Pastor kościoła Zielonoświątkowego Deus e Amor (Bóg jest miłością), David Miranda odchodzi do Pana

Pastor kościoła Zielonoświątkowego Deus e Amor (Bóg jest miłością), David Miranda odchodzi do Pana

Pastor kościoła Zielonoświątkowego, Deus e Amor (Bóg jest miłością), David Miranda odchodzi do Pana

(Pobierz wlasny pdf)

21 Lutego 2015 r. odszedł do Pana misjonarz i pastor Brazylijskiego Kościoła Zielonoświątkowego, Deus e Amor.1 Urodzony w 1936 w Sao Paulo w rodzinie katolickich farmerów. Po śmierci ojca, rodzina przeniosła się do Tibagi i tam wszyscy oprócz niego nawrócili się i zostali Protestantami. Cały dom stal się miejscem chwały dla Żywego Boga.

David nawrócił się w 1958 r w kościele Igreja Maravilhas de Jesus. W 1962 r. założył kościół w Brazylii o nazwie Deus e Amor. Na rok 2015 założył ponad 22 000 zborów z łączna ilością członków w liczbie 845 383. 2 Ten kościół istnieje w więcej niż 136 krajach na świecie.3 W Polsce są dwa miejsca gdzie odbywają się nabożeństwa.4

Jego zona Ereni de Oliveira Miranda5, przejęła teraz zarządzanie kościołem.6 Dawid ma poza tym synów i córki:

David Miranda Filho7 (pastor)

Daniel Miranda8 (pastor)

Débora Miranda de Almeida9

Léia Silva Miranda 10

Pastor Miranda prowadził również służbę uwolnienia od demonów.11 Kondolencje składali m.in.:polityk Marco Feliciano, wokalistki Fernanda Brum i Celia Sakamoto.

Praca dla Pana dalej trwa. Bóg powołuje na co dzień tysiące ludzi do zbawienia. W 2000 r. było 15,4% populacji Brazylii, która była Protestancka. 10 lat później 22,2% deklarowała się Protestantami.

To daje roczny przyrost w wysokości 0.68 %. Populacja Brazylii na rok 2015 to ok 203,179, 375 osób. Oznacza to, ze w ciągu roku nawróci się tam 1,381,619 ludzi!

I powiedział im: Żniwo wprawdzie wielkie, ale robotników mało. Proście więc Pana żniwa, aby wysłał robotników na żniwo swoje. Łukasza 10

Czy wy nie mówicie: Jeszcze cztery miesiące, a nadejdzie żniwo? Otóż mówię wam: Podnieście oczy swoje i spójrzcie na pola, że już są dojrzałe do żniwa. (36) Już żniwiarz odbiera zapłatę i zbiera plon na żywot wieczny, aby siewca i żniwiarz wspólnie się radowali. (37) W tym właśnie sprawdza się przysłowie: Inny sieje, a inny żnie. ”Jana 4

Zauważcie, ze Jezus kazał robotnikom walczyć duchowo, wierzyć, wyrzucać demony i nawoływać do pokuty!Módlcie się aby w miejsce jednego sługi Bożego stanęło 1000. Kościół potrzebuje tez wiedzy duchowej aby moc stąpać po wężach i żmijach diabelskich. Lud ginie z braku wiedzy. Niektórzy szybko zeszli z pola misyjnego, zaniedbując walkę duchowa i nie mając pojęcia na temat walki ze zwierzchnościami! Efezjan 6 się kłania. Misjonarz muszą znać aspekty walki duchowej i uwolnienia. Inaczej są pożywką dla diabla.

Chwała Jezusowi!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s