„The Diary of a Teenage Girl/ Pamiętnik Nastolatki (Film-2015)- Brud prosto z Hollywood”

The Diary of a Teenage Girl/ Pamiętnik Nastolatki (Film-2015)- Brud prosto z Hollywood”

Jednym ze sposobów promowania grzechu na świecie jest dziś kino. Bohaterka filmu, 15 letnia Minnie Goetze (23 lata)zaczyna aferę miłosną z chłopakiem jej matki, dorosłym gościem o imieniu Monroe (, który ma w filmie 35 lat. W rzeczywistości 38.) Jej rodzina jest rozbita, matka daje w żyłę i chleje. Dziewczyna nie ma ojca, ale ojczyma.

Rożne recenzje filmu mówią o „ośmiu scenach seksu, pokazywaniu piersi, pośladków oraz scen stosunku…plus lesbijski kontakt”.

Bohaterka tego filmu Bel Powley zaczynała jak wiele innych w serialu dla dzieci/ młodzieży pt: S.A.W. Szkolna Agencja Wywiadowcza. Przyznaje w wywiadzie, ze do tej pory nawet nie całowała się na ekranie, a co dopiero coś więcej.

Przyznanie temu filmowi nalepki „Od 18 lat ”spotkało się z krytyka kobiet- reżyserek. Wiele gazet na zachodzie opiewa tego typu zachowanie. Widzimy jak świat jest zepsuty.

To kolejny krok na drodze legalizacji pedofilii. Taki film ma programować młode, dorastające dziewczyny aby były dostępne i eksperymentowały Takie filmy pokazują, ze pedofilia jest ok. Namawia dziewczyny do skalania się zboczeniem.

Gazety obfitują w opisy molestowania seksualnego dziewczyn w tym wieku i niżej. Bill Cosby jest oskarżony m.in. o wykorzystywanie seksualne 15 latki w Rezydencji Playboya. 1 Szatan jednak używa srebrnego ekranu, aby pokazać to jako zabawa. Prasa rozpisuje się o pedofilii na najwyższych szczeblach w Wielkiej Brytanii. Jest to programowanie tłumów, aby ich opory opadły. Oto sposoby Iluminatów na zniszczenie narodów.

Po wciskaniu ludziom Unijnego zboczenia, ekumenizmu itd. może przyjść czas gdy środowiska naukowe, profesorzy, psychiatrzy znów zasiada przy stole, by re-definiowac kolejny aspekt życia ludzi. DSM definiował pedalstwo jako zboczenie. Potem zaczęły się pikiety. Potem zre-definiowano DSM. Zboczenie pozostało niezmienione.

Czy to samo czeka i tych spraw? Podobny film nakręcono w 1962 a potem ponownie w 1997. Mówimy o filmie „Lolita”. (17 letnia wówczas Dominique Swain oraz 49 letni wówczas, ‚nauczyciel ‚Jeremy Irons).Od tego czasu obserwujemy nawałnice tego typu zachowań. Na zachodzie coraz częściej nauczycielki bądź nauczyciele oprawiają seks z uczniami/ uczennicami z klasy i jest to niepokojący trend. Określenie typu nimfetka/ lolitka ma dziś kryminalny wymiar i jest używane wśród pedofilów.

Rodzice muszą stać się wzorcem dla swoich dzieci. Młodzi muszą być świadomi tego, ze diabeł chce ich zwieść i skalać i muszą w tych czasach okazać mądrość i nie uginać się pod naciskami rówieśników ani ‚mod’ promowanych przez zboczeńców czy społeczne eksperymenty manipulacji!

Jezus jest odpowiedzią. Słowo Boże definiuje zło. Krew Jezusa wybacza grzechy a moc Boza chroni przed atakami złego. Uchwyć się i zaufaj Jezusowi! Zaproś Go do życia.

Amen!

Źródła:

http://www.rollingstone.com/movies/features/bel-powley-sex-drugs-and-a-breakout-star-20150807

http://entertainment.ie/movie-review/The-Diary-of-a-Teenage-Girl/368369.htm

http://www.theguardian.com/film/2015/aug/06/the-diary-of-a-teenage-girl-review-coming-of-age-comedy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s