Gorsze niż Auschwitz- molochy aborcji 21 wieku w cywilizowanych krajach

Gorsze niż Auschwitz- molochy aborcji 21 wieku w cywilizowanych krajach.

Margaret Sanger (Wikipedia)

USA wrze, ponieważ The Center for Medical Progress (Centrum Progresu Medycyny)wykonało świetną robotę obnażająca praktyki tzw Planned Parenthood(Centrum Planowania Rodziny). Założona przez Margaret Sanger1(zwolenniczki eugeniki, aborcji na zawołanie, ), aborcyjna rzeźnia nie tylko zabiła ponad 70 mln nienarodzonych Amerykańskich dzieci, ale jak się okazuje, czerpie wielkie dochody z …handlu częściami dzieci.

Centrum ujawniło na razie 8 nagrań wideo, gdzie wysoko postawieni lekarze dyskutują procedury, jak ciąć aby organy były dobre do sprzedaży, zakup Lamborgini, itd.

Odbiorcami tej fabryki zła jest StemExpress oraz Novogenix.

human fetus

Oto zrzut ekranu z ósmego nagrania wideo (tzw sting video). Oto mały człowiek, który został wyciągnięty z łona matki przez barbarzyńców w fartuchach. Te dzieci nie maja głosu na tym świecie. Na tym wideo jest opis ‚płodu’ z bijącym sercem. Te dzieci są następnie zręcznie obcinane na narządy. Holly O’Donnell z StemExpress opisuje, jak jej superwizor, poinstruował ja jak wyjąc mozg- kazał jej ciąć w dany sposób przez środek twarzy…StemExpress chce teraz zerwać wszelkie związki z Planned Parenthood aby zataić działalność oraz aby odciąć powiązania biznesowe, by klienci nie kojarzyli ich z zabijaniem płodów na organy!

Cate Dyer, dyrektor generalny StemExpress przyznaje, ze jej firma otrzymuje ‚nietknięte płody’ oraz śmieje się, mówiąc, ze ‚technicy z laboratoriów ‚wariują i maja zjazd ‚ gdy otrzymują całe głowy płodów!’

http://www.breitbart.com/big-government/2015/08/21/stemexpress-ceo-techs-freak-out-when-receiving-whole-baby-heads-in-the-mail/

Unia Europejska stoi za aborcja. Europe zalewają fale imigrantów z krajów Islamu i prędzej czy później będą oni wcieleni do Polski. Moloch aborcji zawiśnie tez na Polska z nakazu UE. Czytamy w prasie: Kopacz: związki partnerskie w następnej kadencji, w sprawie in vitro „nie zamierzam naciskać”

Zło wiejące z ‚krajów i unii ludzi ‚cywilizowanych” będzie można niebawem odczuć. To wszystko napisane jest w dokumentach UE! Problem w tym, ze wielu nie czytało…Wielu pastorów wydaje się chować głowę w piasek…boja się stanąć za Pismem. Zawsze jest : „mamy ważniejsze sprawy”…Jakie- powinni zapytać wierzący? Ekumenizm z papieżem? Może nowa niebiblijna służba w zborze? Religia nigdy nie chce ‚się wypowiadać’…

Bóg jednak nie śpi. Dziś miliony ludzi na całym świecie stoją przed faktem- oszukiwali! A było ‚tak pięknie’, ‚nie osadzaj mnie’, ‚trochę grzechu nie zaszkodzi’? Dziś ‚skończył się czas laski’ i trzeba zmierzyć się ze skutkami!

Roe v. Wade w 1973 r. otworzyło Amerykańskie nienarodzone dzieci na mord i handel ich ciałem, organami, płynami…Ludzie w rożny sposób walczyli z aborcyjnym holokaustem:

„…od 1977 roku w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie, przestępczość wobec mienia, popełnione wobec dostawców aborcji obejmowały: 41 zamachów bombowych, 173 podpaleń, 91 usiłowań zamachów lub podpaleń, 619 zagrożeń bombowych, 1630 przypadków wkroczenia, 1264 przypadków wandalizmu i 100 ataków z użyciem kwasu masłowego („bomb cuchnących”)

https://en.wikipedia.org/wiki/Anti-abortion_violence

W 2015 r. nieznany człowiek postanowił ukryć kamerę i pokazać światu kulisy aborcyjnego biznesu. Może przyszedł czas aby ukryć kamerę i iść za kulisy innych działań, które świat chce nazwać progresem? Może ktoś ukryje kamerę i przeprowadzi wywiad z działaczami ekumenii pośród Protestantyzmu? Może dowiemy się ich szokujących przekonań? Może wtedy miliony ślepych zacznie myśleć?

Czy nie widzisz co się dzieje? Czy jawne zło uszło jakoś twoim uszom i oczom? Dziś jawnie próbuje się robić głupa z oczywistych herezji i zła jak aborcja. ‚To przecież dla dobra ludzkości, zasilenia kobiet i postępu- cywilizacji’!

Dziś żyjemy w czasach gdzie w kościele Hillsong w NJ Josh Canfield and Reed Kelly- jawne pedzie, śpiewają chwały Bogu w chórze !!! W nocy była sodomia i ohyda, w dzień idą uwielbiać Jezusa? Pastor Carl Lentz to uczynił. Miliony ludzi kupują płyty Hillsonga na całym świecie!

Niedługo postawia pedofilów, rozwodników, może zoofilów? Bóg jednak obnaży zło i pokaże je na światło dzienne. Carl Lentz chwali się: „Maja wielu pedziów i lesbijek w kościele i jego modlitwa jest aby zawsze tak było…”. Oto rodzące się na naszych oczach kościoły Sodomy- Unii Europejskiej!

I wiecie co? Każda cywilizacja, która dopuszczała się tego typu jawnego zła i nieludzkich zachowań…dochodziła do swojego kresu.

Jezus Chrystus może ci pomoc! Zaproś Go do serca, wyznaj mu swoje grzechy. Wielu pastorów się pogubiło i musi wołając: Panie- zmiękcz mi serce! Odnów moja pierwsza miłość! Daj mi być świadectwem jak Lot w tym pokoleniu! Daj mi stać za tym co Ty reprezentujesz! Uwolnij mnie od ducha tchórzostwa i strachu!

Czy nie jest to to, co paraliżuje ludzi w ich zborach?

David Daleiden to bohater, założyciel wspominanego centrum. Jest on dostępny aby przeprowadzić wywiad pod e mailem: media@centerformedicalprogress.org

Dalsze informacje:

http://www.centerformedicalprogress.org/

stemexpress.com/

www.novogenixlabs.com/

http://www.centerformedicalprogress.org/cmp/investigative-footage/

facebook.com/centerformedicalprogress
youtube.com/user/centerformedprogress
twitter.com/CtrMedProgress

http://www.centerformedicalprogress.org/2015/08/human-capital-episode-3-planned-parenthoods-custom-abortions-for-superior-product/

http://hillsong.com/nyc/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s