja na obscenizm. Czemu? Bo nie było kasy. To jest mentalność dna ludzkiego, upadku na samo dno. To jest umysł przejęty przez demony.

Hej prorocy moi z gniewnych lat, obrastacie w tłuszcz
już was w swoje szpony dopadł szmal, zdrada płynie z ust

Tak, świat ma swoich proroków dla każdej generacji. Twórca tego tekstu nie dostrzega, ze oni go zwiedli. Ogląda tylko przejście na komercje i zmianę postawy. Teraz zmienili to co ‚głoszą’! Podobnie obserwujesz swiat Protestantów w Duchu. Z tym, ze oni poznali Prawdę. Po latach wisi bandzioch sławy i kompromisu ekumenicznego oraz z ust płynie wata cukierkowa, która powoduje masowe mdłości. Namaszczenie, świeżość i ‚bujanie się w Duchu, zadzior’ zastąpiony został sztuczna pozytywnością, pobłażaniem i tępotą.”On tez kiedyś tak głosił…ale po drodze się zgubił i nakarmił omłotem”.

Polityczna poprawność, chęć podobania się ludziom zniszczyła wielu dobrych ludzi przez wieki. Wystarczy poczytać Słowo. Postawa Biblijna w stylu: lepiej samemu przeciwko światu niż w błędzie z milionami przerodziła się powoli w ‚wilk syty i owca cala’. Ludzie zaczęli się bawić w wyjaśnianie Boga i tłumaczenie się za Jego Prawdę. Jeśli ma przyjść Przebudzenie to ludzie muszą się ocknąć co się z nimi stało. To jest pierwszy krok. Musisz zobaczyć, ze karmiłeś się ekumenicznym omłotem i lewicowa papka ekumenicznej religii. Ogień Pana to wciąż ogień pożerający, nie zdechlak, ledwo tlący się płomyk, miękka i śliska ręka na powitanie…Zycie, które daje Duch to nie politycznie poprawna pasza dla zabicia głodu! To nie głoszenie w stylu- drętwi muszą klaskać, więc ja tak głoszę. Sanchedryn będzie patrzał, więc ja…Bzdura!

Nie daj się dogasić w drętwym i lewicowym zborze. Duch Święty zrobi z ciebie mężczyznę, nie religijnego, filozoficznego i przerażonego wszystkim zdechlaka! Obudź się! Zwymiotuj plewy, wywal książki ekumeniczne, zrób radykalna czystkę wszystkiego co przeszkadza Duchowi płonąc!O, o! Bo mnie wyrzuca z drętwoty! A niech tam! Lepiej wyjść płonąc i zapalając świat niż zdychać przy korycie z omłotem papieskim! Niż wrastać w ławkę lewicy! Niż chodzić w kompromisie zaciskając zęby, bo Duch Święty cie rozrywa by w koncu, po latach powiedzieć Prawdę i TYLKO PRAWDE! Hallelu Jah!

Kiedyś musi przyjść czas gdy dojrzejesz mówiąc: Teraz chce zaznać prawdziwego Chrześcijaństwa…już znam cieplarkę…już byłem pod rurka inkubatora! Teraz wychodzę do życia z Bogiem! Dajcie mi Biblijnego, pełnego Mocy Chrześcijaństwa, albo …won z drogi! Przesuń się, zawalidrogo!

Widziałem Kościół Boży! Zaznałem mocy Boga! Nie mów mi, ze się nie da, ze dziś nie te czasy, ze dziś Bóg inny…przesuń się…albo przebiegnę i cie potracę! Nie mów mi, ze demon nie chce wyjść, nie sugeruj, ze mi Bóg nie odpowie, nie ględź, ze musisz do Unii jeśli…Brednia! Jedynie co musisz- to uchwycić się Pana! Jedynie co trzeba to Pismo i Duch! Przyjść przed Jego tron…wziąć moc…wziąć obietnice…Nie mów mi, ty już 40 lat i…Cos robisz złe…czegoś nie zrozumiałeś…Chcesz z Bogiem chodzić i wziąć na swoich rozumowych warunkach…Weź Pismo! Nie mów mi, ze to Prawo- przecież jest to natchnione przez Boga!

Coz dla Boga są miliardy? Czy boisz się ‚zbankrutować nieba’? To niemożliwe! Co dla Boga jest złamać ta ‚straszna chorobę’? Dla więżącego i bez ‚ale ‚ nie ma góry, która by nie wyrwał, nie ma rzeki, która nie stanęła by otworem na baczność! Nie ma słowa: niemożliwe! Z Jezusem wszystko jest możliwe!

Po 2000 lat powinniśmy chodzić lepiej niż Apostołowie. Oto nas czas…Oto czas aby Bóg zrobił to co niemożliwe…Jego kościół powstaje…nie pośród ekumenicznego Sanhedrynu ale w ukryciu…Armia Pana…która On przygotowuje aby jeszcze raz wstrząsnąć tym światem…na JEGO chwale!

Któraż to jest, co się pokazuje jako zorza, piękna jako miesiąc, czysta jako słońce, ogromna jako wojsko uszykowane z chorągwiami? (groźna jak hufce waleczne! )PnP 6

Czy to widzisz? Czy oczami wiary dostrzegasz i czy Pan objawił ci z Jego serca? Czy słyszysz mowę Ducha Świętego? A Duch i oblubienica mówią: Przyjdź! A ten, kto słyszy, niech powie: Przyjdź! A ten, kto pragnie, niech przychodzi, a kto chce, niech darmo weźmie wodę żywota. . Jezus może cie dziś zbawić, a jeśli jesteś zbawiony, może poprowadzić cie i pokazać Prawdziwy Kościół w Duchu! Amen!


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s