Hillsong – piewca I naganiacz ludzi do katolicyzmu

Hillsong – piewca I naganiacz ludzi do katolicyzmu

Hillsong – piewca I naganiacz ludzi do katolicyzmu

W innej publikacji poruszyłem problem tego, ze Hillsong akceptuje zboczeńców aby nie tylko byli częścią ich kościoła ale i aby, tak jak ma to miejsce w NY, brali udział w ‚uwielbianiu’.

Tym razem odwiedzili Polskę i przyjechali do Mysłowic na papieska- ekumeniczna imprezę zwana :”Bądź jak Jezus”. 1 Na tyle ile orientujemy się czym jest katolicyzm- nie znają prawdziwego Jezusa. Wiec kim maja być? Jak malowidło na ścianie w ich kościele? A może jak kawałek opłatka?

Obok Hillsonga z Londynu wystąpił Leeland z Texasu. 2 Zebrało się 20,000 ludzi. Artykuł podaje, ze za rok będzie więcej niż 2 mln osób z całego świata, w ramach Światowego Dnia Młodzieży. Bedzie on trwał między 26 Lipca a 31 Lipca 2016 roku w Krakowie. Symbolem tych dni jest ikona Maryi pt: „Salus Populi Romani” oraz drewno. Te symbole przekazano Polakom w Brazylii w ubiegłym roku. 3

Źródło: Wikipedia4

Salus Populi Romani oznacza ‚zbawienie ludzi Rzymu’ i związane jest z Imperium Rzymskim- systemem prawnym i pogańskimi zwyczajami. Ta ikona miała czynić ‚cuda’. Pius XII ukoronował ta ikonę przy wprowadzaniu święta ku czci Królowej Niebios! Zarówno Benedykt XVI jak I Franciszek, uczynili to malowidło obiektem swojego bałwochwalstwa.

12 Czerwca 2015 r., Watykan odwiedziła Ewa Kopacz, by powiadomić papieża o postępach w przygotowaniu tych dni. Oczekują, ze Franciszek przyjedzie do Polski w 2016 r. 5

Obok Hillsonga i Leeland’a wystąpiła czołowa ekumenistka i czcicielka papieża- Natalia Niemen. Inne zespoły to maryjny Maleo Raegge Rockers, Gabriela Gąsior & Holy Noiz6, New Day oraz Omnes Filii Dei Domini (należący do pełnego kompromisu CCM).7

Bądź jak Jezus od 2010 gościł już m.in. Leeland (USA), Israel Houghton & New Breed (USA), Martin Smith (UK), Mietek Szcześniak, Trzecia Godzina Dnia, Artaszes „ARCI” Baroyan (Armenia), Viola Brzezińska, Beata Bednarz, New Life’M, Mate.o, Deus Meus.”

Na spotkaniu było masę księży katolickich, którzy…się modlili: Wiktor Skworc, Marcin Wierzbicki , Krzysztof Biela i Ryszard Nowak. W tegorocznej Strefie Zero brali udział nie tylko Zielonoświątkowi pastorzy ale CCM8 była ich patronem medialnym.9

http://www.badzjakjezus.pl/

Patronami medialnymi był m.in. ekumeniczny Klub Dobrej Muzyki 10 oraz CCM! Sklep CCM w Polsce sprzedaje płyty grupy Leeland jak i Hillsong.1112

Klub Dobrej Muzyki to strona, która posiada zespoły ewangelickie jak i katolickie (większość) i bezczelnie promuje katolicyzm. 13 Oferują oni darmowe próbki i cale utwory wielu zespołów. To ma cie zwieść do katolicyzmu. 14

Natalia Niemen, napisała niedawno na jej Facebooku:

A jednak idzie z tłumem do piekła! Ekumenia to wielki tłum niezbawionych i szeroka droga przed która przestrzegał Jezus. Na początku roku Natalia grała w koncercie, z którego dochód ma sfinansować katolicki Światowy Dzień Młodzieży w następnym roku! 15 Na tym koncercie noszono obraz Maryjny.

Inny ekumenik, Mietek Szcześniak będzie grał z katolickim Deus Meus w Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie (związanej z Nyczem!)16 Beata Bednarz odwiedzi wiele katolickich kościołów w tym roku. 17

Festiwal „Badz jak ‚Jezus’”:

Trzeba w tym miejscu zaznaczyć, że ten festiwal ma charakter ekumeniczny i wyrósł z Ruchu Światło-Życie, czyli wspólnoty modlitewnej. ”

Na terenie parku, między punktem medycznym a stanowiskiem ratownika, były jeszcze dwa punkty pomocy natychmiastowej: namioty ze spowiadającymi księżmi. ”

Ruch ŚwiatłoŻycie to katolicka Oaza. Związana z Ruchem Nowego Życia (ekumenik Josh McDowell ), który jest członkiem Aliansu Ewangelicznego. Czytamy tez, ze Roman Trzciński, jeden z ‚duszpasterzy’ założonego przez Johna Godsona Chrześcijańskiego Ruchu Społecznego :

„Od 1976r. zaangażował się w Ruch Światło-Życie jako moderator ”

Ekumenia chce stworzyć tyle powiązań, aby ewangelizacja i działalność Protestancka poza nimi była uniemożliwiona! Z drugiej strony prowadza ludzi do fałszywej ‚ewangelii’ i nadziei pokładanej nie w prawdziwym Jezusie z Biblii ale w katolickiej herezji. Żaden zespół protestancki nie może zaistnieć, chyba, ze głosi ekumenie i staje obok katolicyzmu!

Bojkotujmy Hillsong, Leeland oraz polska propagandę ekumeniczna- TGD, Mate.o, Beate Bednarz, Mietka Szcześniaka itd.

Jeśli nie przyjeles jeszcze Jezusa, jako Pana i Zbawiciela, uczyń to teraz. Wyznaj Mu swoje grzechy, ksiądz ani żaden człowiek nie może ci ich odpuścić! Szukaj tez prawdziwego chrztu w Duchu Świętym (Dz.Ap 2 i 19).

2 thoughts on “Hillsong – piewca I naganiacz ludzi do katolicyzmu

    • Dokladnie i Amen! Niech pan obserwuje nastepne lata- 2016 jesli przyjedzie papiez- zobaczy pan tych bojazliwych pastuszkow jak drza przed Franciszkiem, 2017- zdrada Reformacji i przedstawienie swiatu falszywego Lutra…20.. wielcy liderzy kosciolow lacza sily by wprowadzic wspolny Dzien Piecdziesiatnicy…Kazda Protestancka denominacja ma byc pod papiezem…potem wciagnie Judaizm, Islam, Buddyzm, Hinduizm… a potem nastanie Rzad Swiatowy…gdzie powiedzenie Prawdy Slowa bedzie oznaczalo wroga ‚narodu ziemi i ludzkosci’…Niech pan czuwa i nie da sie zwiesc!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s