Franciszek odwiedzi Polske w 2016 podczas Światowego Dnia Młodzieży


Franciszek odwiedzi Polske w 2016 podczas Światowego Dnia Młodzieży


Franciszek odwiedzi Polske w 2016 podczas Światowego Dnia Młodzieży

(Pobierz pdf)

Radio Vaticana potwierdza wiadmosc o tym,ze Franciszek przyleci do Polski. 1 Radio podaje, ze to drugi przypadek gdy to ‚wydarzenie’ ma mieć miejsce w Polsce. Ma przyleciec do Krakowa. Wg Yahoo News mial być pierwsza osoba, która zapisala się na to ‚wydarzenie’ za pomoca Ipada!2 Wbrew machlojkom ekumenizmu, gdy odwiedzi on Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie ( podobnie jak JP II i Benedykt XVI), jego pobyt będzie starym katolicyzmem:

  • Nekromancja (odwiedzanie swiatynki ku czci Faustyny Kowalskiej i modly do zmarlej, klekanie itd. F. Kowalska uczyniona ‚swieta’ po smierci…i stala się ‚patronka Lodzi’!).
  • Modlitwa na rozancu
  • Rozloza masę konfesjonalow, by Polacy, którzy nie chca mieć nic do czynienia z tym systemem odstepstwa, aby byli tam ponownie zaciagnieci. Biblia mowi, ze tylko Jezus wybacza grzechy. Krew oczyszcza, nie wyznawanie grzechow ludziom!
  • Maja wybudowac symboliczne ‚Swiete Odrzwia’. Po co? Aby pokazac ‚laske papieza’ aby ludzie zapisali się do jego systemu martwych uczynkow i ludzkich tradycji!
  • Na sam koniec Franciszek ma dac 5 lam, symbol 5 kontynentow, aby ‚rozeslac katolikow do gloszenia tradycji’
  • Bedzie msza, sciaganie innego Chrystusa z nieba oraz droga krzyzowa.
  • ‚Znakami’ tej imprezy beda: krzyz i ikona…

Na stronie Swiatowego Dnia Mlodziezy pisze :”Święta Faustyna i Jan Paweł II są patronami Światowych Dni Młodzież w Krakowie.”. Radio Vaticana dodaje, ze ‚JP II ma być tam obecny…duchowo!’. Modlitwa oficjalna konczy się wezwaniem zmarlych :”Maryjo, Matko Miłosierdzia, módl się za nami.Święty Janie Pawle II, módl się za nami. Święta siostro Faustyno, módl się za nami. ”.

Ze strony zwiedzenia ekumenicznego, w impreze tego typu angazuje się zespol TGD (Trzecia Godzina Dnia- ulubiony zespol wielu Zielonoswiatkowcow i Charyzmatykow!) oraz Natalia Niemen, którzy w tym roku brali udzial w koncercie gdzie „całkowity dochód z koncertu dofinansuje Światowe Dni Młodzieży 2016 ”3 Juz w tym roku robia zamet wokół ‚ikon imprezy z Franciszkiem’:

Spotkaniu w Garbowie towarzyszyć będą dwa znaki: serce oraz krzyż. Wyjątkowym wydarzeniem podczas SMAL-u będzie przyjęcie przez Archidiecezję Lubelską znaków Światowych Dni Młodzieży: Krzyża oraz Ikony Matki Bożej Salus Populi Romani (21 sierpnia) oraz Festiwal Piosenki Pielgrzymkowej i koncert zespołu TGD (22 sierpnia). ”4

Co robi tam TGD? Pokazuje, ze nie są zbawieni. Obserwujcie tez kto wybierze się na to wydarzenie.

Ekumenia musi zacierac rece…Kto z pastorow z Kosciola Zielonoswiatkowego czy Rcuhu Charyzmatycznego się pokaze? Widzielismy pastora Kmiecika, Gajewskiego z KZ na katolickiej konferencji. Potem byli Hillsong z Londynu i Leeland (kazdy z nich jest Protestantem) na katolicko- Protestanckiej imprezie!5

‚Protestancka’ Swiatowa Rada Kosciolow (zwana potocznie ekumenia) tak się wyrazala:

„„Jako wspólnota Światowej Rady Kościołów prosimy Boga o błogosławieństwo dla nowo wybranego papieża Franciszka” – napisał w swym oświadczeniu sekretarz generalny Światowej Rady Kościołów.”6

Niektorzy pastorzy ‚Zielonoswiatkowi’ jak Dr J Norberto Saracco (z Argentyny)są kolegami papieza i prowadza nie tylko z nim dyskusje7, ale i popychaja ekumenizm8, chcac niewatpliwie wywalczyc jednosc, która ‚Jezus musial niewatpliwie przeoczyc’- jak jednosc Beliala z Chrystusem (oto ekumenizm 21 wieku.). Saraco jest powiazany z Ruchem Lausanne.9

Kiedy Papiez wyslal wiadomosc przez Tonego Palmera dla Kennetha Copelanda, czytamy, ze Norberto Saracco az skakal z radosci:”[wideo papieza nagrane na IPhonie] posunelo katolickie relacje z Zielonoswiatkowcami bardziej niż 42 letni… dialog”. Inny ‚Zielonoswiatkowiec’ Cecil Robeck biegal i wrzeszczal, ze ‚reakcja jego kolegow i przyjaciol była niesamowita’. Sam rozeslal to wideo do ‚ponad 50 osob’.10

Oto czasy powszchnego zwiedzenia. Gdzie podzialo się rozeznanie? Jesli odlozysz Biblie, zniknie jak poranna rosa…Jezus zapowiadal czasy odstepstwa i my zyjemy w ich poczatkach…Odwroc się od falszu i umocnij się w Biblijnym Jezusie i Jego Duchu Swietym!

Jesli nie przyjeles Jezusa jako Pana i Zbawiciela, to pomodl się do Niego teraz. Powiedz, ze Go potrzebujesz w tych czasach zamieszania i zla. Dzis hyba malo osob, widzac pleniace się zlo, będzie watpic ze te czasy nastaly. Zly poniekad sam glosi ‚ewangelie’. Zapros Jezusa do serca i zycia. Pros o napelnienie Duchem Swietym (Dz.Ap 19 oraz 2). Zacznij czytac Biblie i modl się o prowadzenie Boga!

Amen.


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s