Bądź pewien, ze grzech cie kiedyś dopadnie…przypadek Ashley Madison

Bądź pewien, ze grzech cie kiedyś dopadnie…przypadek Ashley Madison

Ashley Madison to strona dla ‚randek dla osób w małżeństwie’ będąca w reku firmy Avid Life Media (Noel Biderman). Hackerzy w formie internetowego ‚Robin Hooda’ postanowili ukarać ta zdrożną stronę i wykradając dane osobowe jej użytkowników, zamieścili je na internecie.

Na razie zamieścili 2 zrzuty danych i miliony użytkowników- imiona, nazwiska, ich seksualne preferencje, emaile itd. Pierwszy zrzut miał ok 10 GB, drugi dwa razy tyle.

Kto oszukuje? Linki do Watykanu, ONZ, bankierów oraz pracowników Kongresu USA, Białego Domu czy nawet Departamentu Bezpieczeństwa Krajowego(DHS). Teraz zacznie się miliony procesów, rozwodów, zaprzeczań- ‚kochanie, to NAPRAWDE nie byłam ja!” oraz oficjalnych tuszowań.

Przez wiele lat, nikt nie wiedział. Firmę założyli w 2001 r. W 2015 r. NIKT nie spodziewał się tego co się stanie. Za wykradzeniem danych stoi kolektywa hakerska zwana Impact Team.

Hakerzy tego rodzaju obnażają ciemność. Anonymous dla przykładu stoją za globalistycznymi wartościami jak pedzie (co pokazali np. hakując Westboro Baptist Church!).

W Ameryce najbardziej zdradza stan Alabama. E-maile maja domeny jak .mil, .gov, .un.org, itd.

Heb 13:4 mówi: małżeństwo powinno mieć poszanowanie u każdego. Tych jednak co chodzą na prostytutki oraz cudzołożników Bóg osadzi.

1 Kor 6:9 cudzołożnicy, Królestwa Bożego nie odziedzicza

Tego typu ‚mini-sad’ jest zapowiedzią, tego co przyjdzie w przyszłości. Osoba, które trwają w ukrytych grzechach polecam jak najszybciej się od nich odwrócić. Liczb 32:23. Jezus Chrystus może wybaczyć ci grzechy. Zwróć się do Niego o pomoc! Końcem grzechu jest śmierć i nie zawsze odbija się to dosłownie. Może być to śmierć służby, małżeństwa, dobrego imienia…

Nie warto cieszyć się ‚chwilowa przyjemnością grzeszenia’ (Heb 11:25). Biblia wciąż jest na czasie i pokazuje drogę zwycięstwa. Problemem ludzi jest to, ze myślą, ze nikt ich nie znajdzie. Nie wiedząc,ze jest świat duchowy. Sa demony, które specjalizują się w cudzołóstwach. Służba uwolnienia w kościele Protestanckim załatwiłaby problemy wielu. Zbawienie nie oczyszcza cie automatycznie z demonów. Grzechy pokoleniowe funkcjonują w rożnych generacjach. Jesli ojciec lub matka cudzołożyli, te demony będą w linii dziedziczenia ich pociech…nawet jeśli jeszcze nic nie zrobili…

Źródła:

http://www.theguardian.com/technology/2015/aug/21/ashley-madison-hack-five-people-database-experience

http://www.wired.com/2015/08/ashley-madison-hackers-release-even-bigger-batch-data/

http://www.dailymail.co.uk/news/article-3205944/A-White-House-worker-government-hacker-two-assistant-attorneys-counter-terrorism-expert-federal-employees-sensitive-jobs-used-Ashley-Madison.html

https://en.wikipedia.org/wiki/Ashley_Madison

https://en.wikipedia.org/wiki/Ashley_Madison_data_breach

Biblia Króla Jakuba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s